Hr. Králové – Vysoké Mýto 5:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Hrádok 6:0 (kon.) | Sereď – Púchov 5:0 (kon.)
Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:1 (kon.)
Skalica – Šaľa 12:0 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Opava – Nitra 1:1 (kon.) | Ostrava – Michalovce 3:3 (kon.) | Trenčín – Hajduk Split 2:4 (kon.)
MFK Skalica
12:0 (5:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 27.01.2018, 11:00 • MFK Skalica • Přípravný zápas

90
    Skalica dala gól! Rovný poltucet v bráne Šale, svojím kúskom k tomu prispel aj 19-ročný JAKUB ONDRIŠ.

88
    Skalica dala gól!
    Dnešok patrí najmä dvom strelcom, k štvorgólovému Hašovi sa pridáva hattrickový JOZEF DOLNÝ, ktorý priemieňa nariadený pokutový kop.

87
    Bola nariadená penalta v prospech Skalice.

85
    Ešte v tej istej minúte vypracoval Haša gólovú príležitosť, lopta skončila na nohe JOZEFA DOLNÉHO, ktorý zvyšuje už na 10:0!

85
    Po chvíľkovej odmlke navyšujú domáci opäť skóre. LUKÁŠ HLAVATOVIČ mieril presne spoza hranice šestnástky.

67
    ROMAN HAŠA pri streleckom apetíte, útočník Skalice bol úplne osamotený a nemal problém skórovať.

63
    Interná súťaž domácich hráčov pokračuje, druhý gól v stretnutí zaznamenal aj JOZEF SOMBAT.

57
    ROMAN HAŠA po zmene strán zavŕšil hattrick!

46
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Tomovič, prichádza Ondriš.

44
    Na 5:0 upravuje v predposlednej minúte prvého dejstva JOZEF SOMBAT.

27
    Do streleckej listiny sa zapísal aj FILIP TOMOVIČ.

16
    ROMAN HAŠA s druhým gólom na konte, ten prichádza po úvodnej štvrťhodine.

6
    O ďalších päť minút vedie MFK už o dva góly, brankára hostí prekonal ROMAN HAŠA.

1
    Bleskový vstup do zápasu, JOZEF DOLNÝ skóruje v už prvých sekundách.

1
    Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, avšak pre technické problémy nemáme informácie o priebehu zápasu.
    Výsledok vám preto prinesieme až po jeho konci, prípadne v jeho priebehu. Ďakujeme za pochopenie.

Viktor Kalinács

Branky: 1. Dolný, 6. Haša, 16. Haša, 27. Tomovič, 44. Sombat, 57. Haša, 63. Sombat, 67. Haša, 85. Hlavatovič, 85. Dolný, 88. Dolný (pen.), 90. Ondriš

MFK Skalica: Fišan – Švrček, Jakubek, Szöcs, Lipták – Tomovič (46. Ondriš), Opiela – Hlavatovič, Haša, Sombat – Dolný