Třinec – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:0 (kon.)
Chomutov – Liberec 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 2:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 02.02.2018, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 46. kolo

57:03
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Za podražení dostal dvě minuty Ivan Baranka (VIT).

46:54
    Za podražení byl vyloučen Jakub Klepiš (MBL) a za nedovolené bránění dostal také dvě minuty Jakub Lev (VIT).

45:23
    Boleslavští opakovaně neuhlídali zadní "vrátka" a za pád pod nohy v podání Jakuba Orsavy (MBL) se bude hrát čtyři na čtyři.

43:17
    Za faul na Jana Hanzlíka budou muset hosté znovu do čtyř. Čtyřminutový trest za vysokou hůl dostal Samson Mahbod (VIT). Útočník, který hraje svůj premiérový zápas v Tipsport extralize, tak svému trenérovi asi moc radost neudělal. Ledaři ještě museli uklízet krev z ledu.

40:39
    Další vyloučení. A bude se hrát čtyři na čtyři. Za hákování dostal menší trest Lukáš Kucsera (VIT).

40:00
    Ještě jedno vyloučení. Za hákování dostal menší trest Oldrich Kotvan (MBL), jehož jméno však hlasatel před odchodem do kabiny neohlásil. Doplníme jej později.

35:50
    Bruslaři budou mít k dispozici přesilovku. Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Marek Hrbas (VIT).

09:22
    Znovu se bude vylučovat. Tentokrát ale dostal dvě minuty za podražení kapitán Rostislav Olesz (VIT).

04:47
    První vyloučení zápasu. Na 2+2 minuty za vysokou hůl odjel pykat Jiří Říha (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Klepiš (Pacovský, Hanzlík), 37. Pacovský (Kotvan, Klepiš) – 34. Kurovský (Hrbas, O. Roman), 47. Lev (Tybor, Baranka), 55. Š. Stránský (Szturc), 59. Kucsera (Dej, Hrbas)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Maxwell) – Hanzlík (C), Nedomlel, Dlapa, Eminger, Němeček, J. Říha, Kotvan – Žejdl, Nahodil, Orsava – Pacovský, V. Němec, Klepiš (A) – Lenc (A), P. Musil, Pabiška – Valský, Urban, P. Kousal.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Baranka, Urbanec, D. Krenželok, Výtisk (A), Trška – Olesz (C), Lev, Dej – Kurovský, O. Roman, Tybor – Kucsera, Kolouch, P. Zdráhal – Szturc, Mahbod, Š. Stránský.

Rozhodčí: Hodek, Petružálek – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 298