Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 1:4 (kon.) | Plzeňský kraj – Karlovarský kraj 5:3 (kon.) | Královéhradecký kraj – Jihočeský kraj 2:1 (kon.)
Středočeský kraj – Kraj Vysočina 1:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 6:0 (kon.) | Zlínský kraj – Praha 1:3 (kon.)
Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 2:6 (kon.) | Karlovarský kraj – Ústecký kraj 3:4 (kon.) | Jihočeský kraj – Liberecký kraj 5:1 (kon.)
Kraj Vysočina – Plzeňský kraj 4:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 0:3 (kon.) | Středočeský kraj – Zlínský kraj 4:0 (kon.)
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 8:3 (kon.) | Ústecký kraj – Praha 0:0 (kon.)
Plzeňský kraj
5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Karlovarský kraj
Středa 31.01.2018, 08:00 • Zimní stadion Choceň • Olympiáda dětí a mládeže • Skupina B

37:02
    Plzeňský kraj právě vstřelil branku!
    Tak to je zřejmě definitivní tečka za velkolepým plzeňským obratem! Plzeňský kraj se každou minutou přibližuje jisté účasti v semifinále, pátou trefu přidává pohotovou ranou z mezikruží JIŘÍ BERÁNEK – 5:3! Asistence: Matěj Korčák.

32:55
    Tak to bylo mnohem rychlejší, než jsem čekal! Lídr skupiny B otáčí skóre střetnutí definitivně ve svůj prospěch a to poté, co se přesným zakončením z hranice brankoviště prosadil PETR HAUSER – 4:3! Asistence: Daniel Kaiser.

26:05
    Chvíli před koncem druhé třetiny začínáme od nuly! Tlak Plzeňského kraje vyústil ve třetí trefu, puk si na pravém kruhu vzal do své moci JAKUB ŠILER, který rychlou střelou pod břevno srovnal stav důležitého střetnutí – 3:3! Asistence: David Jiříček.

22:07
    Místo čtvrtého gólu Karlovarského kraje přichází kontaktní trefa v oslabení! Jiříček vyslal do přečíslení ve dvou proti jednomu své spoluhráče, vše na sebe vzal kapitán DOMINIK SOUKUP, který ranou pod víko snížil na rozdíl jediného gólu – 2:3! Asistence: David Jiříček.

15:48
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku!
    Silná převaha je po zásluze odměněna! Hráči Plzeňského kraje úvod druhé třetiny vůbec nezvládli, za brankářem Prchlíkem nejprve zazvonila tyčka, o několik sekund později již přispěchal s velmi rychlou dorážkou z bezprostřední blízkosti SAMUEL ŠMAJDA – 1:3! Asistence: Petr Zolnaj.

10:17
    Tak to bylo rychlé, Karlovarští si berou ztracené vedení zpět na svoji stranu! Signalizované vyloučení se nakonec ukládat nebude, protože se z předbrankového prostoru prosadil SAMUEL ŠMAJDA – 1:2! Asistence: Dominik Rymon a Robin Sapoušek.

10:02
    Netrvalo dlouho a přesilová hra je využita! Plzeňský kraj se dokázal usadit v útočné třetině, Šiler připravil zakončení pro JAKUBA ALTRICHTERA, který hbitě prostřelil gólmana Bajgara – 1:1! Asistence:

02:39
    Z ničeho nic zde máme úvodní branku v síti Plzeňského kraje! Prudké nahození zpoza modré čáry z čepele DAVIDA PROŠKA zapadlo přímo do šibenice branky gólmana Prchlíka, který zřejmě nemá u prvního inkasovaného gólu zcela čisté svědomí – 0:1! Bez asistence.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 11. Altrichter (Šiler, Hauser), 23. Soukup (Jiříček), 27. Šiler (Jiříček), 33. Hauser (Kaiser), 38. Beránek (Korčák) – 3. Prošek, 11. Šmajda (Rymon, Sapoušek), 16. Šmajda (Zolnaj)

Plzeňský kraj: Prchlík (Bočan) – Šiler, Matoušek, Steinbrücker (A), Marcel, Kaiser, Korčák, Kozlík, Holý, Beránek, Hauser, Altrichter, Jánský, Špaček (A), Jiříček, Hodinář, Plecitý, Bulka, Soukup (C), Poch, Páník
    Karlovarský kraj: Bajgar (38. Kubát) – Vogel, Bubanec, März, Rymon, Zolnaj, Skuhravý, Botoš (A), Sapoušek, Blecha, Hohl, Pišna, Kukačka, Remeš (A), Šmajda, Houdek (C), Hrůša, Fuksa, Prošek

Rozhodčí: Ondráček – Brzobohatý, Kotrba