Vsetín – Litoměřice | 2:1 (kon.) | | | Benátky n/J – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 3:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Kadaň – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Prostějov – Motor ČB | 7:2 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 6:0 (kon.) |
Kopřivnice – Poruba 2011 | 4:3 (po pr.) |
Kometa Brno – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Pacifická divize – Atlantická divize | 5:2 (kon.) |
Radomyšl – Telč | 7:6 (kon.) |
Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj | 2:4 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina | 1:1 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj | 6:2 (kon.) |
Praha – Plzeňský kraj | 1:3 (kon.) | | | Pardubický kraj – Liberecký kraj | 2:2 (kon.) | | | Středočeský kraj – Ústecký kraj | 1:2 (kon.) |
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj | 5:2 (kon.) | | | Zlínský kraj – Kraj Vysočina | 1:2 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj | 2:1 (kon.) |
Karlovarský kraj – Praha | 1:1 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Pardubický kraj | 3:1 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Středočeský kraj | 2:1 (kon.) |
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj | 2:9 (kon.) | | | Ústecký kraj – Zlínský kraj | 1:1 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
6:0
(2:0, 4:0, 0:0)
Rytíři Kladno
Jakub Kohout
Branky a nahrávky:
1. Gengel (Vl. Brož, Davídek), 2. Kružík (Melka), 25. T. Jandus, 35. Vl. Brož (Vaněk, Gengel), 37. Davídek (Volke), 40. Kružík (Severa)
Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Martin Grech – Jan Krátký, Ondřej Kokrment
Diváci: 1493
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Volke (J. Dlouhý) – M. Zdvořáček, Weinhold, Vaněk, Vl. Brož, Kurka – L. Volf, Gengel, T. Jandus – Smolka, Navarra, Macek – Krliš, Melka, Davídek – Najman, Pšenička, Markulinec – Severa, Kružík.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Kopřiva (35. Cikánek) – Kehar, P. Hořava, F. Matula, Zelingr, Štindl, Repe, Lenďák, Svedlund – Machač, Zikmund, T. Kaut – Redlich, Kurjanov, R. Přikryl – D. Tůma, J. Kloz, Kubík – Pekr, J. Strnad.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Kopřiva (35. Cikánek) – Kehar, P. Hořava, F. Matula, Zelingr, Štindl, Repe, Lenďák, Svedlund – Machač, Zikmund, T. Kaut – Redlich, Kurjanov, R. Přikryl – D. Tůma, J. Kloz, Kubík – Pekr, J. Strnad.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Martin Grech – Jan Krátký, Ondřej Kokrment
Diváci: 1493
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Zikmund – 2 min., hrubost).