Hr. Králové – Vysoké Mýto 5:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Hrádok 6:0 (kon.) | Sereď – Púchov 5:0 (kon.)
Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:1 (kon.)
Skalica – Šaľa 12:0 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Opava – Nitra 1:1 (kon.) | Ostrava – Michalovce 3:3 (kon.) | Trenčín – Hajduk Split 2:4 (kon.)
FC Hradec Králové
5:0 (2:0)
SK Vysoké Mýto
Sobota 27.01.2018, 10:00 • Malšovický stadion, UMT • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Na programu je řada přátelských utkání, jedním z nich je také souboj, ve kterém FC Hradec Králové narazí na SK Vysoké Mýto. Zápas se odehraje na umělé trávě Malšovického stadionu.

Hradec Králové má za sebou Zimní Tipsport ligu 2018. Svěřenci Karla Havlíčka odehráli pět utkání, přičemž třikrát zvítězili, jednou remizovali, jediná porážka přišla v semifinále, z čehož bylo konečné třetí místo. Pro Hradec to bude první domácí přípravné utkání. V něm vyzvou divizní tým SK Vysoké Mýto. Hosté v posledních letech zažívají fotbalový boom, mají výbornou partu a na divizi skvělé podmínky! Potvrdí domácí roli favorita? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

1

1
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Vydařený vstup Východočechů do tohoto utkání! Po půlminutě hry se dostávají do vedení, autorem branky JAN PÁZLER, který si naběhl do vápna, poté překonal Krátkého!

3
    Domácí do utkání vstoupili velmi aktivně, tentokráte však o míč přišli, bude z toho autové vhazování pro jejich soupeře.

4
    Poprvé zahrozili také hosté, kteří po třech minutách hry vybojovali úvodní rohový kop v tomto zápase!

5
    Z něj žádné ohrožení pro Lindra nevzniklo. Domácí rozehrávají a už směřují na polovinu svého soupeře, který se musí rychle vracet.

7
    Rozhodčí teď píská útočný faul domácího týmu, rozehrávat budou hosté poblíž vlastního pokutového území.

8
    Hosté jsou v posledních minutách více na míči a kombinují na polovině protivníka. Do zakončení se však nedostávají.

10
    Hradec to zkoušel po levé straně, hosté se osvobodili jen za cenu autového vhazování, které domácí rozehrají u rohového praporku.

11
    Deset minut hry za námi, Hradec vede díky trefě z první minuty. Od této branky se však do zakončení ještě žádný z týmu nedostal.

12
    Na rohové kopy srovnáno, svůj první teď rozehraje také domácí Hradec. Dokáže z něj navýšit svůj náskok?

13
    Domácí se dostali ke střele, ovšem ta skončila vedle hostující svatyně. Bude z toho odkop od brány.

15
    Tentokráte už střelecký pokus směřoval mezi tři tyče. Hostující brankář si připsal svůj první úspěšný zákrok v tomto utkání!

16
    Jeden z domácích fotbalistů si opět pomohl útočným faulem, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který odpískal faul.

18
    Hradec dostal k dispozici standardní situaci. Hráči Vysokého Mýta se dokázali ubránit, bylo to však za cenu rohového kopu.

19
    Byl z toho další střelecký pokus, který směřoval mezi tři tyče. Brankář divizního týmu však připisuje znovu úspěšný zákrok.

21
    Domácí teď jasně přehrávají svého soupeře a kombinují před jeho velkým vápnem. Už čtvrtý roh pro Hradec Králové!

23
    Hradec pokračoval v obléhání branky protivníka. Míč však končí v zázemí, odkop od hostující svatyně.

24
    Rozhodčí odpískal faul na středu hřiště, rozehrávalo Vysoké Mýto. Hostující fotbalisté o míč brzy přišli a už se musí zase bránit.

25
    Druholigový celek pokračuje v aktivní hře a téměř svého soupeře nepouští k míči. V posledních minutách se ale do zakončení nedostává.

26
    Votroci přidávají druhý přesný zásah! Prosazuje se znovu JAN PÁZLER, který se dostal k odraženému míči a z bezprostřední blízkosti skóroval!

28
    Hosté se vydali rychle dopředu a pokoušeli se o odpověď. Bude z toho autové vhazování poblíž velkého vápna Hradce.

29
    Pátý roh pro Hradec, zadáci Vysokého Mýta se ubránili, přesto domácí i nadále zůstávají u míče a kombinují.

31
    Standardní situace pro domácí celek jen kousek za velkým vápnem Mýta. Bude z toho třetí branka v síti divizního týmu?

32
    Balón se dostal až za branku hostů. Chvíle odpočinku pro hostující zadáky, rozehrávat bude brankář Vysokého Mýta.

34
    Hradec šel rychle dopředu a vybojoval svůj už šestý roh, který v tomto případě rozehraje z levé strany hřiště.

35
    Hosté opět faulovali, Hradci se nabízí přímý kop, který budou rozehrávat těsně za hranicí velkého vápna!

36
    O jasném tlaku domácích hovoří fakt, že za pětatřicet minut hry vybojovali osm rohových kopů a sedmkrát se dostali do zakončení!

38
    Další faul domácích fotbalistů na útočné polovině, volný kop pro soupeře, hosté s rozehrávkou příliš nepospíchají.

40
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, obraz hry se nemění, Hradec je i nadále lepším celkem.

41
    Úspěšný zákrok si nyní připsal hostující brankář, v dnešním zápase už pátý!

43
    Vysoké Mýto se po delší době dostalo na polovinu protivníka, poté vybojovalo rohový kop. V této statistice snížilo, druhý roh pro hosty!

44
    Z něj ale žádné nebezpečí pro Lindra nevzniklo. Hosté na svůj první střelecký pokus čekají, víc už se v první půli nejspíše nestane.

45

Je za námi první půle, která přinesla dvě branky. O obě se postarali domácí fotbalisté, konkrétně Jan Pázler. Hradec potvrzuje roli jasného favorita a svého soupeře téměř k ničemu nepouští. Po kratší pauze začne druhý poločas!

46

47
    Hosté se hned v úvodu druhé půle dostali do svého prvního zakončení. To směřovalo mezi tři tyče, ovšem domácí brankář si připsal zákrok!

48
    Střelu Pázlera vysokomýtský gólman vyrazil, na následnou dorážku LADISLAVA KUNDRTA už byl krátký!

50
    Další domácí útok, další zakončení, které mířilo do sítě. První zákrok si ve druhé pětačtyřicetiminutovce připisuje také hostující gólman!

52
    Obrázek hry se zatím nemění, domácí i nadále pokračují v obléhání branky soupeře a je to spíše vyčkávání na další přesný zásah.

53
    Dobrou šanci k tomu budou mít nyní, na pravé straně nyní vybojovali rohový kop, dnes už jejich devátý!

55
    Hosté se dokázali ubránit, Hradec přesto zůstal u míče. V tuto chvíli budou domácí vhazovat zhruba na polovině hřiště.

57
    Čtvrtá střela domácích, která mířila mimo! Rozehrávky se tak ujme hostující brankář.

58
    Domácí teď zklidňují tempo hry a dlouze kombinují na vlastní polovině hřiště. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná půlhodina hry.

59
    Rychlá akce, vzápětí rohový kop pro Hradec, dnes už desátý. Dokáží z něj domácí dnes počtvrté udeřit?

60
    To se jim daří! Hosté se ubránili, jenže akce pokračovala, vzápětí přišel čtvrtý přesný zásah, JAKUB MARTINEC využil své výšky a překonal Krátkého!

62
    Jedna z mála útočných akcí Vysokého Mýta. Hosté se s balónem dostali až do zámezí, vhazovat tak budou domácí hráči.

63
    Domácí kombinují ve středu hřiště, rozhodčí teď pískal faul, Hradec však bleskově rozehrál a pokračuje v kombinaci.

65
    Holeš centroval na JIŘÍHO MIKERE, který míč trefil z voleje a dokázal popáté rozvlnit síť hostující branky!

66
    Fotbalisté divizního týmu budou vhazovat zhruba na polovině hřiště, obrana Hradce dnes působí opravdu velmi pozorně.

68
    Přenesení hry na pravou stranu hřiště. Poté však domácí míč ztratili, hosté ho drží poblíž vlastního vápna a kombinují.

70
    Druhý střelecký pokus hostujícího týmu teď mířil mimo. Domácí rychle rozehrávají a už postupují směrem dopředu.

71
    Tempo hry se zklidnilo, Hradec už se tolik nežene dopředu, v těchto chvílích především kombinuje poblíž domácí branky.

73
    Hradec to opět zkoušel po pravé straně, ovšem ani v tomto případě nedokázal uspět a o míč nakonec přišel.

75
    Domácí rozehrávali jedenáctý roh, ovšem hosté se bez větších problémů dokázali ubránit a nakonec ještě zůstali u balónu.

76
    Rohový kop také na druhé straně, pro hosty třetí. Vysoké Mýto ho rozehraje z levé strany hřiště.

77
    Hosté se museli vracet, aby dokázali zastavit rodící se brejk soupeře! Nakonec se jim to povedlo, Hradec bude vhazovat.

79
    Vysoké Mýto se snaží o čestný zásah, ovšem znovu byl proti domácí brankář, který si připsal druhý úspěšný zákrok v utkání!

81
    Na druhé straně musel zasahovat také brankář divizního týmu, který míč vyrazil do zámezí, roh pro Hradec Králové!

82
    Hosté se ubránili, jenže bude z toho další rohový kop pro domácí, v dnešním zápase už třináctý!

83
    V tomto případě domácí fotbalisté zakončovali mimo, hostující brankář zasahovat nemusel, do konce utkání zbývá necelých osm minut.

85
    Hraje se ze strany na stranu, jedna útočná akce střídá tu druhou, Hradec vybojoval už čtrnáctý rohový kop. Jak s nim naloží?

87
    Na druhé straně se do kontru dostávali také hosté, i oni vybojovali roh. V této statistice si připisují čtvrtou čárku.

88
    Do zakončení se hosté nedostali, rozehrávky se ujme domácí brankář, který už příliš nepospíchá, závěr utkání se blíží.

90
    Míč znovu v zámezí, tentokráte práce pro hostujícího gólmana. Víc už se ale v tomto zápase nejspíše stejně nestane.

90+1

Výkonnostní rozdíl byl dnes znát. Votroci potvrdili roli jasného favorita a zvítězili. Dvakrát se v první půli trefil navrátilec do sestavy Pázler. Po pauze se do střelecké listiny zapsali také Kundrt, Martinec a Miker. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:51:58)

Štěpán Slovák

Branky: 1. Pázler, 26. Pázler, 48. Kundrt, 60. Martinec, 65. Miker

FC Hradec Králové: Lindr – Vukčevič (46. Chocholatý), Martinec, Nosek, R. Holeš. (70. Střelec) – Jukl – Krátký, Střelec (46. Kundrt), Miker, Brokeš (70. Vukčevič) – Pázler
    SK Vysoké Mýto: Krátký – Kakrda, Dvořák, Fišer, Žák – Benda, Kopřiva, Valášek, Jandera – Fikejz, Štěpánek

Rozhodčí: Pešava – Podhajský, Kánská