K. Vary – Přerov 2:1 (3:2 po s.n.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 4:3 (kon.)
Kadaň – Prostějov 2:3 (po pr.) | Třebíč – Slavia 2:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (po pr.)
Benátky n/J – Kladno 2:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 03.02.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 46. kolo

57:46
    Havířov bude mít jedinečnou příležitost vyrovnat. Beránek nejprve zachytil střelu Havla a snažil se dostat kotouč do středního pásma, jenž místo toho jej nešťastně vystřelil mimo ledovou plochu a míří na trestnou lavici za zdržování hry.

42:46
    Dundáček nyní projel mezi obránci Havířova a dostal se k zakončení, neodpustil si však seknutí do brankáře Dolejše a poputuje na trestnou lavici za sekání.

40:47
    Havířov se bude znovu muset bránit déle, Tomáš Dujsík zatáhl proti pronikajícímu Kucharczykovi jen za cenu faulu a odsedí si dvě minuty za podražení.

39:39
    Vsetín si zahraje v početní výhodě 4 na 3, dvě minuty za útočný faul v podobě hákování obdržel Jan Maruna.

39:05
    Před brankou Havířova nepříjemně dorážel Kopta a obránci Azetu se na něj okamžitě vrhli. Rozhodčí okamžitě zvedá pravici. Za Havířov si půjde sednout Jakub Kotala, dvě minuty za sekání. Za Vsetín míří na lavici hříšníků Ondřej Kopta, dvě minuty hrubost.

30:47
    Před vsetínským brankovištěm nyní vznikl zmatek a za záchrannou brzdu musel zatáhnout Slováček, jenž si vysloužil dvě minuty za hákování.

25:10
    Přesilovou hru si nyní zahraje Havířov, dvě minuty za podražení pro vsetínského Filipa Dundáčka.

23:11
    Další, v pořadí již čtvrté vyloučení na straně Azetu. Menší trest za sekání fasuje Tomáš Dujsík.

17:39
    Nyní to ovšem při bránění přehnal vsetínský Ondřej Kopta a rozhodčí jej trestá dvouminutovým trestem za hrubost. Havířov si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání.

14:00
    Vsetín si zahraje třetí přesilovou hru v utkání. Dvě minuty za krosček fasuje Marek Kalus. Další trest je pro Jiřího Fronka, jenž si neodpustil zavěsit kotouč do odkryté branky Vsetína při signalizované výhodě, odpyká si deset minut za nesportovní chování.

06:49
    Vsetínská první útočná formace dělá defenzívě Slezanů obrovské problémy, ti se znovu dopouštějí prohřešku proti pravidlům. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Tomáše Dujsíka.

02:20
    Úvod utkání je hodně divoký a Vsetín si nyní zahraje přesilovou hru, za podražení fasuje dvě minuty havířovský kapitán Krisl.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Vávra (Podešva), 33. Markovič (P. Beránek, Ostrčil), 35. Kopta (Karafiát) – 32. Rác (Tomi, Sikora), 34. M. Kalus (Sikora), 58. Rác (Luža), 61. M. Kalus

VHK ROBE Vsetín: Jekel (Šurý) – Teper, Holomek, Slováček, Frolo, Ostrčil, Dundáček, Žák – Šilhavý, Podešva, Vávra – Karafiát, Kucharczyk, Březina – Markovič, Kopta, P. Beránek – Vítek, Pokorný, Illéš.
    AZ Havířov: Dolejš (Matoušek) – Krisl, Dujsík, Dudek, Luža, R. Havel, Drtil, Chroboček – Fronk, Hudeček, Tomi – M. Kalus, Maruna, Sikora – Kotala, Rác, Matai – Bambula, L. Bednář, Gřeš.

Rozhodčí: Čech, Hejduk – Kreuzer, Reich.