Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Anaheim 1:3 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Florida 1:4 (kon.)
St. Louis – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Chicago 1:2 (kon.)
Dallas – Los Angeles 0:3 (kon.) | Calgary – Vegas 2:4 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:3 (po pr.)
Buffalo Sabres
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
New Jersey Devils
Středa 31.01.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a New Jersey Devils.

New Jersey Devils odehrálo 48 zápasů (17-7-8-16; 56 bodů). V tabulce Východní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Washingtonem Capitals 4:2 v prodloužení. Nestačilo na Philadelphii Flyers 1:3, Detroit Red Wings 0:3, Boston Bruins 2:3 a Nashville Predators 0:3.

Buffalo Sabres odehrálo 49 zápasů (11-3-9-26) a získalo 37 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Calgary Flames 2:1 v prodloužení, Edmonton Oilers 5:0 a Vancouver Canucks 0:4. Nestačil na New York Rangers 3:4, Dallas Stars 1:7.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Antipin, Falk, C. Nelson – Girgensons, Eichel, Okposo – S. Wilson, R. O'Reilly, S. Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste.

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

00:01

00:21
    Rasmus Ristolainen zablokoval střelecký pokus, který vyslal z kruhu hostující Taylor Hall.

01:02
    V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.

02:32
    Andy Greene jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zablokovaný.

02:52
    Stejný hráýč se dostal do výrazněji lepší střelecké pozice, ale pozorný byl domácí brankář.

03:55
    Keith Kinkaid kryje střelecký pokus, který od modré čáry vyslal Rasmus Ristolainen.

04:01
    Střelecký pokus hostujícího hráče byl zablokovaný.

04:19
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hákování).

04:50
    Přesilovku hraje domácí celek, který se do zakončení dostal až nyní. Skvěle vypálil Sam Reinhart, ale jeho projektil kryje brankář.

05:08
    Keith Kinkaid drží puk po střele domácího hráče, zakončoval Ryan O'Reilly.

05:41
    Devils se nyní v pohodě brání, mnoho šancí k vidění není.

06:06
    Travis Zajac zablokoval střelecký pokus soupeře, brankář zasahovat nemusel.

06:19

06:35
    Ben Lovejoy vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář domácího celku.

07:39
    Robin Lehner zasahuje, od modré zakončoval Mirco Müller.

07:42
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., vražení na hrazení).

08:32
    Rasmus Ristolainen pálil z mezikruží, jeho projektil ale nebyl přesný. Snadno zasáhl brankář.

08:40
    Neuspěl ani v podobné pozici Jack Eichel, jehož pokus kryje Keith Kinkaid.

09:12
    Jason Pominville vypálil od modré čáry, hostující maskovaný muž byl pozorný.

09:42

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme aktivní hru domácích hokejistů.

10:34
    Robin Lehner musel zasahovat, z bezprostřední blízkosti jej nepřekonal Taylor Hall.

11:35
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

12:00
    Scott Wilson vedl další útočnou akci svého celku, ale do střelecké pozice se nedostal.

12:34
    Domácí brankář musel zasahovat, z mezikruží pálil Travis Zajac.

12:40
    Damon Severson od modré čáry minul branku. Jeho pokus mířil nad.

13:57
    Hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.

14:27
    Jack Eichel dobře vypálil, hostující brankář si s jeho pokusem poradil. Následně neuspěl ani od modré čáry střílející Marco Scandella.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

15:44
    Mirco Müller rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči nemohli dostat do pásma, neboť by se pískalo postavení mimo hru.

16:16
    Rasmus Ristolainen rozehrával od své branky, ale New Jersey rychle získalo puk.

16:42
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Buffala.

17:40
    Robin Lehner si dokázal najít kotouč po nepřehledné situaci před brankou, a tak je hra přerušena. Komerční přestávka.

17:41
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej.

18:10
    Z kruhu zakončoval domácí Scott Wilson, ale jeho rána končí mimo branku.

18:28
    Keith Kinkaid přerušuje hru, dokázal si hned dvakrát poradit se střelou, kterou vyslal Johan Larsson.

18:35
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Devils.

18:49
    Jake McCabe pálil od modré čáry nad branku.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

19:48
    Už se nic nestane.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Úvodní třetina je minulostí. Mnoho vyložených šancí jsme během prvních dvaceti minut neviděli, a proto platí bezbrankový stav.

20:01

20:09
    Hostující brankář kryje kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

21:19
    Devils se nyní dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, obrana domácích tak musí být pozorná.

22:33
    Evander Kane vybojoval kotouč v obranném pásmu, ale hosté hrají dál aktivně, a tak se musí domácí celek bránit tlaku soupeře.

22:54
    Buffalo dostalo kotouč do útočného pásma, a tak může vystřídat.

24:10
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nechce chybovat.

25:49
    Devils právě vstřelili branku!
    Hostující celek se po klidnější pasáži dostává do vedení. MILES WOOD se propracoval až do předbrankového prostoru, kde udělal kličku a prostřelil brankáře domácích. Hosté se dostávají do jednobrankového vedení. Asistence: Will Butcher a Kyle Palmieri.
    25:49 Miles WOOD - 0:1

26:17
    Pavel Zacha zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Nicholas Baptiste.

27:13
    Hra je nyní přerušena, kotouč kryje hostující brankář. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou Devils.

27:34
    Jack Eichel vedl akci domácích, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Hraje se rychlý hokej, který nabízí momentálně aktivnější hru Sabres.

28:01
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.

29:30
    Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si ale domácí brankář dokázal poradit. Robin Lehner kryje kotouč.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

30:30
    Zemgus Girgensons se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.

30:48
    Hraje se zejména ve středním pásmu.

31:23
    Robin Lehner kryje kotouč po velké šanci hostujícího celku. Se štěstím udržel puk před brankovou čárou. Komerční přestávka.

31:40
    Hra znovu pokračuje dál, Ryan O'Reilly se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

32:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils. Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

32:29
    Robin Lehner raději přerušuje hru, drží kotouč pod rukavicí.

32:48
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele domácího hráče, a tak je přerušená hra. Vhazovat se bude v útočném pásmu Sabres.

33:25
    Robin Lehner si poradil se střelou, kterou na jeho branku vyslal zkušený Blake Coleman.

33:40
    Mnoho velkých šancí momentálně opravdu k vidění není, sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry.

Hra je přerušena, domácí brankář raději přikryl kotouč před soupeři.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Hostující celek stále vede o jednu branku, mnoho šancí tento duel nenabízí.

35:36
    Kotouč vypadl z hrací plochy, ale bylo to po teči, a tak se vylučovat na straně hostů nebude. Buly před brankou Buffala.

36:10
    Jason Pominville z dobré střelecké pozice nedokázal přesněji trefit branku.

36:22
    Evander Kane vedl další akci domácích, dostal se do střelecké pozice, ale nepřekonal brankáře soupeře.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

37:18
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele z kruhu, kterou vyslal Viktor Antipin. Stejný hráč o malý moment později znovu vypálil, ale ani tentokrát neprostřelil brankáře.

37:59
    Kyle Palmieri dokázal hned dvakrát zablokovat domácí střely. Útočník Devils nyní pomohl svému brankáři dobrou defenzivní hrou.

38:16
    Keith Kinkaid raději přerušuje hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

38:33
    Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.

39:01
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:48
    Už se nic nestane, třetina končí.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, dokázal se prosadit hostující celek. Pěknou akci svého týmu povedeným blafákem zakončoval Miles Wood.

40:01

40:37
    Taylor Hall to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře Sabres prostřelit nedokázal.

40:59
    Robin Lehner kryje kotouč po střele, kterou vyslal od modro čáry autor první branky zápasu.

41:51
    Další práce pro domácího brankáře, Robin Lehner si poradil s projektilem Noesena.

42:37
    Benoit Pouliot pálil mimo branku, ale i tak raději kotouč kryje brankář New Jersey.

42:44
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se zejména ve středním pásmu.

43:37
    Brankář Devils si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Vhazovat se bude před brankou hostů.

44:31
    Ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:45
    Pavel Zacha se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zablokoval soupeř.

45:31
    Hostující celek získává vedení o dva góly. Po krásné Brattově přihrávce puk dostal TAYLOR HALL. Ten vystřelil na vzdálenější tyčku a kotouč zapadl přesně do branky. Robin Lehner nedokázal zasáhnout. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.
    45:31 Taylor HALL - 0:2

46:09
    Damon Severson zablokoval střelecký pokus Pouliota.

47:34
    Hostující celek špatně nyní rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Devils.

48:07
    Mnoho vyložených šancí tento duel nenabízí, mnoho střel na branku k vidění není.

49:15
    New Jersey rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou bít ti hostující, kteří vedou o dva góly.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

50:08
    Nico Hischier se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář.

50:17
    Casey Nelson zablokoval střelecký pokus hostujícího Bratta.

50:36
    Marco Scandella se propracoval do zakončení, puk končí v ochranné síti nad brankou. Komerční přestávka.

51:49
    Sam Reinhart vypálil z dobré pozice, jeho ránu zablokoval John Moore.

52:25
    Will Butcher zakončoval, ale jeho projektil nebyl úspěšný. Puk snadno kryje gólman.

53:02
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., nedovolené bránění).

53:15
    Přesilovou hru hrají domácí hokejisté, kteří tak mají možnost zdramatizovat zápas.

54:01
    Do střelecké pozice se až nyní dostali domácí. Rasmus Ristolainen od modré čáry trefil jen obránce soupeře.

54:10
    Keith Kinkaid kryje kotouč po střele Evana Rodriguese.

54:55
    Keith Kinkaid si poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal aktivně hrající Marco Scandella.

54:58
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí celek proměnil přesilovou hru, a tak je sníženo. Po vyhraném vhazování se přesnou ránou prosazuje od modré čáry JAKE MCCABE. Asistence: Ryan O'Reilly.
    54:58 Jake MCCABE - 1:2

55:40
    Sami Vatanen a Pavel Zacha pálili z dobré pozice, ale ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře Buffala. Hosté se vrací k aktivní hře.

56:05
    Po špatné domácí rozehrávce se bude vhazovat před brankou Sabres.

56:48
    Sami Vatanen vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval Rasmus Ristolainen.

57:15
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., krosček).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovou hru hraje domácí celek.

58:10
    Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.

58:29
    Ryan O'Reilly vypálil z přebrankového prostoru, ale gólmana neprostřelil.

59:06
    Kyle Okposo minul branku z dobré pozice, přesilovka se blíží ke konci.

59:15
    Domácí hrají v šesti, hosté v plném počtu.

59:30
    Poslední půlminuta hry, Buffalo rozehrává od své branky.

59:54
    Domácí hráč přišel o kotouč, získal jej KYLE PALMIERI, který dobruslil až k brance a snadno do ní poslal puk. Je to jasné, hosté vyhrají.
    59:54 Kyle PALMIERI - 1:3

Hostující celek vyhrává tento zápas 3:1. Střelecky byl tento duel vyrovnaný, oba týmy vyslaly na branku 28 střel. Keith Kinkaid inkasoval jen jednu branku, domácí Robin Lehner dvě.

1. Miles Wood (NJD) 1+0
    2. Taylor Hall (NJD) 1+0
    3. Will Butcher (NJD)0+1

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29 (04:10:20)

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 55. McCabe (R. O'Reilly) – 26. Wood (Butcher, Palmieri), 46. Hall (Bratt, Hischier), 60. Palmieri

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher, Müller – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle.

Rozhodčí: Rank, Morton – Kovachik, obias

Diváci: 17 460