Třinec – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:0 (kon.)
Chomutov – Liberec 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 2:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 02.02.2018, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 46. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Adam Joska, na počtenou. (20:20:22)

Statistiky ve 2. třetině:

Střely na branku – 5:9
    Střely mimo – 1:10
    Zblokované střely – 3:3
    Hity – 2:2
    Úspěšnost vhazování – 40%:60%

Pardubičtí si připisují další cenný skalp, když na domácím ledě porazili lídra tabulky z Plzně! Ve 26. minutě otevřel skóre přesilovkovou střelou z vrcholu levého kruhu Tomáš Svoboda. Na další gól se čekalo až do samotného závěru, kdy se Dynamo bránilo náporu Škody, která hrála bez gólmana, čehož využil trefou do odkryté klece Petr Sýkora.

Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je nejspíše definitivně rozhodnuto! Pardubicím se dlouho nedařilo dostat puk z pásma, což nakonec dokázal Rolinek s PETREM SÝKOROU, který poslal kotouč z pravé strany v útočné třetině do odkryté klece, protihráči ho jen marně stíhali. Asistence: Tomáš Rolinek.

58:40
    Hylák míří na střídačku, Plzeň hraje v šesti!

58:23
    Střelu Denise Kindla z mezikruží koncem lapačky vyrazil Kacetl!

58:19
    Pardubičtí jsou blízko další velké výhře, Škodovka stupňuje svůj tlak.

57:43
    Poulíček jen poslal kotouč do útočné třetiny a se svými spoluhráči už se chystá před útočnou modrou bránit útok Plzně.

57:14
    Diváci se zlobí na rozhodčí, kteří odpískali zakázané uvolnění Dynama.

56:47
    Rolinek aktivním napadáním získal puk v rohu kluziště, poslal ho před branku, kde byli hned dva jeho spoluhráči. Nakonec se k poskakujícímu kotouči dostal Sýkora, který ho ale za Hyláka nedostal.

56:34
    Útočnou akci Plzně zastavil odpískaný ofsajd.

56:19
    Škodovka špatnou přihrávkou přibrzdila svou rychlou akci, nakonec ji zakončil střelou z levé strany do Kacetla Kaňák.

55:50
    Hraje se dlouhou dobu bez přerušení, nyní střílel od pravého mantinelu vedle Denis Kindl.

55:13
    Přihrávku na střed hřiště dostal Rolinek, který měl dostatek času na střelu, kterou nakonec orazítkoval horní tyč!

Adam Joska

Branky a nahrávky: 26. T. Svoboda (P. Sýkora, Trončinský), 60. P. Sýkora (Rolinek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Hrabal, Mojžíš, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – T. Svoboda, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – Beran, Dušek, Starý.
    HC Škoda Plzeň: Hylák (M. Svoboda) – Jones, Moravčík, Kvasnička, J. Kindl, L. Kaňák, D. Sklenička – Gulaš, Mertl, T. Kubalík – D. Kindl, Kratěna, Schleiss – Indrák, Kracík, Kantner – Hollweg, Kodýtek, Rubner.

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Frodl, Komárek