Magnitogorsk – Kunlun 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Riga – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Dinamo Riga
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondělí 22.01.2018, 18:30 • Arena Riga • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek večera! (20:59:32)

Československá stopa v utkání

Ondřej Vitásek (JUG) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:32

Střely na branku: 34 – 28

Je konec! Jugra nakonec dokázala otočit nepříznivě se vyvíjející utkání. V prodloužení totiž rozhodl Ondřej Vitásek, který svému celku vystřelil bonusový bod! Domácí Dinamo tak nedokázalo přerušit sérii porážek.

61:13 Ondřej VITÁSEK - 1:2

61:13
    Jugra právě vstřelila branku!
    Je konec! Jugra nakonec otáčí vývoj dnešního utkání a v prodloužení rozhoduje o své výhře! ONDRĚJ VITÁSEK dostal přihrávku do jízdy a střelou zápěstím překonal Janise Kalninše! Asistence: Maxim Pestuško.

60:35
    Maxim Pestuško zavezl puk za branku Dinama, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nestačil uvolnit. Hosté musejí začít nanovo.

60:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Čeká nás pětiminutová atraktiní podívaná třech proti třem.

60:01

Střely na branku: 34 – 27

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo! Hned v úvodu třetí třetiny totiž v přesilové hře ujel Pavel Varfolomejev a s přehledem vyrovnal na 1:1! Poté už hrálo pouze Dinamo, jenže pozorná obrana Jugry nedovolila domácím ohrozit branku. O vítězi proto rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26
    Anssi Salmela si sjel na pěknou přihrávku na roh obranného pásma. Domácí obránce ještě rozjel poslední akci Dinama, jenže nepřesnou přihrávku zastavil Vitásek.

59:06
    Ani jeden z týmů se nemůže dostat do šance. Vše začíná nasvědčovat tomu, že o vítězi dnešního duelu rozhodne prodloužení.

58:26
    Pavel Šen projel s pukem do útočného pásma. Hostující útočník se ale nedokázal vymanit ze sevření dvou obránců a přišel o kotouč.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:24
    Veli-Matti Savinainen projel s pukem do útočného pásma, kde se dostal do střelecké pozice, jenže jeho ránu zápěstím schoval brankář do lapačky.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 20. Salmela (Jevpalovs, M. Redlihs) – 41. Varfolomejev (Ugolnikov, Pestuško), 62. Vitásek (Pestuško)

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Pujacs, Balinskis, Stollery, Salmela, Ališauskas, Zile, Jerofejevs – Bičevskis, Darzinš, M. Redlihs – McMillan, Kristo, Indrašis – Lipsbergs, Skvorcovs, Jevpalovs – Meija, Razgals, Rihards Bukarts – Berzinš.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Biljalov (Proskurjakov) – Viklund, Burström, Vitásek, Ugolnikov, Žuravljov, Šulakov, Pogorišnyj – Savinainen, Několenko, Koroljov – Pestuško, A. Michejev, Varfolomejev – Šen, Buljanskij, Timirjov – Beljajev, Panov, K. Majorov – Komaristyj.

Rozhodčí: Birin, Sojin – Brešeňov, Judin