DHK Baník Most
22:25 (12:11)
H.C. Zalau
Neděle 21.01.2018, 18:00 • Sportovní hala Most • European League • Osmifinále

Je dobojováno. Černí andělé velmi dobře vstoupili do druhé půle, ale pak jakoby jim došla energie a najednou byl na hřišti jenom jeden tým – Zalau. Černí andělé tak vysoce pravděpodobně ani nepostoupí ze základní skupiny Poháru EHF. (19:29:59)

Konec zápasu. (22:25)
    60
    Zachová po oplynutí čacu ze sedmičky ještě snižuje. (22:25)

60
    Rob dostává půl minuty před koncem dvě minuty, Černí andělé tak dohrají utkání v početní výhodě. (21:25)

59
    Poslední dnešní time-out si vybírá hostující lavička. (21:25)
    57
    Abed-Kader s přehledem prostřelila Müllnerovou, tohle už s Černými anděly vůbec nevypadá dobře. (21:25)
    56
    Panici si našla svůj prostor na střední spojce a propálila vše co jí stálo v cestě. (21:24)
    56
    Müllnerová vychytala, na druhé straně byla úspěšná Janoušková z pivota a je to tak opět o dvě branky. (21:23)
    54
    Panici si seběhla na pivota a nedala Müllnerové šanci. (20:23)
    54
    Zachová proměňuje další sedmičku a se sedmi brankami je dnes nejlepší střelkyní zápasu. (20:22)
    53
    Trif přidává další branku, to už začíná vypadat s Černými anděly špatně. (19:22)
    52
    Trif si teď z levé spojky poradila, na druhé straně Chmelařová mimo. (19:21)

51
    Müllnerová si teď poradila proti pokusu Constantinescu z brejku! Drží tak naděje Mostu na bodový zisk z toho utkání. (19:20)

49
    Trif technickým lobem orazítkovala jen břevno branky Mostu. (19:20)
    47
    Abed-Kader z rychlého protiútoku otáčí, Černí andělé teď úplně přestali hrát a Rumunky toho dokonale využily. (19:20)

46
    Dragut střelou ze střední spojky srovnává! (19:19)
    46
    Dragut vystihla rozehrávku Mostu a snižuje z rychlé akce na rozdíl jediné branky. (19:18)