4:8 (3:2, 1:3, 0:3)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 01.02.2018, 18:00Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:17:37)

I třetí třetinu zvládli lépe hostující hokejisté pražské Sparty. Ti se dokázali prosadit hned třikrát a rozhodli o svém vysokém vítězství. V rudém dresu se postupně prosadili dvakrát kapitán Patrik Tůma a v poslední minutě utkání pečetil skóre Štěpán Čech. Sparťané si tedy po výhře 8:4 odvezli z Edenu všechny tři body.

60:00

59:38
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak to je nešťastný konec pro nešťastného gólmana! Pánek inkasuje už osmou branku, když propustil za svá záda lehké nahození ŠTĚPÁNA ČECHA. Asistence: Jiří Obadal a Jevgenij Pika.

59:09
    Obadal podržel kotouč v útočné třetině, Sparta už se nikam nežene.

58:48
    Antoš na útočné modré napřáhl ke střele, jenže přestřelil.

58:24
    Vitouch se k zakončení přes dva obránce nedostal.

57:59
    Zderadička unáhleně nahrál a puk skončil až na zakázaném uvolnění.

57:22
    Vlček se prokličkoval ke střele z levého kruhu, ale jen napálil Mičána.

56:42
    Adam Klapka se dobrým napadáním dostal k samostatnému nájezdu, ale bekhendový blafák mezi rozevřené betony Mičána nezakončil.

56:12
    Všetečka protečoval kotouč do pásma a jede se o něj poprat.

55:53
    Antoš napřáhl ke střele na středu hřiště, ale puk byl tečovaný do ochranné sítě.

55:24
    Pika nahodil kotouč za branku domácích, kteří se teď musejí bránit.

54:56
    Flídr pálil z pravé strany, ale jeho ránu z ostrého úhlu Pánek vyrazil betonem.

54:36
    Fialovu ránu od modré obětavě zblokovali obránci.

54:11
    Domácí si přihráli rukou, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.

53:53
    Bláha se ocitl s kotoučem úplně sám před Pánkem, ale mezírku mezi jeho betony nenašel!

53:19
    Holý se vydal na výlet za branku hostů, ale přihrávka mezi kruhy se mu nepovedla.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 1. Vlček, 11. Všetečka (Brož, Hasil), 14. Brož (Mareček), 40. Brož (A. Klapka, Holý) – 10. Arnošt (Bláha), 17. Čech (Flídr, Najman), 23. Arnošt, 28. Pšenička (Dani, Prymula), 34. Vitouch (Bláha, Arnošt), 45. Tůma (Pšenička, Prymula), 48. Tůma (Pšenička, Pika), 60. Čech (Obadal, Pika)

HC Slavia Praha: Pánek (40. – 40. Málek) – Fiala, Mareček, Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko, Holý (A) – Brož (A), Kižlin, Všetečka (C), Havrda, Křenek, Hasil, Vlček, Petrák, A. Klapka
    HC Sparta Praha: Škorpík (14. Mičán) – Guryevsky, Najman, Bláha, Tůma (C), Pika, T. Klapka, Gajdoš – Prymula, Pšenička, Dani, Kuracina, Obadal, Slavíček, Flídr, Smola, Arnošt (A), Kropáček, Čech (A), Vitouch

Rozhodčí: Škrobák – Krátký, Tasch