Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:5 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:7 (kon.) | Minnesota – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Washington Capitals
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 21.01.2018, 18:30 • Capital One Arena, Washington • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek večera! (21:15:04)

Střely na branku: 28 – 23

Je konec! Philadelphia získává druhý bod už po sedmadvaceti sekundách prodloužení! Hrdinou hostujícího celku se stal Travis Konecny, který svůj individuální průnik dotáhl až ke vstřelení rozhodující branky dnešního utkání! Philadelphia se dnešní výhrou dostala na sedmou pozici Východní konference, jelikož Flyers přeskočili New York Rangers.

60:27 Travis KONECNY - 1:2

60:27
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Philadelphia vítězí a pokračuje v sérii dobrých výsledků! TRAVIS KONECNY vybojoval puk ve středním pásmu, projel do útočné třetiny, kde se zbavil Kuzněcova a střelou do horního rohu rozhodl o výhře Flyers! Asistence: Ivan Provorov, Sean Couturier.

60:10
    T. J. Oshie uspěl na úvodním vhazování a ihned se s pukem vydal do útočného pásma. Jeho průnik zastavil dobře postavený obránce.

60:01

Střely na branku: 28 – 22

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního klání nerozhodlo! Domácí Washington byl sice ve třetí třetině mnohem aktivnější, ale na pozornou obranu v čele se skvělým brankářem Elliottem nevyzrál. Největší šanci měl podle všeho Ovečkin, před kterým ležel Elliott na brankovišti, ale ruský střelec minul branku. O vítězi tedy rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26
    Ještě jeden zákrok si musel přisat také Holtby! Domácí brankář před dotírajícím Girouxem raději přikryl odražený kotouč. Vhazuje se po jeho pravici.

59:10
    Dmitrij Orlov rozjel akci Washingtonu od vlastní branky. Domácí obránce zavezl puk do útočného pásma, kde však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

58:23
    Sean Couturier se u mantinelu dostal k odraženému kotouč a vysokým obloučkem jej poslal ven z obranného pásma. Unavení hráči Flyers odjíždějí střídat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30
    Carlson pokazil přihrávku na levé křídlo. Jeho pomalou přihrávku totiž zastavil Jakub Voráček. Washington se přesto nadále tlačí do útočného pásma.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 40. Ovečkin (Carlson, Oshie) – 27. M. Raffl (Filppula, MacDonald), 61. Konecny (Provorov, Couturier)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Bowey, Orpik, Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – J. Vrána, Kuzněcov, Burakovsky – Oshie, Eller, Connolly – Chiasson, Beagle, Stephenson.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Gudas, Manning, MacDonald, Hägg, Gostisbehere, Provorov – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula (A), M. Raffl – Simmonds (A), Patrick, Weal – Goulbourne, Laughton, Lehterä.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – Berg, Mach