Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 2:1 (kon.) | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 2:1 (1:0 po s.n.) | Olomoucký kraj – Praha 3:1 (kon.)
Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj 3:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 4:5 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Kraj Vysočina
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Královéhradecký kraj
Čtvrtek 01.02.2018, 07:30 • Zimní stadion Choceň • Olympiáda dětí a mládeže • Semifinále
Partner:
     
    Obrovská radost na straně jedné, smutek na straně druhé. Královéhradecký kraj neproměnil ani jeden z pěti nájezdů, hrdina Daniel Král vychytal Vysočině postup do finále! (09:16:51)
     
    Nejlepší hráči:

    Kraj Vysočina – Daniel Král
    Královehradecký kraj – Matěj Pinkas
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Kraj Vysočina.
    Autorem vítězné branky je ADAM RAUŠ.
     
    5. série
    1:0
    Ani kapitán Marek Pelda nedokázal překonat skvěle chytajícího Krále, do finále jde Kraj Vysočina!
     
    5. série
    1:0
    Váňa nedal, Královéhradecký kraj musí dát.
     
    4. série
    1:0
    Matyáš Budina si položil brankáře, následně ale trefil jeho beton.
     
    4. série
    1:0
    David Polodna zkusil přímou střelu, trefil jen beton Tichého.
     
    3. série
    1:0
    Ani Šimon Marha nedokázal proměnit, Vysočina se stále více přibližuje finálové účasti.
     
    3. série
    1:0
    Neuspěl ani David Putz.
     
    2. série
    1:0
    Pajerovi nájezd příliš nevyšel, Vysočina stále o krok vpředu.
     
    2. série
    1:0
    Matouš Menšík střelou tahem branku Královéhradeckého kraje nezasáhl.
     
    1. série
    1:0
    Petr Moravec zkusil zakončení mezi nohy přímou střelou, Král sklapl betony včas.
     
    1. série
    1:0
    Adam Rauš si roztáhl brankáře Tichého a následně mu umístil kotouč mezi nohy. Vysočina vede!
     
    Jako první se chystá Vysočina, konkrétně Adam Rauš.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Na každé straně uvidíme pět nájezdů.
     
    Ani padesát minut hry nerozhodlo o vítězi semifinálového zápasu, na řadu přijde nájezdový rozstřel, který určí, kdo se dnes od 14:30 ve finále postaví Moravskoslezskému kraji!

    Petr Dejnožka

    Branky a nahrávky: 29. Menšík (Adam), rozh. náj. Rauš – 13. Marha (Kloz)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Adam Rauš (VYS)
    1:0   Petr Moravec (HKK)
    2. série:
    1:0   Matouš Menšík (VYS)
    1:0   Lukáš Pajer (HKK)
    3. série:
    1:0   David Putz (VYS)
    1:0   Šimon Marha (HKK)
    4. série:
    1:0   David Polodna (VYS)
    1:0   Matyáš Budina (HKK)
    5. série:
    1:0   Josef Váňa (VYS)
    1:0   Marek Pelda (HKK)


    Kraj Vysočina: Král (Maláč) – Putz, Menšík (C), Rauš (A), Zych, Dáňa, Kravec, Pavelec, Vranka, Jungwirth, Broža, Zdarsa, Chvátal (A), Sapík, Macek, T. Adam, Polodna, Moravec, Juřica, Dymák, Pigl
    Královéhradecký kraj: Tichý (Žalčík) – Pajer, Kloz, Novotný, Beneš, Giesl, Pinkas, Marha, Moravec, Beneš, Jirků, Pavlata, Králik, Pelda, Souček, Boukal, Glos, Havlíček, Budina, Táborský.

    Rozhodčí: Šindel, Pilný – Gančarčík, Gregar