Šumperk – Opava 4:3 (1:0 po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 4:7 (kon.) | Kolín – David Servis 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 5:3 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 6:5 (kon.) | Most – Kobra 0:5 (kont.)
Sokolov – Trutnov 8:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 5:1 (kon.) | Tábor – Písek 3:1 (kon.)
Letňany – Vrchlabí 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
HK Opava
Sobota 27.01.2018, 17:00 • Zimní stadion, Šumperk • 2. liga skupina Východ • 40. kolo

Dovedností činnost ovládli šumperští zásluhou jediné trefy Daniela Vachutky a z toho utkání si doma ponechávají dva body!

Tohle je ode mně ze šumperského stadionu vše, díky za pozornost a u dalších přenosů, na viděnou. (19:28:43)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Draci Šumperk.
    Autorem vítězné branky je DANIEL VACHUTKA.

5. série
    1:0
    A Vlastimil Malina také nevyzrál na svého jmenovce a domácí si nechávají doma dva body!

4. série
    1:0
    Radek Fischer zkusil blafák na forhend, neúspěšně.

4. série
    1:0
    Rostislav Vaněk ztroskotal na Lakosilovi.

3. série
    1:0
    Ani Tomáš Sedlák nevylepšil skóre svého celku blafákem.

3. série
    1:0
    Lukáš Černý dokonce ani nedokázal trefit bránu.

2. série
    1:0
    Jiří Půhoný naopak dlouho čekal se svým zakončením a brankáře Waneckiho nepřekonal.

2. série
    1:0
    Petr Seidler nedokázal překonat Lakosila!
    VACHUTKA

1. série
    1:0
    Daniel Vachutka je ale mistrem bekendu a tímto blafákem překonal Waneckiho!

1. série
    0:0
    Petr Wolf zkusil na domácího brankáře bekendový blafák, Lakosil byl ale se svým betonem včas na správném místě.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani dalších 5 minuty hry, nyní dokonce 3 na 3, nenašlo vítěze a následovat musí logicky samostatné nájezdy! Velkou hvězdou prodloužení je rozhodně hostující brankář Wanecki, který pokryl dva úniky šumperských hokejistů. Tyto dva důležité zákroky jej rozhodně povzbudí do nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Hosté se snaží udržet puk ve vlastním obranném pásmu a do samostatných nájezdů zřejmě nechtějí připustit žádné drama.

63:35
    Tohle prodloužení je čistě v domácí režii, nyní měl obdobnou šanci útočník Šumperka Milan Ostřanský, nedokázal ale brankáři soupeře prodrat puk mezi betony!

62:45
    Jiřímu Půhonému nechybělo příliš k dovršení hattricku, na bekendové zakončení ale přišel Wanecki!
    Branky a nahrávky: 28. Půhoný (Vachutka, Sedlák), 28. Lehečka (Fischer), 46. Půhoný (Vymazal), rozh. náj. Vachutka – 16. Hartmann (Horváth), 32. Wolf (Štindl), 37. Fišera (Černý, Štindl)