Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 3:4 (kon.)
HC Litvínov
3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 27.01.2018, 16:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina A

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný zbytek víkendu a zase někdy příště Napočtenou!!!.
    Kryštof Škodák (18:15:25)

Je dobojováno! Hostující celek může slavit, když porazil domácí Litvínov 4:3. Z dnešního utkání si tedy domů odvážejí všechny 3 body Bílí Tygři, kteří dnes dokázali porazit svého soupeře.

Branky a nahrávky:
    7. Myšák (Stehlík), 24. Vopat (Slavík, Stehlík), 26. Baláž (Skuhrovec, Fišer) – 3. Kovář (Jiruš, Kollert), 18. Nezbeda (Šedivý), 27. Moc (Šedivý, Starý), 51. Jiruš (Kollert, Nezbeda).

50:57
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH JIRUŠ. Asistence: Tomáš Kollert a Lukáš Nezbeda.

50:36
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Miškovič – 2 min., sekání).

40:01

A máme za sebou již 2 třetiny dnešního utkání a zatím je stav nerozhodný 3:3. Podaří se ještě nějakému týmu vsítit branku?

40:00

31:52
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., nedovolené bránění).

30:51
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Starý – 2 min., hákování).

26:46
    Autorem branky je VÁCLAV MOC. Asistence: Jakub Šedivý a Adam Starý.

26:16
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Slavík – 2 min., podražení).

25:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ BALÁŽ. Asistence: David Skuhrovec a Jaroslav Fišer.

23:27
    Autorem branky je JAN VOPAT. Asistence: Marek Slavík a Lukáš Stehlík.

20:01

Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, ve kterém zatím vedou o jednu branku hostující Bílí Tygři Liberec. Uvidíme, jak si oba týmy povedou v následujících dvou třetinách. Druhá třetina začne přibližně v 16:48.

Branky a nahrávky v první třetině:
    7. Myšák (Stehlík) – 3. Kovář (Jiruš, Kollert), 18. Nezbeda (Šedivý).

20:00

18:09
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Strnad – 2 min., faul kolenem).

Kryštof Škodák

Branky a nahrávky: 7. Myšák (Stehlík), 24. Vopat (Slavík, Stehlík), 26. Baláž (Skuhrovec, Fišer) – 3. Kovář (Jiruš, Kollert), 18. Nezbeda (Šedivý), 27. Moc (Šedivý, Starý), 51. Jiruš (Kollert, Nezbeda)

HC Litvínov: Klika (Čermák) – Minařík, Vavro, Háva, Kroupa, Baláž, Gebhard, Miškovič, Kadár – Leitner, Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík, Vopat, Slavík, Kočárek, Fišer, Nikl, Myšák, Skuhrovec.
    Bílí Tygři Liberec: Čajan (Franc) – Kovář, Hladík, Moc, Böhm, Šedivý, Starý, Kollert – Pray, Jansa, Jakubec, Jiruš, Měchura, Strnad, Nezbeda, Gajda, Vodlan.

Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Ondřej Kokrment, Michal Janíček.