Kometa Brno – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 4:0 (kon.)
Kladno – Třemošná 5:3 (kon.)
Rytíři Kladno
5:3 (3:2, 2:0, 0:1)
HC Meteor Třemošná
Neděle 21.01.2018, 13:40 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

Nakonec vše dopadlo jak se očekávalo. Hosté se sice pokusili ještě zápas zdramatizovat, když vstřelil branku Kozlík, ale to bylo vše na co se hosté v poslední třetině zmohli. (15:43:57)

58:55
    Sachrova lajna dělá velké problémy obraně hostů. Ti se nemohou dostat z obranného pásma.

57:52
    Kotouče se zmocňují domácí a přesouvají se do útočného pásma.

56:24
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Hosté se pokoušejí tento zápas ještě zdramatizovat a opět snižují náskok domácích. Tento gól vstřelil PATRIK KOZLÍK. Bez asistence.

55:34
    Korčák se dostal do úniku! Pokusil se bekhendem poslat puk mezi betony brankáře Suka, ale ten si mezeru neudělal a kotouč s přehledem zastavil. Skvělá práce brankáře domácích.

55:01
    Ofsajd Třemošné. Buly ve středním pásmu.

54:36

54:11
    Sachr vypálil na Bočana a tomu puk propadl výstrojí. Nakonec musel brankář hostů puk přikrýt zády.

53:10
    Špatnou rozehrávku Alschera zastavil Korčák, ale ten pouze nahazuje do útočného pásma.

52:36
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Vágner – 2 min., držení protihráče).

52:03
    Ullrych pálil z levé strany, ale brankář Bočan si horní růžek pohlídal a puk schoval do lapačky.

51:00
    Stárek při zpracovávání puku upadl a kotouče se zmocňují domácí.

49:55
    Sachr v dobré pozici poté co vyjel z trestné lavice těsně minul horní tyč.

49:44
    Oddechový čas pro domácí.

49:00
    Ullrych měl dobrou pozici na střelu, ale zleva minul bránu.

48:33

48:06
    Hra pozastavena z důvodu opožděného času na kostce.

47:44
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sachr – 2 min., podražení).

47:05
    Šapovaliv se jako první dostal k odraženému puku a pokusil se prostřelit brankáře Bočana přes lapačku. To se mu však nepovedlo a puk skončil v lapačce gólmana hostů.

46:33
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Bláha – 2 min., podražení).

46:15
    Ticháček protančil přes střední pásmo až k Bočanovi a vypustil střelu bekhendem. Brankář hostů měl však lapačku připravenou a kotouč do ní schoval.

44:40
    Pokus Psoty z levé strany vyrazil brankář Suk hrudí před sebe.

43:57

42:30
    Vágner zastavil špatnou rozehrávku Kladna a řítil se sám na Suka. Jeho bekhendový blafák skončil neúspěchem. Minul totiž bránu.

41:57
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Psota – 2 min., příliš mnoho hráčů).

41:40
    Střelu Kozlíka zleva vyrazil Suk maskou.

40:15
    Přihrávka rukou od domácích. Buly ve středním pásmu.

40:01
    Jako první jsou u puku domácí.

40:01

Druhá třetina už byla v režii domácího celku. Rytíři dokázali zásluhou Bašty a Staňka ještě navýšit své vedení. Jednoznačně v dnešním utkání dominuje Petr Ullrych, který se zatím podílel na čtyřech gólech domácího celku (1+3). Hosté měli již čtyři možnosti početní výhody, ale tu dokázali zúžitkovat pouze jednou. Za chvíli začne poslední třetina dnešního duelu a zatím to vypadá že outsider dnes moc nepřekvapí.

40:00

39:33
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka v síti hostů. FILIP STANĚK dostal přihrávku do jízdy a poslal puk k pravé tyčce branky hostů. Gólman Bočan na kotouč nedosáhl. Asistence: David Bašta, Jiří Ticháček.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:45
    Nahození hostů zachytil brankář Suk a kotouč přikryl pod lapačku. Buly před brankářem domácích.

37:30
    Kozlík se pokusil protlačit obranou Kladna, ale Robovský se přiřítil a Kozlíka složil na led.

36:53

35:43
    Holý se opět dostal za obranu Kladna, ale tentokrát narazil na zeď v podobě brankáře Suka, který kotouč vyrazil do rohu.

35:08
    Domácím se podařilo vyhodit puk z obranného pásma.

34:53
    Další šance pro hosty jak snížit skóre.

34:53
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., faul kolenem).

34:20
    Další pokus hráčů Třemošné pokryl brankář Suk. Buly před ním.

31:30
    Kouba měl dva dobré pokusy na gól, ale v cestě mu stál beton brankáře Bočana, který obě střely zastavil.

31:10
    Bašta vystřelil z levé strany, ale o kousek minul pravou tyčku branky Bočana.

30:36
    Přihrávka rukou od hráčů hostů. Buly ve středním pásmu.

30:04

29:52
    Seidler se zkusil dostat k brance z pravé strany, ale puk mezi beton a tyč nedostal.

29:25
    Domácím se podařilo vyhodit.

29:13
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale bez střely.

28:04
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Robovský – 2 min., hákování).

28:02
    Dva slabé pokusy hostů Suk bez problémů vyrazil.

27:20
    Kouba vyvezl puk z obranného pásma a Kladno se tak opět přesouvá do útoku.

27:00
    Hráči domácích přišli v útočném pásmu o puk a nyní jsou u něj hosté.

25:11
    Antony se pokoušel puk protlačit kolem levé tyčky, ale Suk udržel u této tyče svůj beton a kotouč zastavil.

25:02
    Suk přikryl puk, který k němu jen doklouzal. Buly před brankářem domácích.

24:10
    Plecitý vystartoval od modré čáry pro odražený puk a vypálil na brankáře hostů. Ten však puk velmi dobře viděl a bez větších problémů ho vyrazil.

22:50
    Vágner vypálil z levé strany na brankáře Suka, ale ten kotouč dokázal zastavit lapačkou.

21:42
    Rytíři se již potřetí v tomto utkání dostávají do dvoubrankového vedení. DAVID BAŠTA dorazil střelu Ullrycha, pro kterého je to již čtvrtý bod v zápase. Asistence: Petr Ullrych.

21:12
    Zakázané uvolnění hostů. Buly ve středním pásmu.

20:50
    Sachrova střel z mezikruží byla zablokovaná.

20:15
    U kotouče jsou jako první hosté.

20:01

V první třetině jsem viděli až nečekaně vyrovnanou třetinu. Kladno se díky lajně Bulva-Sachr-Ullrych dvakrát dostalo do dvoubrankového vedení, ale díky přesilové hře a špatné rozehrávce ve středním pásmu se hosté dokázali přiblížit k vyrovnání. Za 15 minut nás čeká druhé dějství. Uvidíme jestli bude stejně vyrovnané jako to první.

20:00

19:37
    Hosté se nyní snažili všemožně dostat puk za záda brankáře domácích. Rozhodčí ztratili puk z dohledu a zastavují hru. Buly před Sukem.

19:02
    Bulvovu přihrávku před bránu zastavil Bočan lapačkou. Buly před brankářem hostů.

17:27
    JAUKB HOLÝ si udělal z obránců Kladna tréninkové kužely. Zachytil špatnou rozehrávku ve středním pásmu, obešel dva hráče Kladna a poslal puk mezi betony brankáře Suka. Bez Asistence.

16:45
    Zakázané uvolnění hostů. Buly před Bočanem.

16:06
    Opět se první lajna Kladna dostala do dobré příležitosti, ale přihrávka od Ullrycha zprava se na Sachra nedostala.

14:00
    Dvoubrankový náskok si Rytíři berou zpět. PETR ULLRYCH jako první našel odražený puk od brankáře Bočana a dorazil ho do odkryté sítě a zaznamenává již svůj třetí bod v tomto zápase. Brankář hostů neměl šanci. Asistence: Filip Bulva.

12:55
    Oddechový čas pro hosty.

12:40
    Staněk vypálil od modré čáry, ale jeho rána byla tak tvrdá že ji nikdo nedokázal zastavit a puk se dostal do středního pásma.

12:30
    Domácí jsou již v útočném pásmu.

12:17

11:07
    Ofsajd hráčů Kladna. Buly ve středním pásmu.

10:55
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Poch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

10:17
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., vražení na hrazení).

09:00
    Vágner byl blízko ke srovnání! Z mezikruží měl dokonalou střeleckou pozici, ale zápěstím trefil pouze tyč. Následná dorážka mířila nad branku Suka.

07:54
    Tak dlouho hosté tlačili až nakonec přesilovou hru využili. Díky přesné střele JÍŘÍHO BERÁNKA začínají hosté stíhací jízdu. Asistence: Kryštof Bulka.

07:41
    Hosté se drží v útočném pásmu.

06:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bašta – 2 min., podražení).

05:50
    Hosté nahodili puk do útočného pásma. Rytíři tak musí opět vymyslet jak se dostat k brance hostů.

04:50
    Domácí se opět dostávají do útočného pásma.

03:35

03:35
    Perfektní kombinace prvního kladenského útoku. Ullrych našel na levé straně Bulvu a ten ho hned poslal na pravé straně volného FILIPA SACHRA. Ten na první pokus trefil tyč, ale dodatečná dorážka již byla přesná. Asistence: Filip Bulva, Petr Ullrych.

02:58
    Kraus vypálil zleva, ale brankář Bočan kotouč viděl a schoval ho do lapačky.

02:32
    Postup Kladna do útočného pásma zastavil hvizd rozhodčího, který značí ofsajd. Buly ve středním pásmu.

00:41
    A je tu první branka utkání. Ullrych si zprava nabruslil do mezikruží a vypálil na brankáře hostů. Ten puk vyrazil pouze před sebe a dojíždějící FILIP BULVA kotouč dorazil za záda Bočana. Asistence: Petr Ullrych, Filip Sachr.

00:01
    První buly zvítězili domácí a ženou se do útočného pásma.

00:01

Rozhodčí právě skočili na led a utkání za malou chvíli začne.

Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Kouba, Nedvěd, Ullrych, Šapovaliv

HC Meteor Třemošná: Bočan (Mi. Pícl) – Ma. Pícl, Poch, Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka – Vágner, Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler, Holý, Beránek, Stárek, Bláha

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Hřebíček.

Když hrál HC Meteor Třemosná naposledy s domácím celkem, tak to pro ně nedopadlo zrovna dvakrát dobře. Konečný výsledek totiž zněl 1:6. V tabulce skupiny C patří hostům předposlední příčka, ale na čtvrté PZ Kladno ztrácí pouze tři body, což není až tak vysoká ztráta. Nejlepším hráčem týmu co se týče bodování je Sebastian Seidler, který má na svém kontě 10 bodů. Zároveň je však také nejvíce trestaným hráčem hostů (52 trestných minut). Dnes má tedy Třemosná před sebou těžký úkol. Uvidíme zda překvapí.

Domácí Rytíři jsou nejlepším celkem skupiny C. Se 48 body jasně vládnou. Navíc nastříleli nejvíc branek (106). Největší podíl na tomto čísle má Adam Sojka, který nastřílel 11 gólů. Ovšem nejlépe bodujícím hráčem je Petr Ton, jenž má na kontě bodů 17. Domácí mají navíc rozjetou skvělou sérii 6ti vítězných zápasů v řadě a dnes by mohli tuto sérii ještě prodloužit. Ovšem na poslední výhru se Rytíři velmi nadřeli, když Slavii Praha porazili až po prodloužení. Vítěznou branku vstřelil těsně před koncem Filip Staněk. Uvidíme jak si vedoucí celek povede s outsiderem dnešního utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:40.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 1. Bulva (Ullrych, Sachr), 4. Sachr (Bulva, Ullrych), 14. Ullrych (Bulva), 22. Bašta (Ullrych), 40. Staněk (Bašta, Ticháček) – 8. Beránek (Bulka), 18. Holý, 57. Kozlík

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Hřebíček