Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)
San Jose Sharks
5:6 (2:2, 1:3, 2:1)
New York Rangers
Pátek 26.01.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

59:58
    Současně se sirénou ještě dostává desetiminutový osobní trest domácí obránce Dillon. To už je ale spíše symbolické vyloučení.

38:49
    Aby nebylo problémů pro Sharks málo, je tu další. Menší trest za držení je nucen si odsedět obránce DeMelo. Teď budou domácí každopádně potřebovat neinkasovat.

36:15
    Také San Jose dnes čeká první přesilovka, takže šance pro domácí na vyrovnání. Na dvě minuty za držení musí za katr Brendan Smith.

31:23
    Navíc jsou tu další komplikace pro domácí. Timo Meier inkasuje od rozhodčích dvě minuty za podražení a San Jose Sharks budou hrát oslabení.

12:40
    New York Rangers si dnes zahrají první přesilovou hru. Brenden Dillon si musí jít odsedět dvě minuty za hákování a bude doufat, že jeho spoluhráči početní nevýhodu zvládnou.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 7. Goodrow (Burns), 11. Couture (Labanc, J. Ryan), 23. Couture (Labanc, Vlasic), 51. Vlasic (Braun, Tierney), 60. Hertl (Labanc, Burns) – 6. K. Hayes (J. T. Miller, Zuccarello), 18. Fast (Grabner, Holland), 32. McDonagh (K. Hayes, J. T. Miller), 33. McDonagh (Bučněvič), 38. Skjei, 59. J. T. Miller (Zuccarello, Skjei)

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – Burns, J. Ryan, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, Pavelski, Bødker – Hertl, Couture, Labanc – M. Karlsson, Tierney, Donskoi – Sörensen, Goodrow, J. Ward.
    New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – McDonagh, Holden, Skjei, M. Staal, Br. Smith, DeAngelo – Rick Nash, Zibanejad, Bučněvič – Vesey, J. T. Miller, Zuccarello – Carey, Desharnais, K. Hayes – Grabner, Holland, Fast.

Rozhodčí: Schlenker, Watson – Knorr, Wheler

Diváci: 17 477