Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Třebíč – K. Vary 0:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 1:6 (kon.)
Motor ČB – Havířov 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:8 (kon.)
Prostějov – Slavia 2:3 (2:3 po s.n.)
HC Frýdek-Místek
4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 24.01.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 42. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:27:10)

A je konec. Frýdek-Místek získává důležité tři body, které by mohli dopomoct k postupu do vyřazovací části. Skvělým výkonem se blýskl Tomáš Franek, který vstřelil dvě rozhodující branky. Přerov se v závěru poslední části dokázal dostat do tlaku a na několik minut uzamkl rysy před brankou. Peter Hamerlík, ale dokázal svůj celek v těžkých chvílích podržet a domácí se tak posouvají na deváté místo.

59:51
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Tomáš Franek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:34
    Frýdek-Místek získal puk a drží ho ve středním pásmu.

59:07
    Velmi dlouho se hraje bez přerušení, ale i přes tlak hostů nepřišla skoro žádná vážnější střela.

58:43
    Nyní se puku zmocnili domácí hráči a jsou u přerovské brány.

58:04
    Nyní vystřídal alespoň jeden domácí hráč, ale Přerov je s pukem opět ve třetině Frýdku-Místku.

57:36
    Poslední minuty jasně patří Přerovu, který opět bojuje o puk za domácí bránou.

56:56
    Rána hostujícího Novotného skončila vedle brány Hamerlíka.

56:29
    Mikuláš Zbořil vypálil jen do domácího hráče. Přerov ale stále je v pásmu domácích a má velký tlak.

55:36
    Hosté si opět vytvořili velký tlak, ale po skvělé přihrávce netrefil hostující hráč odkrytou domácí bránu!

55:13
    Radomír Pala vystřelil z levé strany, ale jeho rána nebyla razantní a skončila v boční síti.

54:43
    Peter Hamerlík nyní chytil skákající puk do lapačky a pomohl tak svému týmu.

54:28
    Zakázané uvolnění Frýdku-Místku a unavená pětice hráčů tak opět zůstane na ledě. Toho by mohl Přerov využít a ještě zdramatizovat utkání.

54:03
    Martin Novotný se snažil nahodit puk před svatyni Frýdku-Místku, ale puk zachytil domácí obránce.

53:16
    Domácí se snažili získat puk za bránou Šimbocha, ale nakonec to byli hosté kdo podnikl nový útok.

52:34
    Dan Przybyla se snažil projít po pravé straně, ale obránce Přerova byl proti a odebral mu puk.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 11. Martynek (Kvasnica, Kofroň), 31. Štumpf (Bajtek, Klimša), 38. Franek (Kafka, Przybyla), 43. Franek (Przybyla) – 14. Plášek ml., 15. Navrátil (Š. Kratochvíl)

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (Strmeň) – Bartko, Zahradníček, Adámek, Pastor, Matyáš, Piegl, D. Stránský – Martynek (C), Mikulík (A), Kvasnica – Štumpf, Bajtek, J. Kalus – Klimša (A), Kuťák, Kofroň – Franek, Przybyla, Kafka.
    HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Malina, M. Novotný, Zbořil, Běhal, Pala (A), Adamík – Šlahař, T. Sýkora (C), T. Doležal – Plášek ml., Pšurný, Plášek (A) – Goiš, F. Dvořák, Milan Procházka – Navrátil, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Václav Šutara, Pavel Obadal – Jiří Novák, Marian Poruba