Letňany – Jihlava 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 1:3 (kon.) | K. Vary – Třemošná 3:2 (po s.n.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 7:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Přerov 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:0 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:3 (kon.) | Poruba – Technika Brno 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 4:5 (1:2 po s.n.)
Zlín – Havířov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 3:6 (3.tř)
HC Oceláři Třinec
4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 25.01.2018, 17:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

55:44
    Třinec právě vstřelil branku!
    Stal se ale pravý opak a hosté ve své vlastní přesilové hře inkasují čtvrtý gól. Autorem této trefy je TOMMY WARDAS. Bez asistence.

54:25
    Hosté budou moci srovnat v přesilové hře, dvě minuty za sekání totiž dostává Sebastian Cienciala.

50:29
    Druhý gól Třince v této třetině a Oceláři se zásluhou MICHALA RAMÍKA ujímají vedení. Asistence: Filip Cienciala.

46:27
    Do kolonky střelců se zapisuje také FILIP HRŮZEK a je opět vyrovnáno. Asistence: Lukáš Králík, Michal Ramík.

45:47
    Kunst si vykoledoval menší trest za nedovolené bránění a hosté jdou do čtyř.

34:02
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté si ale svůj náskok berou rychle zpět, prosazuje se RICHARD LISS. Bez asistence.

31:53
    ALEXANDR KAŠPÁREK bleskově využívá přesilovou hru a je srovnáno. Asistence: Radek Mituchovič, Servác Petrovský.

31:45
    Opět se vylučuje na straně Vsetína a Liss si míří odpykat dvě minuty za hákování.

23:28
    A další vyloučení. Menší trest za krosček si vykoledoval hostující Zemánek.

16:14
    Druhý trest fasuje také třinecký Filip Cienciala, který se provinil nedovoleným bráněním.

13:49
    Fencl opět oslabuje svůj tým a od rozhodčího fasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

12:40
    A hosté nabídnutou možností nepohrdli. V závěru dvojnásobné přesilovky otevírá gólový účet ADAM TUREK. Asistence: Jan Půček.

11:41
    A Vsetín má k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru. Menší trest za podražení si vykoledoval Králík.

10:53
    Domácí svou nabídnutou možnost nevyužili a teď se budou muset bránit. Dvě minuty za hrubost fasuje Filip Cienciala.

07:10
    První přesilovku zápasu si zahrají Oceláři, neboť Fencl fasuje menší trest za podražení.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 32. Kašpárek (Mituchovič, Petrovský), 47. Hrůzek (Králík, Ramík), 51. Ramík (F. Cienciala), 56. Wardas – 13. Turek (Půček), 35. Liss

HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček
    VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Pelc – Tomis, Carbol