Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:5 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:7 (kon.) | Minnesota – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Philadelphia vítězí a pokračuje v sérii dobrých výsledků! TRAVIS KONECNY vybojoval puk ve středním pásmu, projel do útočné třetiny, kde se zbavil Kuzněcova a střelou do horního rohu rozhodl o výhře Flyers! Asistence: Ivan Provorov, Sean Couturier.
    39:44 Alexandr OVEČKIN - 1:1

39:44
    Washington právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Washington v závěru druhé třetiny využívá přesilovou hru! Domácí sehráli svou klasickou přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci stál ALEXANDR OVEČKIN na levém kruhu a dělovkou pod břevno nedal Elliottovi šanci! Asistence: John Carlson, T. J. Oshie.
    26:12 Michael RAFFL - 0:1

26:12
    Konečně jsme se dočkali branky! Philadelphia se dostává do branky! MICHAEL RAFFL zůstal nekrytý na levém kruhu, dostal přesnou přihrávku zpoza branky a pohotovou střelou překonal brankáře Holtbyho! Asistence: Valtteri Filppula, Andrew MacDonald.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 40. Ovečkin (Carlson, Oshie) – 27. M. Raffl (Filppula, MacDonald), 61. Konecny (Provorov, Couturier)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Bowey, Orpik, Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – J. Vrána, Kuzněcov, Burakovsky – Oshie, Eller, Connolly – Chiasson, Beagle, Stephenson.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Gudas, Manning, MacDonald, Hägg, Gostisbehere, Provorov – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula (A), M. Raffl – Simmonds (A), Patrick, Weal – Goulbourne, Laughton, Lehterä.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – Berg, Mach