Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Anaheim 1:3 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Florida 1:4 (kon.)
St. Louis – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Chicago 1:2 (kon.)
Dallas – Los Angeles 0:3 (kon.) | Calgary – Vegas 2:4 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:3 (po pr.)
Buffalo Sabres
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
New Jersey Devils
Středa 31.01.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29 (04:10:20)

1. Miles Wood (NJD) 1+0
    2. Taylor Hall (NJD) 1+0
    3. Will Butcher (NJD)0+1

Hostující celek vyhrává tento zápas 3:1. Střelecky byl tento duel vyrovnaný, oba týmy vyslaly na branku 28 střel. Keith Kinkaid inkasoval jen jednu branku, domácí Robin Lehner dvě.

59:54 Kyle PALMIERI - 1:3

59:54
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí hráč přišel o kotouč, získal jej KYLE PALMIERI, který dobruslil až k brance a snadno do ní poslal puk. Je to jasné, hosté vyhrají.

59:30
    Poslední půlminuta hry, Buffalo rozehrává od své branky.

59:15
    Domácí hrají v šesti, hosté v plném počtu.

59:06
    Kyle Okposo minul branku z dobré pozice, přesilovka se blíží ke konci.

58:29
    Ryan O'Reilly vypálil z přebrankového prostoru, ale gólmana neprostřelil.

58:10
    Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovou hru hraje domácí celek.

57:15
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., krosček).

56:48
    Sami Vatanen vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval Rasmus Ristolainen.

56:05
    Po špatné domácí rozehrávce se bude vhazovat před brankou Sabres.

55:40
    Sami Vatanen a Pavel Zacha pálili z dobré pozice, ale ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře Buffala. Hosté se vrací k aktivní hře.
    54:58 Jake MCCABE - 1:2

54:58
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí celek proměnil přesilovou hru, a tak je sníženo. Po vyhraném vhazování se přesnou ránou prosazuje od modré čáry JAKE MCCABE. Asistence: Ryan O'Reilly.

54:55
    Keith Kinkaid si poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal aktivně hrající Marco Scandella.

54:10
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele Evana Rodriguese.

54:01
    Do střelecké pozice se až nyní dostali domácí. Rasmus Ristolainen od modré čáry trefil jen obránce soupeře.

53:15
    Přesilovou hru hrají domácí hokejisté, kteří tak mají možnost zdramatizovat zápas.

53:02
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., nedovolené bránění).

52:25
    Will Butcher zakončoval, ale jeho projektil nebyl úspěšný. Puk snadno kryje gólman.

51:49
    Sam Reinhart vypálil z dobré pozice, jeho ránu zablokoval John Moore.

50:36
    Marco Scandella se propracoval do zakončení, puk končí v ochranné síti nad brankou. Komerční přestávka.

50:17
    Casey Nelson zablokoval střelecký pokus hostujícího Bratta.

50:08
    Nico Hischier se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:15
    New Jersey rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou bít ti hostující, kteří vedou o dva góly.

48:07
    Mnoho vyložených šancí tento duel nenabízí, mnoho střel na branku k vidění není.

47:34
    Hostující celek špatně nyní rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.

46:09
    Damon Severson zablokoval střelecký pokus Pouliota.
    45:31 Taylor HALL - 0:2

45:31
    Hostující celek získává vedení o dva góly. Po krásné Brattově přihrávce puk dostal TAYLOR HALL. Ten vystřelil na vzdálenější tyčku a kotouč zapadl přesně do branky. Robin Lehner nedokázal zasáhnout. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.

44:45
    Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zablokoval soupeř.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:31
    Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.

43:37
    Brankář Devils si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Vhazovat se bude před brankou hostů.

42:44
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se zejména ve středním pásmu.

42:37
    Benoit Pouliot pálil mimo branku, ale i tak raději kotouč kryje brankář New Jersey.

41:51
    Další práce pro domácího brankáře, Robin Lehner si poradil s projektilem Noesena.

40:59
    Robin Lehner kryje kotouč po střele, kterou vyslal od modro čáry autor první branky zápasu.

40:37
    Taylor Hall to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře Sabres prostřelit nedokázal.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, dokázal se prosadit hostující celek. Pěknou akci svého týmu povedeným blafákem zakončoval Miles Wood.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:48
    Už se nic nestane, třetina končí.

39:01
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:33
    Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.

38:16
    Keith Kinkaid raději přerušuje hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

37:59
    Kyle Palmieri dokázal hned dvakrát zablokovat domácí střely. Útočník Devils nyní pomohl svému brankáři dobrou defenzivní hrou.

37:18
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele z kruhu, kterou vyslal Viktor Antipin. Stejný hráč o malý moment později znovu vypálil, ale ani tentokrát neprostřelil brankáře.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:22
    Evander Kane vedl další akci domácích, dostal se do střelecké pozice, ale nepřekonal brankáře soupeře.

36:10
    Jason Pominville z dobré střelecké pozice nedokázal přesněji trefit branku.

35:36
    Kotouč vypadl z hrací plochy, ale bylo to po teči, a tak se vylučovat na straně hostů nebude. Buly před brankou Buffala.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Hostující celek stále vede o jednu branku, mnoho šancí tento duel nenabízí.

Hra je přerušena, domácí brankář raději přikryl kotouč před soupeři.

33:40
    Mnoho velkých šancí momentálně opravdu k vidění není, sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry.

33:25
    Robin Lehner si poradil se střelou, kterou na jeho branku vyslal zkušený Blake Coleman.

32:48
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele domácího hráče, a tak je přerušená hra. Vhazovat se bude v útočném pásmu Sabres.

32:29
    Robin Lehner raději přerušuje hru, drží kotouč pod rukavicí.

32:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils. Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

31:40
    Hra znovu pokračuje dál, Ryan O'Reilly se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

31:23
    Robin Lehner kryje kotouč po velké šanci hostujícího celku. Se štěstím udržel puk před brankovou čárou. Komerční přestávka.

30:48
    Hraje se zejména ve středním pásmu.

30:30
    Zemgus Girgensons se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

29:30
    Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si ale domácí brankář dokázal poradit. Robin Lehner kryje kotouč.

28:01
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.

27:34
    Jack Eichel vedl akci domácích, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Hraje se rychlý hokej, který nabízí momentálně aktivnější hru Sabres.

27:13
    Hra je nyní přerušena, kotouč kryje hostující brankář. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou Devils.

26:17
    Pavel Zacha zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Nicholas Baptiste.
    25:49 Miles WOOD - 0:1

25:49
    Hostující celek se po klidnější pasáži dostává do vedení. MILES WOOD se propracoval až do předbrankového prostoru, kde udělal kličku a prostřelil brankáře domácích. Hosté se dostávají do jednobrankového vedení. Asistence: Will Butcher a Kyle Palmieri.

24:10
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nechce chybovat.

22:54
    Buffalo dostalo kotouč do útočného pásma, a tak může vystřídat.

22:33
    Evander Kane vybojoval kotouč v obranném pásmu, ale hosté hrají dál aktivně, a tak se musí domácí celek bránit tlaku soupeře.

21:19
    Devils se nyní dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, obrana domácích tak musí být pozorná.

20:09
    Hostující brankář kryje kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

20:01

Úvodní třetina je minulostí. Mnoho vyložených šancí jsme během prvních dvaceti minut neviděli, a proto platí bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:48
    Už se nic nestane.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:49
    Jake McCabe pálil od modré čáry nad branku.

18:35
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Devils.

18:28
    Keith Kinkaid přerušuje hru, dokázal si hned dvakrát poradit se střelou, kterou vyslal Johan Larsson.

18:10
    Z kruhu zakončoval domácí Scott Wilson, ale jeho rána končí mimo branku.

17:41
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej.

17:40
    Robin Lehner si dokázal najít kotouč po nepřehledné situaci před brankou, a tak je hra přerušena. Komerční přestávka.

16:42
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Buffala.

16:16
    Rasmus Ristolainen rozehrával od své branky, ale New Jersey rychle získalo puk.

15:44
    Mirco Müller rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči nemohli dostat do pásma, neboť by se pískalo postavení mimo hru.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

14:27
    Jack Eichel dobře vypálil, hostující brankář si s jeho pokusem poradil. Následně neuspěl ani od modré čáry střílející Marco Scandella.

13:57
    Hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.

12:40
    Damon Severson od modré čáry minul branku. Jeho pokus mířil nad.

12:34
    Domácí brankář musel zasahovat, z mezikruží pálil Travis Zajac.

12:00
    Scott Wilson vedl další útočnou akci svého celku, ale do střelecké pozice se nedostal.

11:35
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

10:34
    Robin Lehner musel zasahovat, z bezprostřední blízkosti jej nepřekonal Taylor Hall.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme aktivní hru domácích hokejistů.

09:42

09:12
    Jason Pominville vypálil od modré čáry, hostující maskovaný muž byl pozorný.

08:40
    Neuspěl ani v podobné pozici Jack Eichel, jehož pokus kryje Keith Kinkaid.

08:32
    Rasmus Ristolainen pálil z mezikruží, jeho projektil ale nebyl přesný. Snadno zasáhl brankář.

07:42
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., vražení na hrazení).

07:39
    Robin Lehner zasahuje, od modré zakončoval Mirco Müller.

06:35
    Ben Lovejoy vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář domácího celku.

06:19

06:06
    Travis Zajac zablokoval střelecký pokus soupeře, brankář zasahovat nemusel.

05:41
    Devils se nyní v pohodě brání, mnoho šancí k vidění není.

05:08
    Keith Kinkaid drží puk po střele domácího hráče, zakončoval Ryan O'Reilly.

04:50
    Přesilovku hraje domácí celek, který se do zakončení dostal až nyní. Skvěle vypálil Sam Reinhart, ale jeho projektil kryje brankář.

04:19
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hákování).

04:01
    Střelecký pokus hostujícího hráče byl zablokovaný.

03:55
    Keith Kinkaid kryje střelecký pokus, který od modré čáry vyslal Rasmus Ristolainen.

02:52
    Stejný hráýč se dostal do výrazněji lepší střelecké pozice, ale pozorný byl domácí brankář.

02:32
    Andy Greene jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zablokovaný.

01:02
    V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.

00:21
    Rasmus Ristolainen zablokoval střelecký pokus, který vyslal z kruhu hostující Taylor Hall.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Antipin, Falk, C. Nelson – Girgensons, Eichel, Okposo – S. Wilson, R. O'Reilly, S. Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste.

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle..

Buffalo Sabres odehrálo 49 zápasů (11-3-9-26) a získalo 37 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Calgary Flames 2:1 v prodloužení, Edmonton Oilers 5:0 a Vancouver Canucks 0:4. Nestačil na New York Rangers 3:4, Dallas Stars 1:7.

New Jersey Devils odehrálo 48 zápasů (17-7-8-16; 56 bodů). V tabulce Východní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Washingtonem Capitals 4:2 v prodloužení. Nestačilo na Philadelphii Flyers 1:3, Detroit Red Wings 0:3, Boston Bruins 2:3 a Nashville Predators 0:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a New Jersey Devils.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 55. McCabe (R. O'Reilly) – 26. Wood (Butcher, Palmieri), 46. Hall (Bratt, Hischier), 60. Palmieri

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher, Müller – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle.

Rozhodčí: Rank, Morton – Kovachik, obias

Diváci: 17 460