Ostrava – Šinnik Jaroslavl 2:0 (kon.) | Třinec – Michalovce 3:1 (kon.) | Śląsk – Karviná 2:1 (kon.)
Austria – Brno 0:2 (kon.) | SønderjyskE – Ostrava 0:1 (kon.) | Trenčín – Dynamo 1:3 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.) | Jablonec – Hammarby IF 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Úterý 30.01.2018, 16:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • Přípravný zápas

Zápas, který nabídl poměrně hodně střel, které většinou mířily mimo, končí remízou. Nejprve se prosadil hostující Lutonský, a pak vyrovnal Zorvan. (18:05:12)

90+1

90+1
    Probíhá nastavený čas, Hradec drží míč a pokouší se získat vedení.

90
    Probíhá poslední minuta hry. Hraje se na polovině hrací plochy.

89
    Zbrojovka má k dispozici autové vhazování, Brno se drží u míče.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není.

85
    Brankář Brna rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, kterým založil útočnou akci pro spoluhráče.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    V době, kdy Hradec začínal diktovat tempo hry, přichází vyrovnávající branka. Tým vedený jako domácí vyrovnává z hranice pokutového území, prosazuje se FILIP ZORVAN.

83
    Hradečtí fotbalisté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu, stav je příznivější pro Brno, které vede.

79
    Hradec rozehrávat rohový kop, obrana si dokázala poradit na výbornou.

78
    Hradec má k dispozici autové vhazování na útočné polovině.

77
    Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit na útočné polovině. Mnoho střel k vidění není.

75
    Volný kop pro Zbrojovku. Balon nyní mají fotbalisté Brna.

74
    Registrujeme další střelu na branku, tentokrát to zkoušel hostující celek z velké dálky. Rána končí mimo branku.

72
    Brno má k dispozici vhazování na útočné polovině hrací plochy.

71
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Hradec rozehrával rohový kop. Akce pokračovala dál a byla z toho střela mimo branku.

69
    Tým vedený jako hostující má více ze hry. Zbrojovka je aktivnější, více drží míč, ale navýšit vedení se jí nedaří.