Ostrava – Šinnik Jaroslavl 2:0 (kon.) | Třinec – Michalovce 3:1 (kon.) | Śląsk – Karviná 2:1 (kon.)
Austria – Brno 0:2 (kon.) | SønderjyskE – Ostrava 0:1 (kon.) | Trenčín – Dynamo 1:3 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.) | Jablonec – Hammarby IF 2:1 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (2:0)
Hammarby IF
Úterý 30.01.2018, 17:00 • Estádio Municipal Bela Vista, Parchal • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:57:48)

Je konec. Jablonec zvládl první zápas v přípravném turnaji na Atlantic cupu. Už ve 2. minutě Jan Chramosta dorazil míč do brány po rohovém kopu. O minutu později dostal skvělou přihrávku do běhu Jan Chramosta a střelou k levé tyči poslal Jablonec do dvoubrankového vedení. V 65. minutě snížil Leo Bengtsson, ovšem poté už hosté branku nevstřelili a Jablonec vyhrál 2:1.

90+3

90+3
    Ten ovšem skončil pouze v domácí zdi a Hammarby má ještě autové vhazování.

90+3
    Nyní má Hammarby poslední příležitost vstřelit branku z přímého kopu.

90+1
    Nyní se hosté dopustili ofsajdového postavení.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90
    Střela hostujícího hráče skončila jen u vyražení jabloneckým obráncem.

89
    Nyní se jablonecký hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy.

88
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Trávník, přichází Piroch.

86
    Nepřesná přihrávka hostů skončila jen u domácího brankáře Hanuše.

84
    Khalili si naběhl za obranu, ale následně mu byl odpískán ofsajd.

82
    Poslední minuty se hra přelívá z jedné strany na druhou a hosté se snaží vstřelit vyrovnávací gól, ovšem do žádné vážnější situace se po první vstřelené brance nedostali.

81
    Doležal se provinil faulem a u míče tak opět bude Hammarby.

80
    Skvěle se Pleštil dotíral na hostujícího obránce a vybojoval autové vhazování.

78
    Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Tanković, přichází Khalili.
    Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Hamad, přichází Smárason.

77
    Jablonec dostal mí do vápna po centru z pravé strany, ale obrana Hammarby odkopla míč do bezpečí.

76
    Hammarby se dostala do solidní šance, ale domácí obránce skvěle zblokoval střelu hostujícího hráče.