Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.) | Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Detroit – Philadelphia 2:3 (po pr.)
Montreal – Colorado 4:2 (kon.) | St. Louis – Ottawa 3:0 (kon.) | Nashville – Tampa 3:4 (po pr.)
Dallas – Florida 6:1 (kon.) | Edmonton – Buffalo 0:5 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 6:3 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 6:2 (kon.) | Vegas – Columbus 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (po pr.)
Nashville Predators
3:4 (2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 24.01.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci! (05:15:10)

Trestné minuty: 4 – 6

Lightning nakonec porážejí Predators 4:3 po prodloužení a připisují si tak druhou výhru v řadě! Prvních deset minut utkání patřilo Predaátorům, poté jsme sledovali velmi vyrovnanou partii. Velmi dobrý výkon předvedl útočník Tampy Chris Kunitz, který si ze zápasu odnáší gól a dvě asistence. Kapitán Blesků Steven Stamkos vstřelil vyrovnávací trefu v čase 57:48 a k tomuto gólu přidal ještě jednu asistenci. Gólman Louis Domingue předvedl 30 zákroků a i ve svém druhém startu v dresu Tampy Bay si připsal výhru.

61:45 Yanni GOURDE - 3:4

61:45
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Celou akci začal přihrávkou před branku Girardi. Naměstnikov poté naservíroval touš YANNIMU GOURDEMU, který jej poslal bez přípravy do prázdné branky. Třetí vítězný gól pro šestadvacetiletého forwarda! Asistence: Vladislav Naměstnikov.

61:03
    Point se snažil přebruslit Subbana, nakonec se ale odhodlal ke střele. Gólman domácích ji vyrazil levým betonem.

60:42
    Stamkos mohl po pasu od Kučerova rozhodnout, Saros byl však proti.

60:19
    První střelu nastavení obstaral Turris, Domingue vyrazil.

60:03
    Úvodní buly prodloužení vyhráli Predators.

60:01

Statistiky prodloužení:

NSH: 1-2 x TBL: 3-1

Střely na branku: 31 – 28

Základní hrací doba nám tedy vítěze neurčila. Rozhodnout bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti přijdou na řadu samostatné nájezdy.
    po 3. třetině: Predators vs Lightning 3:3

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Uvidíme prodloužení. Puk je bezpečně u levého mantinelu.

59:44
    Bonino přihrával před branku na Järnkroka, tomu se ale ideálně zakončit nepodařilo.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:50
    Žádné z mužstev se nikam moc nehrne.

58:24
    Subban se nikam nežene a vrací se zpět za vlastní branku.
    57:48 Steven STAMKOS - 3:3

57:48
    Lightning srovnávají 2 minuty a 12 vteřin před koncem třetí třetiny! Koekkoek nejprve udržel útočné pásmo, následně si vyměnil puk s Kunitzem a nabil STEVENU STAMKOSOVI, který se ze svého oficu příliš nemýlí. Saros neměl šanci. Kapitán Tampy se trefil poosmnácté v sezoně, přidal druhý bod v utkání, 3:3! Asistence: Slater Koekkoek, Chris Kunitz.

57:37
    Pomoci jim ale nyní bude moci icing domácích.

57:22
    Lightning se zatím nedaří dostat do nějakého většího tlaku.

56:07
    Zpět do akce. Bonino a Paquette na vhazování v neutrální zóně u boxu časoměřičů.

56:07
    3 minuty a 53 vteřin do konce. Proběhne další z reklamních přestávek.

55:08
    Hosté vyhodili přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

55:01
    Střely na branku: 29 – 26

54:54

54:20
    Johnson přihrával před branku na teč Naměstnikovovi, avšak nepřesně.

53:30
    Útočnou snahu Bolts zastavuje ofsajd. 1 minuta a 24 vteřin do konce jejich přesilovky.

53:15
    Nashville vyhrál buly a ihned vyhazuje až za Dominguea.

53:08
    Johnson na Pointa, jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

52:54
    Lightning mají jedinečnou příležitost na srovnání! Vhazuje se po levici Juuse Sarose.

52:54
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 2 min., podražení).

52:36
    Coburnovu střelu od levého mantinelu ještě dorážel Naměstnikov, Domingue kryje.

51:47
    Johnson a jeho letka v postavení mimo hru.

51:36
    Konec reklamní pauzy, Sissons a Point v souboji na buly po pravici Louise Dominguea.

51:36
    Střelecký pokus Watsona z levé strany lapil Domingue do své rukavice. Je tu další reklamní přestávka.

51:01
    Necelých devět minut do konce třetí třetiny. Predators stále o krok vpředu.

50:01
    Střely na branku: 26 – 23

49:46
    Po Girardiho střele doráželi Gourde s Killornem, gólman Preds vše zvládl.

49:23
    Nasměstnikov jen odevzdal puk soupeři a následně odchází střídat.

48:39
    Ofsajd domácích hokejistů.

48:18
    Salomäkiho střela z první končí na zadním mantinelu.

47:32

47:32
    V Bridgestoně Areně právě probíhá reklamní přestávka.

47:20

46:43
    Lightning dostávají touš alespoň do střední zóny. 37 vteřin do konce trestu Johnsona.

46:21
    Johansenova střela byla tečována, Domingue ale zasahovat nemusel.

45:39
    Kunitz se dostal při vlastním oslabení do samostatného úniku, Saros však odolal! Forhendový blafák sice prošel finskému brankáři mezi betony, kotouč ale následně zamířil vedle pravé tyče.

45:20
    Obě přesilovky Nashvillu byly zatím úspěšné! Vhazování po pravici Louise Dominguea.

45:20
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., hákování).

45:01
    Střely na branku: 25 – 22

44:50
    Girardi už ale zprava ohrozil Sarose.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:43
    Kučerov přenechal Pointovi, tomu se ovšem střela nevyvedla.

43:57
    Paquetteův střelecký pokus zblokoval hned první bránící hráč.

43:08
    Killorn zastavil útočnou akci Arvidssona, kupředu může Peca.

42:45
    Obránce Ekholm s pukem za vlastní brankou, obě mužstva jdou střídat.

42:25

42:06
    Zleva zkoušel štěstí znovu Kučerov, finský gólman ve službách Nashvillu vyrazil.

41:33
    Až nyní to zkoušel dobře bekhendem Point, narazil však na připraveného Sarose.

41:26
    První polovina z trestu Salomäkiho je pryč, hosté toho zatím moc nevymysleli.

40:40
    Ellis zblokoval střelecký pokus Kučerova, Preds se následně osvobozují.

40:25
    Dotchin dojel na střídačku po svých. Lightning mají nyní k dispozici první početní výhodu!

40:25
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Miika Salomäki – 2 min., vysoká hůl).

40:20
    Signalizovaný trest pro Nashvillu, Dotchin zůstává ležet v bolestech na ledě.

40:01

Obě mužstva se vrátila ze šaten zpět na ledovou plochu. Závěrečná třetí třetina odstartuje za malou chvíli!

Po 2. třetině: Predators vs Lightning 3:2

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:58
    Druhá perioda nám již nic dalšího nenabídne.

39:43
    Zprava vystřelil Stamkos, Saros vyrazil do ochranné sítě.

39:11
    Branka platí i po přezkoumání videa, Lightning ztrácejí svůj oddechový čas.
    39:11 Coach's challenge - Lightning.

39:11
    Lavička Tampy si ale ještě bere coach's challenge! Domnívá se, že došlo k nedovolenému bránění brankáři.
    39:11 P. K. Subban - 3:2

39:11
    Nashville právě vstřelil branku!
    Druhá využitá početní převaha Preds, 3:2! P. K. SUBBAN napřáhl k prudké ráně z levé strany a ta skončila až za Dominguem. Pro rodáka z Toronta je to jedenáctý střelecký zásah v sezoně, 3:2! Asistence: Mattias Ekholm, Ryan Johansen.

39:01
    Ohlášena poslední minuta prostřední třetiny.

38:38
    Johansen ztratil puk, Dotchin následně znovu osvobodil své mužstvo.

38:23
    Point vyhrál buly, Lightning se daří hned na úvod vyhodit.

38:17
    Je tu druhá přesilová hra pro Predátory! Bude znovu úspěšná?

38:17
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dan Girardi – 2 min., nedovolené bránění).

37:22
    Bonino ještě vylepšoval příležitost pro Järnkroka, Domingue se vytáhl dalším famózním zákrokem!

36:56
    Zakázané uvolnění ze strany Bolts.

36:42
    Åberg v úniku, Domingue předvádí další velmi kvalitní zásah v dnešním utkání!

36:33
    Hra přerušena rozhodčími pro přihrávku rukou.

36:15
    Koekkoekova střela od modré čáry Sarose neohrozila.

35:51
    Bonino vyhrál buly, ke střele ihned napřáhl Jemelin, Domingue má další zákrok.

35:48
    Hartnellův pokus od modré, brankář Tampy Bay zasahuje bez problémů lapačkou.

35:36
    Turris a Peca v souboji na buly po levici Louise Dominguea.

35:36
    Watson to zkusil z úhlu, Domingue lapil puk do své rukavice. Proběhne další z reklamních přestávek.

35:01
    Střely na branku: 19 – 16

34:24
    Na opačné straně kluziště zahrozil Josi, gólman Blesků vyrazil.

34:06
    Kunitz vystřelil z levé strany, Saros si svým zákrokem vůbec nebyl jistý. Nechybělo mnoho a bývalý útočník Pens mohl slavit druhou branku v dnešním zápase.

33:31
    Odehráno více než 33 minut. Skóre se ve druhé třetině zatím nepohnulo, hokej však na kvalitě neubral.

32:59
    Paquetteova střela z pravé strany minula Sarosovu svatyni.

32:20
    Gourde se dostal z ničeho nic do dobré šance, Saros předvedl pěkný zákrok.

31:58
    Čároví viděli na straně Nashvillu postavení mimo hru.

31:45
    Watson nahodil ze střední třetiny za Dominguea a následně odešel za svými spoluhráči vystřídat.

31:08
    Point se obtočil kolem branky, jeho střela byla ale zblokována Ekholmem.

30:40
    Zpět do utkání. Vhazuje se ve středovém kruhu.

30:40
    Puk vystřelen mimo hrací plochu, ke slovu se hlásí reklamní přestávka.

30:01
    Střely na branku: 18 – 13

29:55
    Do zajímavé pozice se dostal Callahan, zakončení ale scházela přesnost.

29:43
    Útočná akce domácích neměla dlouhého trvání, hrát tak může soupeř.

29:17
    Preds s kotoučem za vlastní brankou, s rozehrávkou nikam nespěchají.

28:43
    Turris to zkusil z pravého kruhu pro vhazování, Domingue vyrazil levým betonem.

28:05
    Josiho pokus z levé strany zblokován Šustrem, brankář hostů tak nyní mohl zůstat klidný.

27:36
    Salomäki nadvakrát otestoval Dominguea, ten zasáhl v obou případech na výbornou!

26:21
    Kotouč končí na střídačce Blesků, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

26:04

26:04
    Bournivalův pokus končí v rukavici Sarose. Následuje první reklamní přestávka ve druhé třetině.

25:01
    Střely na branku: 14 – 11

24:49
    Velká šance pro Johnsona, Saros vyrazil ramenem do ochranné sítě! Velmi dobré střídání Tampy.

24:21
    Lightning při chuti! Nyní střílel Strålman, Saros musel zasahovat.

24:09
    Následuje střela Dotchina, gólman Preds tentokrát bez práce.

23:58
    Point se dostal do samostatného úniku, na Sarose ovšem bekhendovým blafákem nevyzrál.

23:35
    Kunitz na Šustra, jeho střelecký pokus byl ovšem zblokován.

23:16
    Hra přerušena pro ofsajd, vhazování nařízeno do středového kruhu.

22:55
    Domácím se rozehrávka příliš nevyvedla a ke střele se naopak dostal Callahan. Saros musel vyrážet.

22:40
    Ekholm s pukem za vlastním brankářem, obě mužstva prostřídávají své formace.

21:54
    Po dobrém forčekinku Pecy střílel bekhendem zleva Killorn, avšak minul.

21:41
    Coburn tečoval puk mimo hrací plochu, vhazovat by se mělo poblíž Dominguea.

21:22
    Predátorům je odpískán úmyslný ofsajd.

21:01
    Stamkosovi se střela nevyvedla, kupředu míří na druhou stranu Fiala.

20:28
    Vhazování bylo nařízeno do střední třetiny.

20:26
    Švédský útočník odjíždí na střídačku po svých a bude zdá se v pořádku.

20:26
    K první střele ve druhé třetině se dostal Josi, trefil ale jen spoluhráče Åberga, který zůstává ležet na ledové ploše.

20:01

Hokejisté Predators a Lightning se vrátili zpět na led Bridgestone Areny, druhá perioda začne za několik málo okamžiků.

Po 1. třetině: Predators vs Lightning 2:2

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:58
    V první třetině se již nic dalšího nestane.

19:48
    Ekholm střílel od levého mantinelu, Dominguea však neohrozil.

19:01
    Ohlášena byla poslední minuta úvodní dvacetiminutovky.

18:40
    Stamkos zblokoval střelu Jemelina, gólman Tampy Bay tak bez práce.

18:26
    Čároví pískají Nashvillu postavení mimo hru.

17:51
    Gourde poslal puk na Sarose již ze střední třetiny, finský brankář jej raději podržel ve své lapačce.

17:35
    Zpět do akce. Vhazuje se mezi hole Turrise a Gourdeho po levici Louise Dominguea.

17:35
    Do šance se nyní dostali domácí, konkrétně Bonino. Domingue ale zasahovat nemusel. Je tu další reklamní přestávka.

17:10
    Strålman vyčkává s toušem u vlastní branky, oba týmy dostřídávají.

16:50
    Ke střele se následně dostal Bournival, gólman Predators ji vyrazil do levého rohu.

16:44
    Turris nepřesně na Smithe, Lightning mohou zaútočit.

15:35
    První třetina zatím nabízí velmi pohledný hokej. Obě mužstva měla již několik kvalitních příležitostí.

15:16
    Střely na branku: 14 – 5

14:51
    Kučerov nabil Johnsonovi, Saros se bleskurychle přesunul a udržel touš před brankovou čárou!

14:40
    Vhazovalo se v obranné třetině Blesků.

14:38
    Puk se dotkl ochranné sítě za Domnigueovými zády, hru máme tedy přerušenou.

14:21
    Gourdeho pokus zprava zblokován Ekholmem vysoko nad.

13:57
    Lightning nevyšel přechod do útočného pásma – postavení mimo hru.

13:44
    Konec reklamní přestávky, Johansen a Peca na vhazování po levici Louise Dominguea.

13:44
    Ihned po buly se ke střele odhodlal Ellis, Šustr ji však zblokoval do ochranné sítě. Na řadě je reklamní přestávka.

13:41
    Coburn Paquettea nenašel, píská se zakázané uvolnění hostů.

13:20
    Šustr vyzkoušel pozornost brankáře Preds z pravé strany.

12:22
    Vzápětí je tu další icing Predátorů, vhazovat se tedy bude znovu před Sarosem.

12:14
    Rozehrávka Ekholma nepřesná, čároví pískají zakázané uvolnění.

11:48
    Point dostal touš do útočné třetiny, jako první ale hraje Irwin.
    10:48 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 2:2

10:48
    Netrvalo dlouho a máme zase srovnáno! Stamkos a VLADISLAV NAMĚSTNIKOV se dostali do situace 2 na 1. Kapitán Bolts na sebe navázal dva hráče a následně přihrál ruskému útočníkovi, který puk uklidil bez přípravy za Sarosova záda. První volba Tampy na draftu 2011 se trefuje letos pošestnácté, 2:2! Asistence: Steven Stamkos, Chris Kunitz.

10:36
    Rána Arvidssona od modré, Domingue vyráží betonem.

10:01
    Střely na branku: 13 – 3

09:58
    Callahan našel brilantně Paquettea, Saros předvedl dobrý zákrok pravým betonem.

09:17
    Svěřenci Jona Coopera vyhodili na icing.
    09:11 Viktor ARVIDSSON - 2:1

09:11
    Predators otáčejí skóre utkání! Z levé strany nejprve střílel při situaci 2 na 1 Åberg, Domingue však vyrazil levým betonem. Následnou dorážkou se ovšem prosadil VIKTOR ARVIDSSON a zaznamenal tím svůj čtrnáctý gól v sezoně 2017/2018. Branku ještě překontroloval videorozhodčí, čas se nakonec musel vracet o 22 vteřin jelikož hra pokračovala. 2:1! Asistence: Pontus Åberg, Matt Irwin.

08:55
    Tampa získala puk a dostala se do útočného pásma. Střelecký pokus Koekkoeka poté zamířil mimo tři tyče.

08:43
    O kotouč se nyní bojuje za brankou hostů.

08:11
    Domingue má puk pod kontrolou, hra přerušena.

07:40
    Čároví odpískali Tampě špatně zakázané uvolnění, následovat tedy bude buly ve středovém kruhu.
    07:28 Ryan ELLIS - 1:1

07:28
    Nyní už ovšem domácí přesilovku využívají a máme tak srovnáno! Josi nabil RYANU ELLISOVI a jeho prudký projektil zamířil přesně k pravé tyči. Pro sedmadvacetiletého beka je to třetí gól v tomto ročníku, 1:1! Asistence: Roman Josi, Colton Sissons.

07:09
    Další Josiho rána z první, tentokrát se za Dominguem rozezvonila tyč!

06:43
    Turris uspěl na buly proti Johnsonovi, z pravého kruhu pro vhazování poté vystřelil z první Josi, gólman Bolts se stihl přesunout.

06:35
    Pojďme na to! Vhazování po pravici Louise Domingua.

06:35
    První přesilová hra domácích začne ale až po reklamní přestávce.

06:35
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., hákování).

06:32
    Hned vzápětí mohlo být zase srovnáno! Za obranu Lightning se totiž dostal Smith, svůj forhendový blafák však nestačil dotáhnout do úspěšného konce.
    06:24 Chris KUNITZ - 0:1

06:24
    Lightning otevírají v sedmé minutě skóre tohoto utkání! Arvidsson doslova namazal CHRISU KUNITZOVI, který z mezikruží vystřelil přesně k levé tyči. Kanadský útočník se prosazuje ve druhém utkání v řadě za sebou, celkově se jedná o jeho sedmou trefy v sezoně! Bez asistence.

06:00
    Po chybě Pecy střílel z mezikruží Ellis, kotouč byl nakonec sražen do ochranné sítě.

05:06
    Od pravého mantinelu zkoušel štěstí Järnkrok, Domingue vyrazil do rohu.

05:01
    Střely na branku: 4 – 1

04:47
    Čároví odpískali Predátorům zakázané uvolnění, hra se tak přesune před Sarose.

04:33
    Kotouč si to namířil do hlediště, vhazovat by se mělo v neutrální zóně.

04:19
    Po pěkné Smithově přihrávce v šanci Johansen, brankář Tampy Bay musel předvést velmi dobrý zákrok!

03:45
    Kučerov se dostal do dobré střelecké pozice, z ní však přestřelil branku.

03:09
    Josi to zkoušel z ostrého úhlu, Domingue vyrazil bez větších problémů.

02:50
    Domácí se k ničemu nedostali, nyní to zkoušejí znovu od vlastní branky.

02:21
    Smith zastavil po pravé straně najíždějícího si Gourdeho, Preds mohou kupředu.

01:18
    Naměstnikov vyhrál buly, ke střele se poté ihned odhodlal Stamkos, Saros vyrazil.

01:13
    Rozehrávka Nashvillu končí na icingu.

01:04
    Callahan obětavě zblokoval střelecký pokus Subbana, kotouč míří do střední třetiny.

00:45
    Ellis vyčkává s toušem za vlastní brankou, obě mužstva poprvé střídají.

00:28
    Kučerov přihrával před branku, nikoho ze svých spoluhráčů ovšem nenašel.

00:05
    Buly pro Tampu, ta ihned nahazuje do útočného pásma.

00:01

Na úvodní vhazování se staví Ryan Johansen a Brayden Point, jdeme na to!

Hymna je minulostí, utkání začne co nevidět!

V Bridgestone Areně na ledě zazní americká státní hymna.

Z:8 REC:1-6-0 OG:30 PR:4,02 ÚS(%):87,0 SO:0

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Jemelin, P. K. Subban, Ekholm (A), Irwin – Åberg, Johansen, Arvidsson – Hartnell, Turris, C. Smith – Fiala, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Strålman (A), Dotchin, Koekkoek, Girardi, Coburn, Šustr – Kunitz, Stamkos (C), Naměstnikov – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Peca, Gourde – Bournival, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Chris Lee, Dave Jackson – Pierre Racicot, Andrew Smith.

Dámy a pánové, vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi Predators a Lightning! Začínáme zhruba za 25 minut.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nashville Predators (28-11-6)

Predators jsou třetím nejlepším mužstvem Západní konference. Do dnešního utkání půjdou s třemi výhrami v řadě. Doma mají bilanci 16-4-2.
    Minulou neděli porazili hokejisté Nashvillu Floridu Panthers 4:3. Dva góly vstřelil Kevin Fiala. Tři kanadské body zapsali Nick Bonino a Calle Järnkrok. Do branky se postavil po čtyřiatřicáté v sezoně Pekka Rinne a předvedl celkem 37 zákroků!
    Proti Tampě Bay Lightning zakončí Preds sérii pěti zápasů doma.

Tampa Bay Lightning (32-12-3)

Lightning se vrátili po včerejší výhře v Chicagu zpět do čela celé NHL. V Bridgestone Areně dnes pokračuje jejich dlouhý osmizápasový trip.
    Svěřenci Jona Coopera porazili Chicago Blackhawks 2:0. K výhře výrazně přispěl brankář Andrej Vasilevskij, který pochytal všech 40 střel soupeře! Vychytal tím své sedmé čisté konto v sezoně, čímž vyrovnal rekord Nikolaje Chabibulina. Ve 38. minutě skóroval při vlastním oslabení Chris Kunitz. V předposlední minutě poté upravoval skóre Yanni Gourde.
    Ještě před All Star přestávkou zavítá Tampa do Philadelphie.

Tabulka Centrální divize

1. Winnipeg Jets – 48 záp., 156:128, 63 B
    2. Nashville Predators – 45 záp., 139:119, 62 B
    3. St. Louis Blues – 49 záp., 142:129, 59 B
    4. Dallas Stars – 48 záp., 148:129, 58 B
    5. Colorado Avalanche – 46 záp., 154:132, 57 B
    6. Minnesota Wild – 48 záp., 141:134, 57 B

8. Buffalo Sabres – 47 záp., 105:163, 33 B

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování NHL! Zámořská soutěž nabízí dnes v noci velmi bohatý program – hrát se bude hned dvanáct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi Nashvillem Predators a Tampou Bay Lightning. Úvodní buly bude v Bridgestone Areně vhozeno krátce po 02:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 8. Ellis (Josi, Sissons), 10. Arvidsson (Åberg, Irwin), 40. P. K. Subban (Ekholm, Johansen) – 7. Kunitz, 11. Naměstnikov (Stamkos, Kunitz), 58. Stamkos (Koekkoek, Kunitz), 62. Gourde (Naměstnikov)

Rozhodčí: Chris Lee, Dave Jackson – Pierre Racicot, Andrew Smith

Diváci: 17 332