Hr. Králové – Vysoké Mýto 5:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Hrádok 6:0 (kon.) | Sereď – Púchov 5:0 (kon.)
Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:1 (kon.)
Skalica – Šaľa 12:0 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Opava – Nitra 1:1 (kon.) | Ostrava – Michalovce 3:3 (kon.) | Trenčín – Hajduk Split 2:4 (kon.)
ŠKF Sereď
5:0 (1:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 27.01.2018, 10:30Přípravný zápas

Sereď si spravila chuť a porazila Púchov hladko 5:0, hoci po prvom polčase domáci vyhrávali len o gól. (12:26:01)

Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:1.

90+2

90
    Púchov sa ubránil a dopredu sa už veľmi ponáhľať nebude. Hostia dnes prehrajú v Seredi na nulu.

90
    Ešte jeden rohový kop na záver celého stretnutia pre Sereď.

89
    Až zastávka postranného rozhodcu ukončila nádejnú akciu domáceho futbalistu.

89
    Predposledná minúta riadneho hracieho času, loptu majú pod kontrolou hráči Serede.

87
    Sereď dala gól!
    Domáci sa nie a nie zastaviť, hráči Púchova toho majú dosť. Do streleckej listiny sa zapísal aj DENIS VENTÚRA.

86
    Do konca zápasu zostáva posledných päť minút.

84
    Center sa pred bránu ani nedostal, v tejto chvíli môžu byť hostia pokojní.

83
    Jeden z hráčov hostí sa dopustil nedovoleného zákroku pred hranicou šestnástky. Voľný kop pre domáce mužstvo z dobrej vzdialenosti.

82
    Hostia sa môžu chytať za hlavu, rohy sa takto nemôžu zahrávať. Do útoku už mieria domáci.

80
    Púchov získava svoj prvý roh až desať minút pred koncom zápasu.

79
    Vhadzovanie pre domácich z pravej strany na vlastnej polovici.

78
    Štvrťhodina do konca stretnutia, otázny zostáva len konečný výsledok.

76
    Ďalšie navýšenie náskoku, domáci futbalisti si duel naplno vychutnávajú. Gól si pripísala aj zimná posila, ktorou je EL RAZEK.