Č.Budějovice – Litvínov 0:5 (kont.) | SOHO Olomouc – Studénka Sledge 1:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
Zlín sledge – SHK Mustangové 7:5 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Sledge Studénka
Sobota 03.02.2018, 10:30 • Sport centrum Lužánky • Česká para hokejová liga • O 5. - 6. místo

Nejlepším hráčem z týmu HC Sledge Studénka se stává Erik Fojtík. Za tým SOHO Olomoučtí Kohouti je vyhlášen nejlepším hráčem Radim Mikuš. (12:04:36)

Olomouc vítězí a zakončuje sezónu na páté příčce. Rozhodl o tom jediný gól v první třetině, který dal Večeřa. Zbytek utkání byl v režii Olomouce. V závěru to Studénka zkoušela bez brankáře, ale již neúspěšně.

44:59
    Puk letí do prázdné brány, ale gól to již nebude.

44:40
    Studénka opět prohrála buly a Olomouc vyhazuje do středního pásma.

44:35
    Ještě jedno vhazování po pravici Černocha.

44:12
    Vhazování vyhráli Kohouti. Puk se dostal zpět na hokejky hostů, jeden z útočících hráčů vystřelil a Černoch přerušuje hru.

44:12
    Konec oddechového času. Studénka to zkouší bez brankáře!

44:12
    Studénka si bere oddechový čas.

44:08
    Studénka je v útočném pásmu. Po přerušené hře se bude vhazovat po pravici Černocha.

44:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

42:22
    Večeřek se snažil dojet vyhozený puk, Kudela se dokázal natáhnout a odklidit puk do bezpečí.

41:46
    Ti vyhazují na zakázané uvolnění.

41:43
    Mlčák nepřesně rozehrál v útočném pásmu a Kohouti jsou u puku.

40:25
    Před brankou Černocha vznikla nepřehledná situace v souboji o puk, ten nakonec vyhazuje jeden z domácích do středního pásma.

40:05
    Studénce je při přechodu do útočného pásma pískán ofsajd.

39:50
    Oba týmy mají problémy se založením útočné akce.

38:25
    Večeřek opět ujel po levé straně, tentokrát trefil pouze beton brankáře.

37:36
    Fojtík se pokoušel z úhlu dostat puk na Murawskiho, byl však v obtížné pozici a přihrát se mu nepovedlo.

37:05
    Kohouti vyhazují puk přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.

36:26
    Martin Novák se octl sám před brankářem, prostřelit Kudelu se mu však nepodařilo.

34:32
    Olomoučtí v klidu vyhazují puk až za bránu Studénky, té se nedaří využít již druhá přesilová hra. Kohouti jsou kompletní.

33:50
    Studénka se nemůže dostat do útočného pásma.

32:45
    Večeřek s Jedličkou ve vlastním oslabení dokázali zaútočit. Kudela střelu Jedličky vyrazil do rohu hřiště.

32:31
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Stašák – 2 min, nedovolené bránění).

31:42
    Slávo Ferenčík se dostal ke střele z mezikruží. Kudela pouze vyrazil a Ferenčík byl hodně nepříjemný v dorážení. Brankář Studénky dokázal nebezpečí uhasit a přerušit hru.

30:55
    Olomoučtí jsou v plném počtu.

30:34
    Novák prověřil lapačku Kudely, ten rychle rozehrává.

30:05
    Hosté se snažili ihned po vhazování do útočného, bylo to však za cenu zakázaného uvolnění.

30:01

Druhá třetina je minulostí. Branku jsem neviděli a domácí jsou tak stále blíž k vítězství. Druhá třetina nepřinesla tolik brankových příležitostí. Aktivnější byli domácí, kteří soupeře příliš nepouštěli do útoku. Třetí třetina začne v 11:38.

30:00

29:25
    Kohouti se opět osvobozují, Studénce se nedaří usídlit v pásmu.

29:05
    Kohouti vyhazují puk z obranného pásma.

28:52
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Stašák – 2 min, držení).

28:10
    Studénce se nedaří udržet si puk na hokejce. Kohouti jsou v druhé části mnohem aktivnější.

26:45
    Kardošova rána z vrcholu kruhu trefila bránícího hráče.

26:16
    Stašák dostal puk do jízdy od Kormana, jel sám na brankáře, jenže střela na vzdálenější tyč skončila na zadním mantinelu.

24:45
    Jedlička vypálil dělovku od modré a Kudela lapačkou pouze vyrazil do rohu brány.

23:37
    Mikuš získal puk na pravém kruhu a jen těsně minul bližší tyč.

22:52
    Fila se dostal k puku před Černochem, jenže byl příliš blízko a nemohl pořádně zakončit.

22:28
    Murawski se snažil získat puk před bránou Černocha, nepovedlo se.

21:34
    Fojtík byl v nesnázích ve vlastním obranném pásmu. Stašák na něj dotíral, puk však neztratil.

20:41
    Skrytá rána Jedličky těsně minula bránu hostů.

20:00
    Fojtíkova rána z pravého kruhu se nevešla mezi tři tyče.

19:06
    Kudela před dojíždějícím Večeřou přikryl puk.

18:32
    Korman nedokázal na modré obehrát protihráče, zvolil přihrávku na Gergelu, ten však nedokázal zpracovat a o puk přichází.

18:07
    Kohouti se dopouští zakázaného uvolnění.

17:12
    Stašák vypálil puk z levého kruhu jen těsně vedle branky Studénky.

17:03
    Kudela opět lapačkou přikrývá puk, bude se vhazovat po jeho levici.

16:39
    Kudela přikryl puk po nahození na jeho bránu.

16:11
    Večeřek dojel vyhození z pásma, ale obránce jej nenechal s pukem hrát.

15:03
    Studénka vyhrála vhazování ve středovém kruhu a nahazuje kotouč do útočného pásma.

15:01

První třetina je za námi a Olomoučtí mají k pátému místu blíž. Hra se přelévala ze strany na stranu a o brankové příležitosti nebylo nouze. Jediným střelcem první třetiny je Miloš Večeřek.

15:00

14:38
    Korman dostal puk před brankáře, byl nikým nehlídaný, ale Kudela předvedl parádní zákrok.

13:36
    Flis se technicky dostal až před soupeřova brankáře, toho však prostřelit nedokázal.

13:17
    Studénka se dopouští ofsajdu.

12:38
    Korman s Novákem se dostali do situace dva na nikoho. První jmenovaný to vzal na sebe. Jeho rána však mířila nad a Kudela nemusel zasahovat.

11:42
    Olomoučtí hráli v útočném pásmu vysokou holí a jsou vykázání do středního pásma.

11:31
    Gergely se snažil dostat puk před branku, dokázal zakročit.

10:44
    Ferenčík se dostal ke střele z vrcholu kruhu, jeho rána však byla sražena jedním z obránců.

09:53
    Flis neměl podporu spoluhráčů v útočném pásmu a rychle puk ztrácí.

07:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Máme tu první branku utkání. MILOŠ VEČEŘEK se rozjel po levé straně kluziště, odpoutal od svého obránce a v tváří tvář brankáři dokázal zakončit do pravé části branky. Asistence: Martin Novák.

07:16
    Fojtík opět pálil od modré. Černoch sebral letící kotouč velice lehce.

06:58
    Olomouc vyhazuje na zakázané uvolnění.

06:03
    Na druhé straně musel zasahovat Černoch.

05:40
    Olomouc měla v krátkém sledu tři dobré šance, ani jedna gólem neskončila.

05:21
    Večeřek střílel od levého kruhu a nechal vyniknout lapačku Kudely.

05:00
    U modré čáry Olomouce se střetlo několik hráčů. Puk na hokejkách mají domácí.

04:29
    Bude se vhazovat ve středním pásmu u pásma Studénky.

03:40
    Mikuš měl první velkou příležitost utkání. Z levého kruhu se dostal ke střele a trefil horní tyč Kudelovy branky.

02:57
    Puk byl dlouho pod Mikušem a nikomu se nepodařilo dostat puk, nakonec se objevil u hostujících hráčů.

02:16
    Fojtíkova rána po buly trefila jednoho z bránících hráčů.

02:10
    Večeřek nepřesně rozehrál a je pískáno zakázané uvolnění.

01:21
    Flis málem obral o kotouč soupeře a mohlo jít sám na brankáře, jenže domácí hráč si situaci pohlídal.

00:46
    Olomouc drží puk v útočném pásmu, zatím však pouze s pukem v rohu hřiště.

00:15
    První střelu si připisuje Fojtík, Černoch s přehledem chytá.

00:05
    Studénka vyhrála úvodní vhazování u kotouče ovšem Olomouc.

00:01

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch (Lepáček) – Jedlička "A", Buriánek, Ferenčík – Gergely, Novák "C", Mikuš, Večeřek, Stašák, Korman.

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kartosz, Flis, Kudrna "C" – Fojtík, Mlčák "A", Prostředník, Kudela V., Chodurek, Murawski.

Ještě jednou vítejte na Sport centru v Lužánkách. Dnes se zde odehrají utkání o umístění a od 16:00 i finále. Letos se upustilo od play-off, protože v kalendáři je ještě paralympiáda. Jako první se v Brně odehraje utkání o páté místo. Zde se utkají, díky konečnému pořadí v tabulce, týmy SOHO Olomoučtí Kohouti a HC Sledge Studénka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.