Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Anaheim 1:3 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Florida 1:4 (kon.)
St. Louis – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Chicago 1:2 (kon.)
Dallas – Los Angeles 0:3 (kon.) | Calgary – Vegas 2:4 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:3 (po pr.)
Carolina Hurricanes
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Ottawa Senators
Středa 31.01.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

57:28
    Dion Phaneuf dostal dvě minuty za držení a Senators půjdou místo tlaku do čtyřech hráčů. Přesilová hra pro Carolinu. To je hodně důležité vyloučení.

49:39
    Zach Smith dostal dvě minuty za podražení a Carolina má šanci rozhodnout zápas v přesilové hře.

18:53
    Jeff Skinner u levé tyče neprostřelil Craiga Andersona mezi betony střelou z úhlu a Erik Karlsson vzápětí fauloval. Hra byla přerušena a kapitán Ottawy dostal dvě minuty za hákování.

07:18
    Carolina hrála v šesti a Ottawa si po první krátké reklamní přestávce zahraje úvodní přesilovou hru zápasu. Týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Sebastian Aho.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 42. Aho (T. Teräväinen, J. Staal), 52. V. Rask (Williams, Hanifin) – 39. Pageau (Z. Smith, E. Karlsson)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk (C), Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal (A), E. Lindholm – T. Teräväinen, V. Rask, Williams – Skinner (A), D. Ryan, Stempniak – Nordström, Krüger, B. McGinn. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Borowiecki, Claesson – Hoffman, Duchene, B. Ryan – Pääjärvi, Brassard, Dzingel – Z. Smith (A), Pageau, Pyatt – Burrows, White, DiDomenico. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Francois StLaurent. Čároví: Pierre Racicot, Tony Sericolo

Diváci: 11448