Vítkovice – Bohemians 8:7 (kon.) | Chodov – Bulldogs 11:2 (kon.) | Střešovice – Pardubice 10:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
10:3 (2:2, 2:0, 6:1)
Sokoli Pardubice
Neděle 28.01.2018, 18:00Livesport Superliga • 22. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:30:47)

Je dobojováno! Střešovice přečkaly první třetinu, kde nasbíraly třináct trestných minut a do kabin se šlo s nerozhodným výsledkem. Od druhé části už domácí florbalisté potvrzovali roli favorita a nakonec se počet jejich vstřelených branek zastavil až na čísle deset. Tatran tak svému dnešnímu soupeři v tabulce odskakuje na tři body!

Hráči utkání:
    Marek Beneš – Marek Ďopan

59:48
    Nejprve nepovedená standardka domácích, poté zblokované pokusy Slavíka, víc už se v tomto zápase nejspíše nestane.

58:35
    Z dlouhé vzdálenosti to zkusil Janeček, jenže ani on na Kafku vyzrát nedokázal, před malou chvílí se rozběhly závěrečné dvě minuty.

57:30
    Meliš se pokoušel míček dostat za záda Levínského. Rozhodčí však přerušují hru a pískají útočný faul Střešovic.

56:42
    Závěr utkání se blíží, další střela hostů byla zblokovaná, Kafka tak zasahovat nemusel, Pardubice zůstávají u balónku.

55:27
    Tatran právě vstřelil branku!
    Na konci celé akce stál JIŘÍ KOLÍSKO, který zužitkoval přihrávky od Svobody, desítka je na světě! Asistence: Jan Svoboda.

55:10
    Na druhé straně pálil Pakosta, ovšem Kafka dnes působí jistým dojmem, domácí brankář míček vyráží do bezpečí!

54:00
    Kolísko teď střílel pouze do připraveného Levínského, který si připisuje další zákrok, šest minut do konce třetí třetiny.
    53:22 Jakub SLAVÍK - 9:3

53:22
    Další gól je na světě! JAKUB SLAVÍK si vyměnil balónek s kapitánem Benešem, poté už bez větších problémů skóroval do odkryté branky! Asistence: Marek Beneš.

52:21
    Nacvičený signál na domácí straně, Slavík se s balónkem otočil, ovšem poté nemířil přesně, střela skončila vedle branky!

51:32
    Hosté se snaží hrát aktivně směrem dopředu, Tatran hrozí z rychlých brejků, sledujeme florbal ze strany na stranu.

50:23
    Netrvalo to dlouho, domácí odpovídají! Dostali se do přečíslení, Komárek vybídl MILANA MELIŠE, který se poté prosadil do prázdné branky! Asistence: Mikuláš Komárek.

49:16
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté přeci jen dramatizují vývoj tohoto utkání a snižují na čtyři góly. Autorem branky PŘEMEK PAKOSTA, bez asistence.

48:15
    Střešovice znovu zahrozily, nakonec však vzrušení zbytečné, rozhodčí totiž pískal hru vysokou holí, míček pro hosty.
    47:56 Filip ULLMANN - 7:2

47:56
    Domácí přesilovku nakonec využívají! FILIP ULLMANN vystřelil z dlouhé vzdálenosti, Levínský toho moc neviděl. Řekl bych, že o vítězi je rozhodnuto! Asistence: Ondřej Němeček.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 4. Slavík (Marek Beneš), 15. Marek Beneš (O. Němeček), 24. Marek Beneš (TS), 32. Svoboda, 41. Marek Beneš (Ullmann), 45. Meliš (Sládeček), 48. Ullmann (O. Němeček), 51. Meliš (Komárek), 54. Slavík (Marek Beneš), 56. Jiř. Kolísko (Svoboda) – 11. Ďopan (P. Pakosta), 17. Zozulák (Ďopan), 50. P. Pakosta

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Jiř. Kolísko, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, O. Němeček – Svoboda, Kreysa, Ullmann – Brautferger, Komárek.
    Sokoli Pardubice: Levínský (Víšek) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Teichman, Dlesk, O. Pakosta – P. Pakosta, Burian, P. Němeček – Formánek, Žáček.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora