Zlín – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 0:3 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Kunlun – Barys | 0:4 (kon.) | | | Riga – Jokerit | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 2:5 (kon.) |
Japonsko – Česko | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 8:2 (kon.) | | | Havířov – Letňany | 8:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Havlíčkův Brod | 1:5 (kon.) |
Kladno – Jihlava | 5:3 (kon.) | | | Chomutov – Vsetín | 2:1 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 5:2 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 7:4 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 1:3 (kon.) | | | Nové Zámky – Banská Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Košice – Žilina | 6:3 (kon.) |
Zvolen – Poprad | 5:3 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 6:3 (kon.) |
Uničov – Velká Bíteš | 5:7 (kon.) | | | Uh.Brod – Rosice | 0:0 (odl.) | | | Neratovice – Mladá Boleslav B | 2:0 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:11 (kon.) | | | Nový Jičín B – Orlová | 3:8 (kon.) | | | Mar.Lázně – Cheb | 8:10 (kon.) |
HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 2:5 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda B | 4:7 (kon.) | | | Slaný – Čáslav | 2:3 (kon.) |
HC Vajgar – Milevsko | 4:3 (kon.) | | | Soběslav – Strakonice | 5:6 (po pr.) | | | Hluboká n.V. – Pelhřimov B | 6:5 (kon.) |
Tábor B – Č. Krumlov | 7:4 (kon.) | | | HC Vimperk – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Náchod – Opočno | 10:2 (kon.) |
HC Jičín – Nový Bydžov | 2:6 (kon.) | | | Nová Paka – Hronov | 5:4 (po pr.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 6:0 (kon.) |
Rakovník – Vlašim | 8:7 (kon.) | | | PZ Kladno – Poděbrady | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 7:6 (1:0 po s.n.) |
Radomyšl – Telč | 7:6 (kon.) |
HC Čápi – HC 2009 Nýrsko | 1:11 (kon.) | | | Poběžovice – Tango Klatovy | 2:1 (kon.) | | | Tomahawk – Marsy Klatovy | 7:3 (kon.) |
Klášterec nO – Roudnice | 8:4 (kon.) | | | Litoměřice B – Kadaň | 3:4 (0:2 po s.n.) |
konec
Tým Atlantické divize
7:4
(2:3, 5:1)
Tým Metropolitní divize
Komentáře nejsou k dispozici.
Branky a nahrávky:
6. Matthews (Eichel, Barkov), 9. Kučerov (Karlsson, Stamkos), 13. Kučerov (Eichel, Karlsson), 15. Point (Marchand, Price), 17. Eichel (Barkov), 18. Marchand (Point, Green), 18. Kučerov (Stamkos, Karlsson) – 2. Crosby (Ovečkin), 8. Giroux (Werenski), 9. Ovečkin (Crosby), 14. Letang (Tavares, Bailey)
Rozhodčí: Wes McCauley, Dave Jackson – Brian Mach, Mark Shewchyk
Diváci:
Neproměněná penalta:
Tým Atlantické divize:
Vasilevskij, Price – Karlsson, Green – Stamkos (C), Point, Matthews, Marchand, Kučerov, Eichel, Barkov
Trenér: Jon Cooper (Tampa Bay)
Náhradníci:
Trenér:
Tým Metropolitní divize: Lundqvist, Holtby – Letang, Jones, Hanifin – Tavares, Ovečkin (C), Boyle, Giroux, Crosby, Bailey
Trenér: Barry Trotz (Washington Capitals)
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Jon Cooper (Tampa Bay)
Náhradníci:
Trenér:
Tým Metropolitní divize: Lundqvist, Holtby – Letang, Jones, Hanifin – Tavares, Ovečkin (C), Boyle, Giroux, Crosby, Bailey
Trenér: Barry Trotz (Washington Capitals)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Wes McCauley, Dave Jackson – Brian Mach, Mark Shewchyk
Diváci:
Vendula Zdražilová