Slavia – Kadaň | 7:1 (kon.) | | | Kladno – Třebíč | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Benátky n/J | 8:1 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | K. Vary – Ústí n/L | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 3:0 (kon.) |
Kunlun – Chabarovsk | 2:4 (kon.) |
Šumperk – Opava | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Poruba 2011 – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 4:7 (kon.) | | | Kolín – David Servis | 7:2 (kon.) |
Žďár n/S – Nymburk | 5:3 (kon.) | | | Klatovy – Pelhřimov | 6:5 (kon.) | | | Most – Kobra | 0:5 (kont.) |
Sokolov – Trutnov | 8:5 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 5:1 (kon.) | | | Tábor – Písek | 3:1 (kon.) |
Letňany – Vrchlabí | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Slavia – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Kladno – Jihlava | 7:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Zlín | 5:0 (kon.) | | | K. Vary – Kometa Brno | 2:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 3:4 (po pr.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Sparta – Třinec | 5:3 (kon.) |
Salzburg – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 9:2 (kon.) |
Sparta – Zlín | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Jihlava | 8:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 3:0 (kon.) |
Přerov – Havířov | 2:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Letňany | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:4 (kon.) |
Technika Brno – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 1:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 1:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 3:0 (kon.) | | | Kladno – Ústí n/L | 6:4 (kon.) |
HC Litvínov – Liberec | 3:4 (kon.) |
Česká Třebová – Choceň | 9:2 (kon.) | | | Třemošná – HC Domažlice | 4:9 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 4:3 (kon.) |
Černošice – Žabonosy | 3:2 (kon.) | | | Příbram – Kutná Hora | 5:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – V.Popovice | 3:2 (kon.) |
Frýdlant – Gepardi Jablonec | 7:5 (kon.) | | | Chrudim – Moravská Třebová | 4:2 (kon.) | | | Světlá nS – BK Havlíčkův Brod B | 3:5 (kon.) |
Uničov – Velká Bíteš | 5:7 (kon.) | | | Boskovice – Uh.Ostroh | 7:6 (kon.) | | | Krnov – Rožnov p. R. | 8:3 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Bohumín | 3:4 (kon.) | | | H. Benešov – Poruba "B" | 2:5 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Studénka | 4:3 (kon.) |
Mělník – Lev Benešov | 3:5 (kon.) | | | Chotěboř – Hlinsko | 4:7 (kon.) | | | Uh.Brod – Rosice | 0:0 (odl.) |
Blansko – Břeclav | 4:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 1:6 (kon.) | | | Neratovice – Mladá Boleslav B | 2:0 (kon.) |
Chotíkov – Kaznějov | 4:8 (kon.) | | | Tachov – HC Rokycany | 4:9 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:11 (kon.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 4:2 (kon.) |
HC Lovosice – | 3:14 (kon.) |
konec
SC Marimex Kolín
7:2
(3:0, 3:1, 1:1)
HC David Servis Č. Budějovice
Tereza Nedbalová
Branky a nahrávky:
4. Semirád (Havelka, Morkes), 8. Malý (Panna, Zumr), 12. Panna (Zumr, st.), 27. Kozák (Barták), 28. Voženílek (Kysela, Morkes), 29. Netušil (Kadlec A.), 57. Morkes – 40. Trummer st. (Marek, Trummer ml.), 41. Trummer ml. (Marek, Kříž)
Rozhodčí: Jaroslav Beránek – Jan Pechánek, Aleš Roischel
Diváci:
Neproměněná penalta:
SC Marimex Kolín:
Sejpal (Hermann) – Pýcha, Březina, Hlaveš, Hanzl, Barták "A", Voženílek, Havelka, Sladký – Malý "C", Zumr "A", Panna – Semirád, Morkes, Kysela – Kozák, Prokop, Kadlec J. st., – Netušil, Černý, Kadlec A.
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice: Bubeníček (Dudáček) – Radoš, Škopek, Michal, Macháček, Babchuk, Kříž, Farka, Šulčík "C", Marek, Trummer "A", Vylíčil "A", Bárta, Sumerauer, Svoboda, Šesták, Trummer st., Kříž
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice: Bubeníček (Dudáček) – Radoš, Škopek, Michal, Macháček, Babchuk, Kříž, Farka, Šulčík "C", Marek, Trummer "A", Vylíčil "A", Bárta, Sumerauer, Svoboda, Šesták, Trummer st., Kříž
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroslav Beránek – Jan Pechánek, Aleš Roischel
Diváci:
Vyloučení v týmu SC Kolín (Netušil – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Škopek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SC Kolín (Antonín Kadlec – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Sumerauer – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).