Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 3:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 27.01.2018, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (13:42:58)

Je dobojováno! Po první třetině, ze které si hosté zásluhou Lukáše Adámka odnesli jednobrankové vedení se šlo do periody druhé.
    V ní de facto Havířov rozhodl o svém vítězství. Třemi góly v šesti úvodních minutách prostřední části se dostali do vedení 4:0. Postupně se prosadili znovu Lukáš Adámek a po něm i Maxim Mastič a Wiktor Bochnak. Za Přerov sice ve 31. minuty snížil Filip Chytil, avšak poslední slovo měli ještě před druhou sirénou hosté. To totiž přesně mířil Matěj Čempel.
    Poslední dějství se tak již víceméně dohrávalo z povinnosti. Ve 44. minutě navíc zvyšoval na 6:1 svou druhou brankou Wiktor Bochnak. V poslední minutě se přeci jen ještě prosadili domácí, když na konečných 6:2 z pohledu Havířova upravil Patrik Tarnoczy.

59:30
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se domácí dočkali ještě snížení! PATRIK TARNOCZY po patnácti vteřinách využívá přesilovou hru a alespoň kosmeticky upravuje skóre zápasu. Asistence: Michal Šilhavý a Martin Ryšavý.

59:15
    Filip Byčkov ještě v poslední minutě dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

57:36
    RESIDOMO navíc své oslabení ubránili a do konce zbývají necelé dvě a půl minuty.

55:36
    Marek Vojkůvka ještě bude pykat dvě minuty za podražení na trestné lavici, ale na výhře AZ to již nic nezmění.

55:12
    I tuto přesilovku však hosté zahodili, což jim zase tak moc vadit nemusí.

53:12
    Tomáš Zábranský však opět posílá Přerov do oslabení. Tentokrát si odsedí menší trest za faul kolenem.

52:01
    Havířov také nedokázal potrestat faul soupeře a pokračovat bude hra 5 na 5.

50:01
    Vzápětí se ovšem bude muset znovu bránit. Tomáš Hanák inkasuje dvě minuty rovněž za podražení.

49:07
    Po dvou minutách se však vrátil zpět na led a jeho celek toto oslabení dokázal ubránit.

47:07
    Patrik Tarnoczy dostává menší trest za podražení.

46:17
    RESIDOMO ale své oslabení ubránilo a budeme pokračovat při hře pět na pět.

45:41
    Patrik Kleniar se na hrací ploše nějakou dobu neukáže. Na trestné lavici totiž pobude 10 minut, které vyfasoval za nesportovní chování.

44:17
    Marek Vojkůvka zahákoval svého soupeře a usedá již na trestnou lavici. Resultuje z toho přesilová hra pro Přerov.

43:49
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tohle již pro domácí zavání debaklem! WIKTOR BOCHNAK pošesté trefuje prostor mezi tyčemi a AZ tak již vedou 6:1. Asistence: Dominik Koubek a Lukáš Adámek.

42:33
    Havířov ovšem nabídnutou šanci nevyužil a domácí hrají v plném počtu.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 31. Chytil (Ryšavý, Šilhavý), 60. Tarnoczy (Šilhavý, Ryšavý) – 10. Adámek (Mastič, Jedlička), 21. Adámek (Jedlička, Bochnak), 25. Mastič (Byčkov, Čempel), 26. Bochnak (Jedlička), 40. Čempel (Bochnak, Jedlička), 44. Bochnak (Koubek, Adámek)

HC ZUBR Přerov: Postava (Suchánek) – Koblížek, Zábranský, Holík – Štíbr, Kolařík, Ryšavý, Hlávka, Kleniar, Kuncek, Juřička, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Šilhavý
    AZ Havířov: Pawlas (Nowak) – Topolanský, Černý, Frančiak, Koubek, Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Masnič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Antonín – Kučera, Sedlák