Jablonec n/N – Most 5:0 (kont.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Šumperk – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Děčín – Bílina 10:2 (kon.) | Trutnov – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 6:3 (kon.) | Kobra – Letňany 6:4 (kon.)
HC Kobra Praha
6:4 (2:2, 0:1, 4:1)
HC Letci Letňany
Středa 24.01.2018, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 35. kolo

59:43
    Kobra vyhazuje, puk přejel celý led a trefil tyč!

59:28
    Letci znovu zkouší hru v šesti!

59:12
    Kobra právě vstřelila branku!
    Další branka do prázdné klece. Tentokrát se prosadil MARTIN SEMRÁD.
    Asistence: Roman Verbík, Šimon Antončík.

58:31
    Letci opět v šesti!

57:57
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letci ale opět snižují! Prosadil se VÁCLAV PRCHAL.
    Asistence: Vojtěch Prchal, Michael Švarc.

57:47
    Následná akce se ale podařila! Puk si vzal Novák, najel si a poslal puk před bránu. Tam ho tečoval JAKUB JEDLIČKA a Kobra vede 5:3.
    Asistence: Dominik Novák.

57:06
    Hamalčík zůstává na střídačce!

49:39
    Za podražení dostává dvě minuty Havlůj, Kobra dostává příležitost ke zvýšení.

47:28
    DAVID SKOČOVSKÝ se napřáhl na modré a dělovkou trefil síť těsně za protější tyčkou. Kobra se tak poprvé v utkání dostává do vedení.
    Asistence: Roman Verbík, Lukáš Tuma.

40:54
    Je rázem srovnáno. Šteiner stál s pukem za bránou. Mezi kruhy našel ADAMA CHLAPÍKA, který Hamalčíka propálil.
    Asistence: Dominik Šteiner, Dominik Novák.

40:36
    Opět se bude hrát přesilovka, Saňa je vyloučen za podražení.

36:39
    Kobru čeká přesilovka 5 na 4 a následně 5 na 3, sekáním se provinil Lytvynov.

35:17
    Kotyra je vyloučen za hrubost, poměr sil se vyrovnává.

34:42
    Opět se vylučuje, Roman Verbík dostává trest za nedovolené bránění.

30:57
    Lytvynov našel křižnou přihrávkou VÁCLAVA BERANA, který propálil domácího gólmana.
    Asistence: Ivan Lytvynov, Dominik Volek.

28:20
    Drahorád nahodil puk před bránu, kde se strhl veliký souboj! Z velkého klubka hráčů před ležícím Hamalčíkem vyletěl však puk k bočnímu mantinelu.

27:46
    Na trestnou lavici míří na 4 minuty Lukáš Kučera. Dvě minuty jsou za nedovolené bránění, dvě za hákování.

24:02
    Přesilovku si zahrají Letci, Semrád se provinil hákováním.

21:39
    Saňa je vyloučen za hákování, přesilovka pro Kobru.

14:10
    Domácí vyrovnávají z protiútoku. Drahorád nahrál před branku na MARTINA MATEJČKA, který zakončil k protější tyčce.
    Asistence: Karel Drahorád, Michal Slanina.

10:11
    Přesilovku si zahraje nyní i Kobra. Za hákování je vyloučen Havlůj.

05:59
    DOMINIK ŠTEINER byl faulovaný, přesto dokázal v bezprostřední blízkosti udělat před Hamalčíkem kličku do backhandu a zasunout puk za brankovou čáru.
    Asistence: Adam Chlapík, Dominik Novák.

03:43
    Autorem branky je JIŘÍ HOZÁK. Asistence: Martin Kotyra, Dominik Volek.

02:40
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Antončík – 2 min., podražení).

00:55
    Autorem branky je PETR HAVLŮJ. Asistence: Dominik Volek a Jiří Hozák.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 6. Šteiner (Chlapík, Novák), 15. Matějček (Drahorád), 41. Chlapík (Šteiner, Novák), 48. Skočovský (Verbík, Tuma), 58. Jedlička (Novák), 60. Semrád (Verbík, Antončík) – 1. Havlůj (Volek, Hozák), 4. Hozák (Kotyra, Volek), 31. Beran (Lytvynov, Volek), 58. Prchal Václav (Prchal Vojtěch, Švarc)

HC Kobra Praha: Bílek (Mouček) – Semrád, Šteiner (A), Drahorád, Verbík, Skočovský – Čurda, Novák, Jedlička, Matějček (A), Tuma, Slanina (A), Chlapík, Hlinka, Antončík (C).
    Trenér: Šeba Miloslav.

HC Letci Letňany: Hamalčík (Pírs) – Gebell, Kučera L., Uhlíř, Lytvynov, Beran, Chvála, Saňa (A) – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch, Dyrynk, Kadaně (A), Volek, Kotyra (C), Hozák, Horák, Havlůj, Prchal.
    Trenér: Totter Aleš.

Rozhodčí: Šindel – Štětina, Šimánek