Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina uníká do dvougólového náskoku! Domácí nahodili puk do třetiny, za brankou ho jako první našel Justin Williams, který poslal zadovku na rozjetého BROCKA McGINNA, který ujel Jeřábkovi a překonal Price! Asistence: Justin Williams, Victor Rask
    22:43 Brett PESCE - 1:0

22:43
    Carolina využívá dobrého vstupu do třetiny a ujímá se vedení! Domácí si vytvořili tlak ve třetině, který korunovat dělovkou od modré BRETT PESCE, který, prostřelil vše co mu stálo v cestě a připsal si tak první gól v této sezóně! Asistence: Elias Lindholm, Marcus Krüger.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 23. Pesce (E. Lindholm, Krüger), 55. B. McGinn (Williams, V. Rask)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Pesce, Slavin, Faulk, H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal, Aho – Williams, V. Rask, B. McGinn – Stempniak, D. Ryan, Skinner – E. Lindholm, Krüger, Nordström.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Jeřábek, Morrow, Jo. Benn, Mete – Pacioretty, Byron, Hudon – Galchenyuk, Drouin, Deslauriers – Lehkonen, Plekanec, Gallagher – Froese, J. de La Rose, Carr.

Rozhodčí: O’Rourke, Dwyer – Alphonso, Suchanek