Finsko – Německo | 5:2 (kon.) | | | Norsko – Švédsko | 0:4 (kon.) | | | Česko – J. Korea | 2:1 (kon.) |
Švýcarsko – Kanada | 1:5 (kon.) |
USA – Kanada | 1:2 (kon.) | | | Olympijští sportovci z Ruska – Finsko | 1:5 (kon.) |
Toronto – Columbus | 6:3 (kon.) | | | Colorado – Montreal | 2:0 (kon.) | | | Vancouver – Florida | 3:4 (kon.) |
Švédsko – Německo | 9:2 (kon.) | | | Česko – Finsko | 3:0 (kon.) |
Česko – USA | 6:2 (kon.) | | | Rusko – Česko | 9:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Švédsko – Rusko | 0:3 (kon.) | | | Česko – Finsko | 4:3 (kon.) |
Slavia – Třemošná | 4:0 (kon.) |
Slovensko – Bělorusko | 3:4 (kon.) |
Orlová – H. Benešov | 7:1 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 0:6 (kon.) | | | Světlá nS – Česká Třebová | 4:5 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 5:3 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
4:0
(1:0, 0:0, 3:0)
HC Meteor Třemošná
55:20
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Antony – 2 min., podražení).
|
|
50:27
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., faul kolenem).
|
|
45:10
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Míšek – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
39:46
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., podražení).
|
|
35:15
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Špaček – 2 min., podražení).
|
|
31:52
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Novák – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
4. Martinec (Kluch, Jágr), 48. Slavíček (Rulc, Hofmann), 49. Hofmann (D. Němeček, Černý), 57. Martinec (Labuzík, D. Němeček)
Rozhodčí: Nepomucký – Gregar, Hradil
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
J. Němeček (Janura) – Hrdlička, Čech, Stejskal, Srdínko, D. Němeček, Kluch, Palát – Novák, Černý, Sarkisyants, Martinec (C), Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr (A)
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Bočan (Michal Pícl) – Špaček, Martin Pícl (A), Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka, Houdek – Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler (C), Holý, Ebenstreit (A), Beránek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Bočan (Michal Pícl) – Špaček, Martin Pícl (A), Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka, Houdek – Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler (C), Holý, Ebenstreit (A), Beránek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nepomucký – Gregar, Hradil
Diváci:
Michal Toman
@michal_toman99