Mouscron – Kortrijk 0:3 (kon.) | Waregem – Standard 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Mechelen 2:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
0:3 (0:0)
KV Kortrijk
Úterý 23.01.2018, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • 23. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:25:04)

Pozápasové statistiky:
    Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:2.

Je konec, Kortrijk poráží Mouscron 3:0 a získává důležité tři body! Dostává se tak na průběžné sedmé místo a reálně ještě bude hrozit v boji o skupinu o titul. Naopak Mouscron si situaci zkomplikoval. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí hostů, zejména co se týče produktivity. Svou šanci využil Perber, poté přidali dva góly za tři minuty Chevalier a Ouali. Domácí už se na obrat nezmohli.

90+4

90+4
    Chevalier ranou zpoza vápna minul bránu.

90+3
    Přímá kop pro hosty z levé strany, ale ve vápně pouze jeden hráč v červeném.

90+2
    Ovšem domácí se dopustili útočného faulu.

90+1
    Lepoint stáhl k zemi Diédhioua, rozehrává Mouscron.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, u míče Kortrijk.

89
    Bailly nakonec tento zápas dokulhá, pokračuje se ve hře.

88
    S Baillym to nevypadá vůbec dobře a vzhledem k tomu, že domácí už mají dostřídáno, možná bude muset do brány hráč z pole!

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Idir Ouali, přichází Bryan Verboom.
    86. Za zákrok na Chevaliera se penalta nepíská.

86
    Chevalier dostal přihrávku do běhu a střetl se s Baillym, ještě reklamuje penaltu, ale marně! Domácí brankář musí být ošetřován.

85
    Kortrijk u míče, duel se jen dohrává.

84
    Hosté kontrolují závěr zápasu, nepouští Mouscron do žádné šance.

82
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Jonathan Bolingi, přichází Noam Debaisieux.

82
    Lepoint se dopustil faulu při napadání.

80
    Hráči Mouscronu se ještě snaží duel zdramatizovat, ale zdá se, že dva góly za tři minuty definitivně rozhodly a osudu utkání.