K. Vary – Přerov | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 4:3 (kon.) |
Kadaň – Prostějov | 2:3 (po pr.) | | | Třebíč – Slavia | 2:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 3:4 (po pr.) |
Benátky n/J – Kladno | 2:7 (kon.) |
Pittsburgh – Washington | 7:4 (kon.) | | | Carolina – Detroit | 1:4 (kon.) | | | Columbus – San Jose | 1:3 (kon.) |
Minnesota – Vegas | 5:2 (kon.) | | | Montreal – Anaheim | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Ottawa | 3:4 (0:1 po s.n.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 7:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kopřivnice | 5:1 (kon.) |
Nymburk – David Servis | 2:3 (kon.) | | | Řisuty – Dvůr Králové n. L. | 2:3 (po pr.) | | | Kolín – Pelhřimov | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Písek | 5:1 (kon.) | | | Klatovy – Havlíčkův Brod | 5:6 (po pr.) | | | Kobra – Jablonec n/N | 3:7 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 1:9 (kon.) |
Trutnov – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Most | 5:0 (kont.) |
Jihlava – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 9:6 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 4:5 (po pr.) |
Zlín – Salzburg | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 6:2 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 7:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Kometa Brno – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 4:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 6:3 (kon.) |
HC Litvínov – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia | 3:4 (kon.) |
Humpolec – Tábor B | 5:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Soběslav | 6:7 (po pr.) | | | Č. Krumlov – Pelhřimov B | 16:4 (kon.) |
Telč – HC Vajgar | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Cheb – Trstěnice | 5:0 (kont.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 3:6 (kon.) | | | Poděbrady – Neratovice | 5:3 (kon.) | | | Milevsko – Veselí nLuž. | 4:5 (po pr.) |
Nejdek – Chotíkov | 5:0 (kont.) | | | HC Rokycany – Třemošná | 4:5 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) |
Frýdlant – Lomnice n/P | 1:7 (kon.) | | | HC Turnov – Gepardi Jablonec | 10:3 (kon.) | | | Boskovice – Kroměříž | 2:1 (po pr.) |
Velká Bíteš – Uh.Brod | 3:2 (po pr.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 4:8 (kon.) | | | Břeclav – Uh. Hradiště | 9:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Orlová | 5:7 (kon.) | | | Krnov – Wolves Č. Těšín | 9:5 (kon.) | | | Vlašim – Slaný | 6:7 (kon.) |
Kutná Hora – Rakovník | 0:2 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:1 (kon.) | | | V.Popovice – PZ Kladno | 4:3 (kon.) |
HC Domažlice – TJ Sušice | 12:3 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 3:9 (kon.) | | | Hvězda B – Kobra Praha B | 8:2 (kon.) |
Strakonice – Radomyšl | 5:3 (kon.) | | | Kaznějov – Tachov | 9:6 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
Č.Budějovice – Litvínov | 0:5 (kont.) | | | SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 1:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) |
Zlín sledge – SHK Mustangové | 7:5 (kon.) |
Znojmo – Mladi Jesenice | 2:3 (po pr.) |
Roudnice – HC Lovosice | 5:2 (kon.) | | | – Litoměřice B | 7:5 (kon.) |
konec
HC Turnov 1931
10:3
(4:0, 3:2, 3:1)
HC Gepardi Jablonec
Branky a nahrávky:
9. Duda (Jágr), 12. Jágr (Hanuš, Duda), 18. Žmolil (Isach, Zákoutský), 19. Šimůnek (Vondráček), 25. Šimůnek (Kysilka), 29. Isach (Kolmann), 39. Kolmann (Isach), 43. Isach (Šimůnek), 54. Dvořák (Šimůnek), 57. Hanuš (Duda) – 36. Burkoň (Herda, Chládek), 39. Burkoň (Herda, Tomíček), 53. Tomíček (Beránek)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Turnov 1931:
Náhradníci:
Trenér:
HC Gepardi Jablonec:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Gepardi Jablonec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je VÁCLAV TOMÍČEK. Asistence: Milan Beránek.
Autorem branky je JAN BURKOŇ. Asistence: Jiří Herda a Václav Tomíček.
Autorem branky je JAN BURKOŇ. Asistence: Jiří Herda a Tomáš Chládek.