Úterý 23.01.2018, 20:45 • Ashton Gate Stadium (Bristol) • Anglický Ligový pohár

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:44:38)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:8.
    Manchester City se radují z postupu do finále Anglického Ligového poháru, kde vyzvou buď Chelsea nebo Arsenal. Soupeře se dozví ve středu večer.

Je dobojováno. Domácí sice v nastavené čtvrté minutě ještě zadělali na drama, ale hned z dalšího úniku se prosadili znovu hosté, kteří tak zpečetili postup do finále Anglického Ligového poháru. Nicméně před druholigovým Bristolem je třeba smeknout. S velkým favoritem domácí dlouho drželi krok, nakonec se s postupu radují hosté.

90+6
    90+6. Kevin De Bruyne - 2:3

90+6
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Nestane. Hned z další akce se do úniku dostali hosté. Sané pak naservíroval přihrávku dovnitř pokutového území pro KEVINA DE BRUYNEHO, jenž také trefuje prázdnou bránu – 2:3. Je hotovo.

90+5
    Žlutou kartu dostává David Silva (Manchester City).
    90+4. Aden FLINT - 2:2

90+4
    Bristol City právě vstřelilo branku!
    Drama je na světě. Po chybě hostů uvnitř pokutového území se domácí dostali k míči a Bobby Reid poslal přihrávku ADENU FLINTOVI, který měl před sebou lehký úkol, a sice dopravit míč do zcela odkryté branky hostů – 2:2. Domácí tak už ztrácejí pouhý jeden gól. Stane se ještě nakonec zázrak?

90+3
    Ofsajd také na straně hostů, ve kterém se ocitl Danilo. Postranní sudí tak vše dobře viděl a zdvihl svůj praporek.

90+2
    Fernando Silva střílel uvnitř velkého vápna z úhlu, přesto musel Steele zasahovat. Ukryl míč do svých rukavic a následně pak ho poslal před sebe. Z další střely hosté vybojovali další rohový kop.

90+1
    Střela Reida se dostala pouze k hostujícímu brankáři, který míč okamžitě odkopl zase pryč od svého zařízení.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

90
    Do ofsajdu se dostali na druhé straně hráči Bristolu a nyní tak budou u balónu zase hosté. Bravo si už chystá míč, aby ho odkopl daleko od své brány.

89
    Z pravé strany střílel Danilo, míč ale prosvištěl jen těsně vedle domácí branky. Hosté tak nebyli opět daleko od dalšího gólu.

88
    Po získání míče domácími hráči spěchali právě hráči Bristolu zase směrem dopředu. Tam vybojovali volný přímý kop, ale po něm se do šance nedostali.

87
    Po další střele domácích následuje odkop od Bravovy branky a gólman hostů příliš nikam nespěchá. Čas hraje do karet rozhodně hostům.