Kladno – Liberec 4:5 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:0 (kon.) | Vítkovice – Salzburg 2:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 1:5 (kon.)
Letňany – Chomutov 2:10 (kon.) | HC Litvínov – Warriors Brno 9:1 (kon.) | Olomouc – Žďár n/S 5:0 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (0:0, 0:0, 3:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 02.02.2018, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • O umístění

57:46
    Přesilová hra Mladé Boleslavi končí, za faul kolenem odchází na trestnou lavici Matěj Houška, po dobu osmadvaceti vteřin budeme svědky hry 4 na 4, pak započne zkrácená přesilová hra Vsetína.

56:14
    Komplikace pro Vsetín, domácí obránce Jenáček bránil hostujícího Grima jen za cenu faulů a oslabí svůj tým na dvě minuty za krosček.

50:09
    Mladá Boleslav si po dobu dvaadvaceti vteřin zahraje ve dvojnásobné početní výhodě, vyloučen je Matiaško, dvě minuty za nedovolené bránění.

48:31
    Vsetínský obránce Jenáček je po poradě rozhodčích dodatečně potrestán za nedovolené bránění, mezitím Grim za pomoci svých spoluhráčů opouští ledovou plochu.

43:17
    Vsetín si zahraje ve dvojnásobné početní výhodě, která bude trvat minutu a jednačtyřicet vteřin. Viníkem mladoboleslavských komplikací je kapitán Dottrer, jenž obdržel menší trest za krosček.

42:57
    Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za podražení odsedí Matěj Houška.

33:02
    Další početní výhoda pro středočeský tým. Vyloučen je vsetínský kapitán Ondračka, jenž musel zatáhnout za záchrannou brzdu při slibné šanci Imlaufa, dvě minuty hákování.

29:19
    Přesilová hra pro Mladou Boleslav, dvě minuty za podražení fasuje vsetínský Vašenka.

24:26
    Nyní si ovšem Vsetín vybojoval možnost početní výhody, při pokusu vystřelit byl nedovoleně zastaven domácí Kožený, viníkem je Michal Čermák, jenž si odbude dvouminutový pobyt na trestné lavici za hákování.

11:32
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje domácí Vsetín, vyloučen je Samuel Dotter, dvě minuty podražení.

04:57
    První vyloučení v dnešním utkání, na trestnou lavici putuje vsetínský Půček, dvě minuty hákování.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 45. Půček (Jenáček, Ondračka), 46. Půček (Pernický), 50. Matiaško (TS) – 53. V. (Klikorka, Zajíček), 55. Dotter (V., Zajíček)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Chrástecký) – Jenáček, Ondračka, Lašák, Kožený, Mikulenčák, Fojtášek, Vávra – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Vašenka – Lukačka, Pernický, Krupa.
    BK Mladá Boleslav: Mašek (Dusil) – Novotný, Sýkora, Dotter, Houška M., Červenka, Klikorka, Imlauf – Zajíček, Simon, Novák, Čermák, Houška V., Jindra, Grim, Jelínek.

Rozhodčí: Smilek – Novák, Rožánek.