Braga – Aves 2:0 (kon.) | Estoril – Tondela 3:0 (kon.) | Moreirense – Porto 0:0 (kon.)
SC Braga
2:0 (1:0)
CD Aves
Úterý 30.01.2018, 20:00 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (22:01:00)

Dnešní utkání zaslouženě ovládl favorit z Bragy, který zvítězil v poměru 2:0. Do vedení šli hned na začátku prvního poločasu, ve kterém si vypracovali také několik dalších šancí. Druhý poločas započali rovněž rychlým gólem, po kterém pouze po zbytek poločasu kontrolovali hru a nepustili soupeře téměř k žádné nebezpečné šanci, díky čemuž si zkušeně pohlídali vedení a mohou odcházet spokojeni s tříbodovým ziskem.

90+3

90+3
    Domácí se ještě snažili vystřelit, rána ale letí nad a odkop od brány bude asi to poslední, co se v tomto utkání stane.

90+2
    Nezahrozili, míč získává Braga a kontroluje hru.

90+1
    Hosté budou zahrávat další rohový kop, ze kterého mohou zahrozit.

90
    Hlavní rozhodčí prodlouží utkání o 3 minuty.

90
    Těm se teď podařila i nebezpečná střela, která letí jen kousek nad!

89
    Hra se stále odehrává primárně na polovině domácích, hra hostů je ale bezzubá.

88
    Domácí se snaží v klidu zápas dohrát a k natažení času využívají také další střídání.

87
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Esgaio, přichází Ricardo Horta.

85
    Pěknou nahrávku vyslal Gauld, ta byla ale vystihnuta a odvrácena na roh.

84
    Šlapák da Silvy už ale bez povšimnutí nezůstal a rozhodčí fouká do píšťalky.

83
    Paulinho byl faulován, ale rozhodčí nechal hru plynout dál, což se nelíbí domácím fanouškům.

82
    Další centr hostí končí v rukavicích dnes bezchybného brankáře Matheuse.

81
    Domácí se nyní pouštějí do poměrně vysokého presingu, kterým nutí soupeře k chybám.