Slavia – Kadaň 7:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 5:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 8:1 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:3 (2:0 po s.n.) | K. Vary – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:0 (kon.)
AZ Havířov
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 27.01.2018, 17:30 • Gascontrol Aréna • Chance liga • 43. kolo

57:37
    Domácí půjdou do čtyř, na trestnou lavici usedl právě Radek Havel za hákování. Hosté to zkusí v šesti proti čtyřem.

53:26
    Přesilová hra Havířova netrvala dlouho, Jakub Kotala inkasuje dvě minuty za hrubost.

52:45
    Pořízek byl tvrdě naražen u mantinelu Ondřejem Miklišem, který usedl na trestnou lavici: Domácí hráč sice otřesen, ale po svých míří na střídačku.

40:13
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Daniel Kurovský – 2 min., podražení).

39:45
    Hosté už podruhé dnes špatně střídají, to se jim pochopitelně nelíbí, ale rozhodčí jsou neoblomní. Trest odpyká Radek Prokeš.

38:14
    Rác odehrál kotouč v obranném pásmu ledabile a tak jeho parťák Dujsík musel zatáhnout za brzdu a inkasuje trest za držení.

35:46
    Krisl ve středním pásmu zastavil soupeře a zasloužil si potlesk z tribun. Rozhodčí však zákrok označil jako nedovolený a posílá domácího kapitána za katr za nedovolené bránění.

31:27
    Rác na sebe navázal protihráče a přinutil ho k faulu, Ondřej Fiala tak doufá, že na trestné lavici stráví celé dvě minuty.

26:15
    Hosté hráli v šesti a jejich přesilovka je tak u konce. Trest za hráčkou lavici odpyká Tomáš Nouza.

25:09
    Také Havířov si vyzkouší hru ve třech, na trestnou lavici již usedl Kurovský za držení.

23:49
    V útočném pásmu podrazil Dudek soupeře a Prostějov dostává výhodu první přesilovky v zápase.

19:59
    V samém závěru první třetiny přidržel soupeře Havlík a Prostějov tak do druhé třetiny vstoupí ve třech.

18:28
    Matai byl po gólu evidentně v dobrém rozpoložení a tak se natlačil do další šance, ve které jej k zemi poslal nedovoleně Ondřej Mikliš.

03:00
    Daniel Kolář to přehnal v obranném pásmu a dostává 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Následně to ve výhodě vypadalo na další hraniční zákrok, ale ten již rozhodčí netrestá. Trest za Kolář odpyká Švarc.