Magnitogorsk – Kunlun 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Riga – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Pondělí 22.01.2018, 17:00 • Arena 2000 • KHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:22:50)

Je dobojováno! Domácí hokejisté vítězí přesvědčivým výsledkem 3:0 a připisují si tři body do tabulky! Amur dnes skoro nic nepředvedl a Lokomotiv vítězí zcela zaslouženě! Dnešní utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí hokejisté vstřelili všechny tři branky dnešního zápasu.
    Střely na branku 27:21

59:26
    Amur drží puk ve své třetině a už se nikam nežene.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:37
    Arťom Iljenko jel sám na Metsolu, ale střelu mezi betony mu brankář Amuru zlikvidoval!

58:00
    Nepřesná rozehrávka domácího týmu končí na zakázaném uvolnění.

57:04
    Domácí drží kotouč a nepouští Amur do žádného tlaku. O dnešním vítězi je rozhodnuto.

56:27
    Amuru se čas na vyrovnání krátí a Lokomotiv už jen brání svůj náskok.

55:40
    Ivan Beljakov se zjevil sám u levé tyčky a měl před sebou prázdnou branku, ale puk mu poskočil a Beljakov minul!

55:16
    Až nyní se dostal Amur do útočného pásma a kombinuje.

54:48
    Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny a Lokomotiv dnes brání oslabení naprosto skvělým způsobem!

54:03
    Maxim Kondratěv vystřelil od modré čáry a Sudnicin kryje.

53:46
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., vysoká hůl).

53:02
    Amur má ponechanou výhodu a zkouší to v šesti proti pěti!

52:10
    Amur se dostal do útočného pásma a držel domácí pod tlakem, ale k žádné střele se hosté nedostali.

51:00
    Hokejisté Lokomotivu kontrolují hru a pomalu si kráčí pro tři body.

50:24
    Domácí napadají hráče Amuru hodně hluboko a to hostům dělá velké problémy!

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 22. Averin (Nakládal, Sudnicin), 32. Iljenko (Kronwall), 40. Kajumov (Averin, Loktionov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall, Nakládal, Pajgin, Jelesin, Koledov, Čerepanov, Lekomcev – Kozun, Talbot, Kontiola – Kajumov, Averin, Loktionov – Kraskovskij, Alexejev, Apalkov – Romanov, Ivanov, Iljenko – Jurtajkin.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Averin, Chabarov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Klopov, Veličkin, Litovčenko – Beljakov.

Rozhodčí: Viktor Gashilov, Andris Ansons – Alexander Otmakhov, Vasily Semechkov