Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:47
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 08:45 (07:03:54)

1. Adam Henrique (ANA) 1+1
    2. Jacob Trouba (WPG) 0+1
    3. Ryan Kesler (ANA) 1+0

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:3 po samostatných nájezdech. Hrdinou zápasu je brankář Ryan Miller, který přišel do branky vinou zranění Gibsona. Miller ani jednou nemusel zasahovat v základní hrací době či v prodloužení, ale slaví výhru.

Adam HENRIQUE - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je ADAM HENRIQUE.

5. série
    1:0
    Mathieu PERREAULT neproměňuje.

5. série
    1:0
    Adam HENRIQUE proměňuje. Kotouč poslal pod horní tyčku, hosté musí dát.

4. série
    0:0
    Matt HENDRICKS neproměňuje. Ryan Miller kryje kotouč.

4. série
    0:0
    Ondřej KAŠE neproměňuje. Connor Hellebuyck kryje i pokus českého hráče.

3. série
    0:0
    Blake WHEELER neproměňuje. Puk mezi betony neprocpal.

3. série
    0:0
    Rickard RAKELL neproměňuje. Blafák mu nevyšel, Connor Hellebuyck byl pozorný.

2. série
    0:0
    Patrik LAINE neproměňuje. Trefil tyčku!

2. série
    0:0
    Ryan GETZLAF neproměňuje. Bekhendový blafák končí mimo branku.

1. série
    0:0
    Bryan LITTLE neproměňuje. Ani on mezi betony neuspěl.

1. série
    0:0
    Corey PERRY neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo, i když mnoho šancí měl domácí celek. Uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Už se pravděpodobně nic nestane.

64:44
    Connor Hellebuyck má na svém kontě další úspěšný zákrok, nyní si poradil s těčí Hampuse Lindholma.

64:25
    Ryan Getzlaf minul branku z dobré pozice mezi kruhy.

64:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v prodloužení.

63:31
    Brandon Montour znovu zakončoval, i tentokrát kryje kotouč Connor Hellebuyck.

63:17
    Hostující brankář si poradit s dalším pokusem, nyní to zkoušel Brandon Montour.

62:22
    Connor Hellebuyck kryje ránu z mezikruží, zkoušel se prosadit Ryan Kesler.

61:42
    Ondřej Kaše hraje hodně opatrně, nechce přijít o kotouč. Následně pálil nepřesně Adam Henrique.

61:32
    Oba týmy střídají.

61:12
    Rickard Rakell hledal spoluhráče před brankou, Adam Henrique byl ale obsazený.

60:50
    Domácí celek má více ze hry, ale nesmí zapomenout také bránit.

60:27
    Connor Hellebuyck kryje pokus, který vyslal z dobré pozice Ryan Kesler.

60:01
    Domácí celek vyhrává úvodní buly prodloužení.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:08
    Další domácí zblokovaná střela, brankáři nyní mnoho práce nemají.

59:00
    Mnoho šancí k vidění není, oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:28
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jets.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:25
    Bryan Little zakončoval, ale do jeho střely se položil domácí Kevin Bieksa.

56:54
    Joel Armia nedokázal přesněji zakončit přečíslení dva na jednoho. Domácí obránci se výborně vrátili.

56:23
    Andrew Copp se propracoval do zakončení, jeho ránu zablokoval Brandon Montour.

56:00
    Corey Perry se dostal do zakončení, jeho lehkou střelu snadno kryje Connor Hellebuyck.

55:34
    Jack Roslovic ani Matt Hendricks nedokázali přesněji zamířit z předbrankového prostoru.

55:16
    Blake Wheeler a Josh Manson se střetli za domácí brankou, oba hráči pokračují ve hře dál.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:21
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:03
    Kevin Bieksa z horní hranice kruhu nedokázal prostřelit brankáře Winnipegu. Komerční přestávka.

53:34
    Ondřej Kaše tečoval kotouč před brankou, hostující brankář dokázal zasáhnout.

53:20
    Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.

53:20
    John Gibson míří na střídačku, zápas pro něho končí.

53:20
    John Gibson zůstává ležet na hrací ploše. K domácímu brankáři míří lékař.Nechtěně do něho naboural soupeř, který tratil rovnováhu.

52:46
    Jets špatně rozehráli, výsledkem je zakázané uvolnění. Buly v útočném pásmu vyhrál Rickard Rakell.

52:37
    Vhazovat se bude před brankou Winnipegu, Connor Hellebuyck musí být pozorný.

52:36
    Andrew Cogliano ani Francois Beauchemin nedokázali překonat brankáře Connora Hellebuycka. Komerční přestávka.

52:26
    Ryan Kesler se propracoval do dobré střelecké pozice, ale trefil jen brankáře Jets.

51:54

51:36
    Mnoho času už domácí celek z přesilovky nemá, Jets dokázali početní nevýhodu ubránit.

51:25
    Domácí sice hrají aktivně, ale nemohou se probojovat do zakončení.

51:03
    Corey Perry zakončoval znovu, tentokrát z výrazně lepší pozice,ale minul branku.

50:56
    Corey Perry nahazoval kotouč na branku z velké dálky, jeho pokus neměl nárok na úspěch.

50:08
    Connor Hellebuyck kryje střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadit Rickard Rakell.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:54
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., sevření puku rukou).

49:40
    Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet, ale nemůže se propracovat do zakončení.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

48:38
    Kyle Connor zablokoval střelecký pokus, který vyslal Josh Manson. Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.

48:22
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

47:41
    Hra je přerušena, Antoine Vermette se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat ve středním pásmu.
    46:19 Jack ROSLOVIC - 3:3

46:19
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Ryan Getzlaf odehrál kotouč z brankoviště jen do míst, kde byl JACK ROSLOVIC. Jeho rána zapadla do branky, a tak je velmi rychle srovnáno. John Gibson nebyl na svém místě vinou předchozího zákroku.
    45:48 Ryan KESLER - 3:2

45:48
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, ujala se hodně nenápadná střela od mantinelu, kterou vyslal RYAN KESLER. Střela překvapila brankáře Jets, který nedokázal zareagovat. Asistence: Andrew Cogliano.

44:39
    Od modré čáry zakončoval obránce Kevin Bieksa. Jeho rána končí nad brankou.

44:21
    John Gibson musel být pozorný, z dobré pozice vypálil Jacob Trouba. Domácí brankář ale kryje kotouč.

43:45
    Z horní hranice kruhu vypálil Tyler Myers, i tento pokus končí mimo branku.

42:59
    Jacob Trouba zblokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Josh Manson.

42:36
    Jacob Trouba vedl útočnou akci Jets, dostal se do útoku, vypálil od modré čáry. Rána končí mimo branku.

41:31
    Až nyní vidíme první střelu třetí třetiny, z kruhu pálil Jakob Silfverberg a mířil příliš vysoko.

40:01

Dva góly jsme viděli také ve druhé třetině. Nick Ritchie poslal domácí do vedení, a pak vyrovnal Brandon Tanev. Po čtyřiceti minutách tedy platí vyrovnaný stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:48

39:35
    Corey Perry dobře vypálil a jeho ránu kryje brankář Jets.

39:14
    Cam Fowler od modré čáry minul branku Winnipegu.

38:45
    Blake Wheeler nedokázal v situaci dva na jednoho pořádně zakončit.

38:15
    Jacob Trouba se při vlastním oslabení dostal do zakončení, a tak musel zasahovat brankář soupeře.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:48
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Marko Daňo – 2 min., podražení).

37:20
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

37:19
    Hampus Lindholm vypálil a jeho projektil kryje hostující brankář Connor Hellebuyck. Komerční přestávka.

36:48
    Ondřej Kaše nahazoval kotouč do útočného pásma, k zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.

36:30
    Optickou převahu mají domácí, střelecky aktivnější jsou ale hosté 21:20.

35:48
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal.

34:54

34:27
    Anaheim se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, hostující obrana podává velmi dobrý výkon.

33:52
    Connor Hellebuyck kryje kotouč, který vyslal na jeho branku zkušený domácí Ryan Getzlaf.

33:05
    Početní výhodu mají k dispozici domácí hokejisté. Ti se ale nemohou propracovat stabilněji do útočného pásma.

32:54
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Toby Enström – 2 min., sekání).

32:49
    Patrik Laine měl před sebou odkrytou část branky, ale minul ve vyložené pozici, následně se do brejku dostal Rickard Rakell, ale byl faulovaný.

31:46
    Connor Hellebuyck si snadno poradil se zakončením, které na jeho branku vyslal Andrew Cogliano.

31:20
    Jacob Trouba z dobré pozice nedokázal prostřelit brankáře soupeře. John Gibson byl úspěšný.

31:01
    Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, kotouč vypadl z hrací plochy.

30:50
    Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele, kterou se prezentoval Brandon Montour.

30:06
    Hampus Lindholm vypálil od modré čáry, jeho projektil zablokoval Tyler Myers.

29:40
    Delší dobu jsme neviděli výraznější šanci, čekáme na gólovou pozici. Střelci po prvních pěti minách třetiny zatím mlčí.

28:40
    Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, nikam se neženou.

28:07
    Jacob Trouba se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho spoluhráči se to podařilo, a tak musel zasahovat domácí brankář.

27:48
    Jakob Silfverberg se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nemůže se propracovat k zakončení.

27:27
    Connor Hellebuyck drží kotouč v rukavici, vhazovat se bude před jeho brankou.

27:00
    Sedm minut hry je pryč z druhé třetiny. Sledujeme velkou hokejovou bitvu, jejíž stav je nyní vyrovnaný.

26:27
    Po komerční přestávce hra pokračuje dál, mnoho šancí momentálně k vidění není.

26:15
    Hra je přerušena, Ben Chiarot se položil do tvrdě střely domácího hráče od modré čáry a je evidentně otřesený.

25:30
    Domácí hokejisté od své branky špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ducks.

25:11
    Dustin Byfuglien vedl akci svého celku, propracoval se do střelecké pozice, ale kotouč poslal mimo branku.

25:01
    Dvě branky přineslo prvních pět minut hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej.

24:25
    23:35 Brandon TANEV - 2:2

23:35
    Dva hostující hokejisté postupovali na domácího brankáře. Jacob Trouba přenechal kotouč spoluhráči, tím byl BRANDON TANEV. Ten si položil brankáře, neuspěchal střelu, a pak poslal kotouč za brankovou čáru. John Gibson se snažil,ale toto nechytl. Asistence: Jacob Trouba.

22:35
    Kyle Connor minul branku.

22:24
    John Gibson si poradil s pokusem, který vyslal Matt Hendricks.
    21:24 Nick RITCHIE - 2:1

21:24
    Domácí celek se dostává do vedení. Kotouč před brankou tečoval nohou mimo dosah brankáře soupeře aktivně hrající NICK RITCHIE. Asistence: Adam Henrique a Jakob Silfverberg.

20:44
    Sledujeme rychlý hokej na úvod druhé třetiny, mnoho šancí momentálně k vidění není.

20:10
    Mathieu Perreault vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje domácí brankář.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav. Hostující celek je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 14:11.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:47
    Už se nic nestane.

19:30
    John Gibson kryje kotouč po střele od modré čáry, zkoušel to hostující Joel Armia.

18:59
    Corey Perry měl na hokejce rozdílovou branku, ale zkušeného domácího hráče výborně vychytal Connor Hellebuyck. Ten ukryl kotouč do rukavice.

18:22

18:18
    Blake Wheeler nedokázal prostřelit Gibsona, který nebyl v optimální pozici.

18:01
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:46
    Adam Henrique vyhodil přes všechny čáry, znovu tak musí hosté od svého brankáře.

17:30
    Tyler Myers rozehrává až od své branky, Ducks se dokázali osvobodit.

17:07
    Nikolaj Ehlers to zkoušel od modré čáry, neujala se ani dorážka z předbrankového prostoru.

17:00
    Přesilovku hraje hostující celek, který se ovšem nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.

16:22
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., podražení).

15:44
    Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

15:23
    10:7, střelecky aktivnější je domácí celek.

15:08
    Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele, kterou to zkoušel Ondřej Kaše. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:34

14:30
    Brandon Montour dostal kotouč do útočného pásma, ale dlouho se tam domácí neudrželi.

14:07
    Ještě půl minuty mají k dispozici domácí hokejisté přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet.

13:42
    Adam Henrique se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus dobře vyrazil hostující gólman.

13:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

13:18
    Oddechový čas pro domácí.

12:38
    Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, a pak zkrácenou přesilovku Ducks.

12:34
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

12:34
    Tyler Myers pálil od modré čáry, tvrdě trefil gólmana do masky, následně se puk dostal do brány. Gól platit nebude.

12:31
    Dustin Byfuglien obkroužil branku a pokoušel se zakončit. Domácího brankáře ale nepřekonal.

12:19
    John Gibson nebyl v optimálním postoji, čehož zkoušel využít od modré čáry střílející Patrik Laine. Jeho rána končí mimo branku.

12:02
    Ránou od modré čáry to zkoušel Patrik Laine, ale jeho projektil kryje brankář Gibson.

11:18
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hrubost).

11:16
    Josh Morrissey minul branku od modré čáry.

10:45
    Hra je přerušena, kotouč kryje po střele Browna hostující brankář. Vhazovat se bude před brankou Jets.

10:28
    Komerční přestávka.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, do výborné střelecké pozice se propracoval Chris Wagner. Jenže jeho zakončení postrádalo přesnost.

09:11
    Connor Hellebuyck vyjel za svou branku, odkud rozehrává na své spoluhráče v obranném pásmu. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

08:45
    Rickard Rakell se probojoval k dorážce, ale nedokázal kotouč poslat dostatečně přesně na branku.

08:29
    John Gibson kryje střelu z mezikruží, zkoušel to Toby Enström. Následovat bude komerční přestávka, a pak buly před domácí brankou.

08:15
    Ze středního pásma nahazoval puk do útočného pásma domácí Kevin Bieksa. Hosté ale rychle rozehráli, a tak se Ducks neudrželi v útoku.

07:25
    J.T. Brown z pravého kruhu vypálil, jeho projektil kryje brankář.
    06:48 Adam HENRIQUE - 1:1

06:48
    Patrik Laine přišel o kotouč na modré čáře, do útočného pásma se tak dostal ADAM HENRIQUE, který dokázal výborně poslat puk pod horní tyčku, toto se nedalo chytat. Bez asistence.

06:33
    Domácí celek kombinuje před b rankou soupeře, snaží se něco vymyslet.

05:42
    Marko Daňo to zkoušel střelou zápěstím od modré čáry, jeho projektil ale kryje domácí brankář.

04:52
    J.T. Brown zablokoval střelecký pokus, který od modré čáry vyslal Ben Chiarot.

03:55
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jets. Buly ale vyhráli hosté, a tak se směr hry otáčí.

03:25
    Winnipeg právě vstřelil svůj 57. gól v první třetině. Žádný jiný tým není v první části hry takto produktivní.
    03:25 Patrik LAINE - 0:1

03:25
    Domácí hráči přišli v obranném pásmu o kotouč, vybojoval jej PATRIK LAINE. Ten si vybruslil do předbrankového prostoru, odkud pohodlně skórovat mezi betony brankáře. Po chybě obrany Ducks se Jets dostávají do vedení. Bez asistence.

02:55
    Corey Perry ani Chris Wagner nedokázali z dobré pozice prostřelit hostujícího brankáře. Connor Hellebuyck měl štěstí, protože byl daleko z branky, ale domácí hokejisté jej neprostřelili.

02:24
    Kevin Bieksa nahazoval kotouč na branku ze středního pásma, jeho projektil nebyl vůbec špatný, ale minul branku.

01:50
    Další zakázané uvolnění domácích, Ducks se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.

01:21
    Špatná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění, buly před brankou Gibsona.

01:10
    Francois Beauchemin se dostal do střelecké pozice, jeho projektil zablokoval hostující obránce Dustin Byfuglien.

00:35
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve v obranném pásmu hostujícího celku.

00:01

Zápas začne o něco později, následovat bude slavnostní úvod zápasu.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, O. Kaše – Cogliano, Kesler, J.T. Brown – N. Ritchie, Henrique, Silfverberg – Wagner, Vermette, Perry.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, Enström, Byfuglien – Wheeler, Laine, Roslovic – Little, Perreault, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Connor, Hendricks, Daňo..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Anaheim Ducks odehrál 49 zápasů s bilancí 20-3-9-17 a získal 55 bodů. V tabulce Západní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Pittsburghem Penguins 5:3, Los Angeles Kings 2:1 a New Yorkem Rangers 6:3. Nestačil na Colorado 3:1 a San Jose 2:6.

Winnipeg Jets odehrál 49 zápasů s bilancí 26-3-7-13 a získal 65 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Calgary Flames 2:1 v nájezdech, Vancouverem Canucks 1:0 a San Jose Sharks 5:4 v prodloužení. Nestačil na Chicago Blackhawks 2:1 a Minnesotu Wild 4:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Winnipg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Henrique, 22. N. Ritchie (Henrique, Silfverberg), 46. Kesler (Cogliano), rozh. náj. Henrique – 4. Laine, 24. B. Tanev (Trouba), 47. Roslovic