Šumperk – Opava 4:3 (1:0 po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 4:7 (kon.) | Kolín – David Servis 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 5:3 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 6:5 (kon.) | Most – Kobra 0:5 (kont.)
Sokolov – Trutnov 8:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 5:1 (kon.) | Tábor – Písek 3:1 (kon.)
Letňany – Vrchlabí 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Letci Letňany
5:4 (3:0, 0:1, 1:3 - 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 27.01.2018, 18:40 • Ice Aréna Letňany • 2. liga skupina Západ • 36. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:40.

Krásný sobotní večer všem hokejovým fanouškům! Druhá liga míří ke svému závěru základní části a my se společně podíváme na souboj mezi domácím týmem HC Letci Letňany a hostujícím celkem HC Stadion Vrchlabí! Dnešním přenosem Vás provede Vojtěch Görög.

Hokejisté Letňan se nachází na sedmé pozici druhé ligy západ se ziskem 37 bodů po 32 utkáních! Na deváté nepostupové místo, kde je Bílina, mají Letci náskok pouhých dvou bodů a to mají ještě o dva zápasy více! Letcům se navíc v posledních utkání nedaří a mají na svém kontě dvě porážky za sebou.(s Jabloncem 3:6 a Kobrou 4:6) Nejproduktivnějším hráčem pražanů je Dominik Volek, který má 30 kanadských bodů.(13+17) Dnes ovšem Letce nečeká nic jednoduchého, protože na ledě Ice Arény přivítají dosavadního lídra ligy západ, kterým je Vrchlabí!

Vrchlabští hokejisté se dostali do čela v minulém kole, protože dokázali v souboji o první místo porazit Sokolov 6:3. Vrchlabí má 63 bodů po 31 utkáních a už 20x dokázalo vyhrát v základní hrací době. Z posledních pěti utkání dokázali Vrchlabští hokejisté hned 4x vyhrát a jedinou porážku jim zařídila na domácím ledě Bílina, která vyhrála 5:2. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Patrik Urban, který dokázal posbírat 42 bodů za 17 branek a 25 asistencí. Celkově je Urban na třetím místě kanadského bodování! Vrchlabí má ještě v top 10 Martina Filipa (7. místo, 38 bodů, 8+30) a Tomáš Šťastný (9. místo, 35 bodů, 20+15).

Letňany dnes nečeká nic lehkého, ale potřebovaly by bodovat. Vrchlabí zase potřebuje body, aby se udrželo před Sokolovem! Dnešní utkání nabídne velmi zajímavou podívanou, kterou můžete sledovat v tomto textovém přenosu!

Vzájemné zápasy
    Vrchlabí 6:3 Letňany
    Letňany 8:1 Vrchlabí

HC Letci Letňany: Pirs (Hamalčík) – Gebell, Kučera, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Chvála, Saňa (A) – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch, Dyrynk, Kadane (A), Volek, Kotyra (C), Nárovec, Soukup, Horák, Havlůj, Prchal Václav

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Tržický, Abrahám, Pojkar, Jirků (A), Chleborád, Havránek, Matějček – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Filip (C), Pšurný, Chalupa, Bláha (A), Šťastný, Procházka.

00:01

00:29
    Pirs předvedl první zákrok po střele Chalupy z levé strany.

01:05
    Miškovský byl ve velké šanci a to když pálil z mezikruží a jen o malý kousek minul branku Letců!

01:25
    Pirs je pod palbou a Vrchlabí od začátku utkání tlačí na pilu.

01:55
    Gebeš vystřelil od modré a jeho pokus byl zablokovaný.

02:27
    Hosté si vytvořili tlak v útočném pásmu, ale Pirs všechny jejich pokusy zneškodnil.

03:09
    Vrchlabí drželo domácí tým pod tlakem, ale poté ztratilo puk a dopředu se vydal Kučera, který prověřil pozornost Jelínka.

03:33
    I Letci ukázali své útočné schopnosti a Jelínek musel dvakrát v krátké době zasahovat.

03:59
    Beran zachytil vyhození a vystřelil od modré a tenhle pokus nadělal Abrahámovi starosti.

04:30
    Švarcovu střelu od modré čáry pokryl vrchlabský brankář a vhazovat se bude po jeho levici.

04:39
    Přihrávka rukou ve středním pásmu zastavuje hru.

05:12
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (2 min. – příliš mnoho hráčů).

05:46
    Domácí i ve čtyrech kombinují v útočném pásmu a sbírají tak cenné vteřinky.

06:12
    Po necelé minutě se hosté konečně usadili v útočném pásmu a pokoušejí se něco vymyslet.

06:40
    Jenže domácí opět vyhazují a Vrchlabí musí až za svou branku.

07:12

07:12
    Bláha se natlačil před domácího brankáře a pokoušel se na několikrát procpat puk za jeho záda, ale to se mu nepovedlo a stav je stále nerozhodný.

08:02
    Volek naznačil střelu a poté nahrál před branku, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.

08:32
    Letňany právě vstřelily branku!
    Domácí jdou do vedení! VOJTĚCH PRCHAL tečoval střelu Gebella od modré čáry a jeho teč poslala puk přímo do šibenice. Asistence: Martin Gebell a Michael Švarc.

09:40
    Hosté se snaží okamžitě odpovědět a jsou v útočném pásmu.

10:20
    Letci velmi aktivně napadají a znepříjemňují rozehrávku hostujícímu celku.

10:47
    Domácí nahodili puk do útočné třetiny a odchází střídat. Vrchlabí tak získalo puk a pokusilo se rychle rozehrát, ale jejich špatná rozehrávka skončila až na zakázaném uvolnění.

11:20
    Další útok domácího celku zastavuje ofsajd. Hraje se ve velkém tempu a není vůbec vidět, že dnes hraje první tým se sedmým.

11:47
    Ani jeden z týmů si nyní nedokáže nahrát a hra se odehrává ve středním pásmu.

12:35
    Letci se dostali do útočného pásma a kombinují u mantinelů.

13:17
    Šťastný dostal nahrávku do rychlého brejku, ale puk nezpracoval a domácí obránce puk odvezl do bezpečí.

13:58
    A je to 2:0 po naprosto krásné brance! Koryta jel sám na branku, ale dobře ho dobruslil vrchlabský obránce, a tak Koryta nahrál za sebe, kde si najížděl LADISLAV KADANĚ, který měl hodně času na zakončení a vykoupal Abraháma v brance! Asistence: Martin Koryta a Tomáš Dyrynk.

14:35
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Matějček – 2 min., faul kolenem).

15:34
    Domácí jsou lepším týmem a mají přesilovou hru, která se jim zatím nedaří a Vrchlabí brání první minutu oslabení velmi dobře.

16:03
    I v oslabení se hosté pokoušejí zaútočit a sbírají tak cenné vteřinky.

16:31
    Favorit dnešního utkání je v problémech, protože domácí využívají přesilovou hru a jdou do tří brankového vedení! PETR HAVLŮJ vybruslil od levého mantinelu a dostal se až před branku, kde bekhendem poslal puk mezi nohy Abrahámovi, který byl opět bez šance! Asistence: Ivan Lytvynov a Václav Beran.

17:41
    Domácí pokračují v dobrém výkonu a tlačí Vrchlabí v jejich pásmu.

18:18
    Miškovský se proháčkoval až do zakončení a jeho pokus jen těsně přeletěl Pirsovu branku!

18:30
    Další útočnou akci hostů zastavuje ofsajd.

18:49
    Pšurný vystřelil vedle domácí branky.

19:00
    Začala poslední minuta první třetiny.

19:25
    Letci drží kotouč a pokoušejí se v poklidu dohrát zbytek první třetiny.

19:39
    To se jim tak úplně nedaří, protože domácí ztratili puk a Vrchlabí je v útočném pásmu.

20:00

První třetina dnešního utkání je za námi a máme tu velmi překvapivý výsledek! Letci totiž vstřelili tři branky a vedou nad lídrem soutěže už 3:0! Vrchlabí se až na pár střel k ničemu nedostalo a pokud budou domácí pokračovat v aktivní hře, tak by se mohl zrodit překvapivý výsledek!

20:01

20:49
    Hosté špatně rozehráli a provinili se zakázaným uvolněním.

21:21
    Letci jsou stále aktivnějším týmem a zatím mají utkání pod kontrolou.

22:13
    Miškovský dostal krosovou nahrávku a měl před sebou odkrytou branku, a tak vypálil z první, ale Pirs se skvěle přemístil a tuhle velkou šanci zneškodnil!

22:53
    Střelu od modré i následnou dorážku pokryl Abrahám.

23:00
    Další zákrok vrchlabského brankáře. Domácí se dostali zpět do tempa a drží hosty pod tlakem.

23:35
    Domácím se nepovedla dlouhá rozehrávka a puk skončil na zakázaném uvolnění.

23:54
    Letci v útočném pásmu nevymysleli vůbec nic a hosté tak vyváží puk do středního pásma.

24:22
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Daniel Miškovský – 2 min., podražení).

25:03
    Hosté vyhazují a Letci zakládají další útok zpoza vlastní branky.

25:22
    Další vyhození hostujícího celku a domácím se přesilová hra zatím nedaří.

25:48
    Další vyhozený puk hostů konči za Pirsovou brankou.

26:12
    První přesilová hra domácích byla využita, ale ta druhá s největší pravděpodobností nepřinese ani střelu na branku.

26:22

26:47
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Václav Beran – 2 min., nedovolené bránění).

27:00
    Letci začali oslabení dobře a vyhodili puk až za Abrahámovu branku.

27:23
    Jeden z hostujících útočníků vystřelil od modré a další hráč tečoval před brankou, ale puk se po teči odrazil až do ochranné sítě.

27:53
    Domácí podobně jako Vrchlabí dobře brání a své oslabení hrají velmi precizně.

28:27
    Miškovský dostal nahrávku před branku a střelou z první trefil Pirse do hrudi.

28:41
    Letci vyhazují až za branku Vrchlabí.

28:47

29:07
    Letńany se po ubráněném oslabení vydaly dopředu, ale jejich útok zastavil ofsajd.

29:24
    Puk směřoval na zakázané uvolnění, ale domácí hráč ho stihl dojet, avšak rozhodčí se upískl a bude se vhazovat ve středovém kruhu.

29:55
    Vrchlabí dělá hodně chyb v rozehrávce a zbytečně se dostává pod tlak. Hosté dnes nejsou ve své kůži a vůbec nenaplňují očekávání dnešního utkání.

30:26
    Chvála projel mezi dvěma hráči jako nůž máslem, ale ke střele se už nedostal.

30:56
    Střela Gebella z levé strany skončila v náručí Abraháma.

31:22
    Miškovský se dostával do samostatného úniku, ale v rozhodující fázi nechal puk za sebou a z další velké šance hostů nebylo vůbec nic!

32:05
    Letci drží puk v útočném pásmu, ale ke střele na branku se zatím nedostali.

32:28
    Pojkar poslal na Pirse dělovku od modré, kterou domácí brankář viděl a puk stylově ukryl do lapačky.

32:39
    Vrchlabí se dostalo do útočného pásma a Pirs musel předvést další zákrok.

32:50
    Další dělovka Pojkara orazítkovala břevno!

33:29
    Švarc vystřelil kousek za modrou čárou a Abrahám kryje.

34:00
    Vrchlabí zlepšilo svou hru a vyrovnalo obraz hry.

34:24
    Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.

35:00
    Tomáš Jirků dostal nabito na střelu z mezikruží a trefil břevno! Druhá tyčka v podání vrchlabských hráčů!

35:34
    Letci jsou v posledních minutách horším celkem a první branka Vrchlabí je na spadnutí.

35:59
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Michael Švarc – 2 min., napadení).

35:59
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (2 min. – příliš mnoho hráčů).

36:21
    Šimoníček projel celé hřiště a střelou zápěstím jen těsně minul branku!

36:58
    Hosté přebrali otěže utkání a odstřelují branku domácích.

37:09
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Lukáš Kučera – 2 min., sekání).

37:40
    Hosté špatně rozehráli v útočném pásmu a domácí vyhazují.

38:07
    Urban z bezprostřední blízkosti nepřekonal domácího brankáře! Tohle byla velká šance hostujícího týmu!

38:25
    Další vyhození domácích.

38:41
    Lukáš Abrahám trefil masku domácího brankáře!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:09

39:17
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Josef Saňa – 2 min., podražení).

39:36
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Vrchlabí přece jen využívá přesilovou hru! MICHAL PŠURNÝ vystřelil od modré čáry a propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Tomáš Jirků.

40:00

Druhá třetina dnešního utkání je minulostí! Letci byli v úvodu druhé části lepším týmem, ale hosté pomalu vyrovnávali obraz hry. Od poloviny druhé třetiny začalo být Vrchlabí lepším týmem a domácí hráči začali častěji faulovat. těsně před koncem druhé třetiny využili hosté přesilovou hru a snížili stav utkání na 3:1! Pokud budou hosté hrát tak, jako v posledních minutách tak máme zaděláno na pořádné drama!

40:01

40:28
    Vrchlabí dává kontaktní branku! TOMÁŠ ŠŤASTNÝ ujel domácí obraně a svůj samostatný nájezd zakončil střelou mezi betony! Asistence: Martin Filip.

41:16
    Hosté jsou v útočném pásmu a letci jsou pod velkým tlakem!

41:49
    Švarc se dostal ke střele od modré a jen těsně minul horní tyčku!

42:20
    Letci se vymanili z tlaku a nyní sami uzamkli hosty v obranné třetině.

43:00
    Pirs předvedl další zákrok lapačkou proti střele od modré čáry. Hosté hrají velmi dobře a pokoušejí se dorovnat stav utkání.

43:38
    Jirků byl u levého mantinelu poslán k zemi krásným hitem!

44:20
    V Ice Aréně se začíná od začátku! Šimoníček svoje sólo neproměnil, ale zpoza branky vrátil puk před branku a TOMÁŠ BLÁHA zakončil na zadní tyčku! Vrchlabí během pěti minut dotáhlo tříbrankové manko! Asistence: Jiří Šimoníček a Michal Pšurný.

46:00
    Hosté jsou při chuti a jsou zpět v útočném pásmu.

46:17
    Bláha jel sám na Pirse a pokusil se zakončit na zadní tyč, ale trefil pouze brankáře!

46:28
    Domácí si berou své ztracené vedení zpět! Autorem branky je VOJTĚCH PRCHAL! Bez asistence.

46:51
    Střela Kotyry skončila v ochranné síti.

47:09
    Šimoníček se do útočného pásma neprobil, ale domácí poté špatně rozehráli a puk skončil na zakázaném uvolnění.

47:16
    Pojkarova střela letěla vedle branky.

47:30
    Pšurný vystřelil z levého kruhu a domácí brankář puk vyrazil špičkou betonu!

48:01
    Pšurný protečoval puk do útočného pásma a oba týmy střídají.

48:48
    Prchal se dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti, ale Abrahám ho vychytal levým betonem.

49:34
    Letci se dostali zpět do tempa a vyrovnali hru.

49:55
    4:4! Filip nahrál zpoza branky mezi kruhy a TOMÁŠ ŠŤASTNÝ vystřelil nad beton Pirse. Asistence: Martin Filip a David Chalupa.

50:35
    Letci se snaží vzít si podruhé své ztracené vedení zpět, ale Vrchlabí hraje velmi dobře a nepouští domácí tým do velkých šancí.

51:22
    Hosté drží puk za svou brankou a oba týmy střídají.

51:43
    Filip srazil Pirse a píská se postavení útočícího hráče v brankovišti.

52:00
    Na poměry druhé ligy sledujeme velmi kvalitní utkání a hra se přelévá ze strany na stranu! Oba celky se dostávají k dobrým střeleckým pokusům!

52:44
    Hosté nahodili do útočného pásma, ale puk nezískali a domácí mohou dopředu.

53:06
    Ani Letci nic nevymysleli a hraje se ve středním pásmu.

53:36
    Domácí drží puk za svou brankou a pokoušejí se založit nějakou útočnou akci.

54:11
    Chleborád byl sám před Pirsem, ale už byl příliš blízko domácímu brankáři a nedokázal puk zvednout dostatečně vysoko.

54:38
    Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a vytvářejí si velké šance!

54:55
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Gebell – 2 min., sekání).

55:10
    Letńany vyhazují.

55:35
    Vrchlabí je v útočném pásmu a kombinuje.

56:00
    Letci se opět osvobozují.

56:26
    Další vyhození domácího týmu.

56:56
    Michal Procházka byl sám před brankou, ale nedokázal překonat domácího brankáře!

57:11
    Vrchlabí má obrovský tlak a pokouší se rozhodnout dnešní utkání v základní hrací době.

57:47
    Ale ani Letci nic nevzdávají a usadili se v útočné třetině.

58:12
    Havlůj se už už dostával do brejku, ale puk mu ujel a Abrahám ho přikryl lapačkou.

58:25
    Šťastný pálil z velkého úhlu a domácí brankář kryje.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:15
    Střelu z poloviny hřiště vyrazil vrchlabský brankář do ochranné sítě.

59:50
    Oppelt vystřelil velmi nebezpečně a domácí brankář udržel remízový stav!

60:00

Tenhle zápas nekončí a bude se prodlužovat! Vrchlabí ve třetí třetině dokázalo vyrovnat a i když se domácí ujali vedení 4:3, tak během pár minut dokázali hosté opět vyrovnat a uvidíme prodloužení 3 na 3!

60:01

60:20
    Vrchlabí má kotouč a kombinuje.

60:45
    Domácí jeli tři na jednoho, ale Abrahám dokázal podržet hosty a hraje se dál!

61:30
    Zakázané uvolnění domácího týmu zastavuje hru.

61:56
    Hosté jsou v útočném pásmu a pokoušejí se něco vymyslet.

62:22
    Vrchlabí stále kombinuje, ale branku zatím neohrozilo.

63:00
    Domácí získali kotouč a hrají ve svém pásmu.

63:31
    Oba celky střídají a samostatné nájezdy se pomalu blíží.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

64:35
    Domácí drží puk a nikam se neženou.

64:59
    Hosté sice vstřelili branku, ale puk zapadl do branky až po skončení časového limitu! Rozhodčí branku nejprve uznal, ale poté svůj verdikt po poradě změnil a uvidíme tak nájezdy!