Rennes – Guingamp 0:1 (kon.) | Caen – Nantes 3:2 (kon.) | Monaco – Lyon 3:2 (kon.)
SM Caen
3:2 (1:1)
FC Nantes
Neděle 04.02.2018, 17:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:27)

Dramatický duel končí vítězstvím Caen! Domácí o svém triumfu rozhodli až v závěru zápasu, resp. v 80. minutě, kdy vedoucí gól vstřelil Da Silva. Nantes si ale, vzhledem k průběhu zápasu, bod rozhodně zasloužilo.

90+4

90+4
    Rohový kop pro Nantes, poslední šance pro hostující tým, ve vápně tak nechybí ani Ciprian Tătăruşanu!

90
    Čtyři minuty nastavil sudí Abed, to znamená, že hosté mají ještě čas alespoň na vyrovnání.

87
    Nantes na polovině Caen, domácí se formují před vlastním vápnem.

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby, domácí strhli vedení na svou stranu, dočkáme se ještě vyrovnání?

83
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Andrei Girotto, přichází Abdoulaye Touré.

81
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Santy N'Gom.
    80. Damien Da Silva - 3:2

80
    Caen právě vstřelilo branku!
    Hosté chybují v defenzivě, na zadní tyči zůstala dvojice neobsazených hráčů soupeře, DAMIEN DA SILVA parádní rybičkou poslal míč do branky.

78
    Míč tak získali domácí, kteří jdou dopředu, po zásahu bránícího Djidjiho mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany.

77
    Hosté nyní častěji drží míč na svých kopačkách, pozor, nyní se Alexander Kačaniklić snaží dostat před Bessata, který si možná v souboji pomohl rukama, ale sudí neodpískal.

75
    Volný kop domácích, míč letí na polovinu Nantes, kde ho ale získávají hosté.

74
    Léo Dubois (Nantes) nyní musel strpět domluvu od sudího, obešlo se to bez karetního trestu.

73
    Ivan Santini (Caen) si nechal u postranní čáry ošetřit nějaké zranění na hlavě a nyní běhá po trávníku s ovázanou hlavou.

72
    Andrei Girotto (Nantes) rozehrál volný kop z pravé strany, vše končí střelou Thomassona z hranice šestnáctky, míč letí vysoko nad branku Caen.

70
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Youssef Aït Bennasser, přichází Baissama Sankoh.

Martin Dvořák

Branky: 35. Santini (pen.), 52. Da Silva (S. Peeters), 80. Da Silva (Rodelin) – 31. Bammou (Sala), 58. Bammou (Thomasson)

Karty:   22. Djiku (CEN) – 34. Dubois (NAT), 48. Diego Carlos (NAT)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 10:10. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:8.
    SM Caen: Vercoutre – Genevois, Da Silva, Djiku, Bessat – Féret (64. Bazile), Aït Bennasser (70. Sankoh), S. Peeters – Rodelin – Santini, Crivelli (64. Stavitski).
    Náhradníci: Samba – Deminguet, Diomandé, Sankoh, Stavitski, Avounou, Bazile.

FC Nantes: Tătăruşanu – Dubois, Diego Carlos, Pallois, Djidji – Girotto (83. A. Touré), Krhin – Bammou (62. Kačaniklić), Rongier (81. N'Gom), Thomasson – Sala.
    Náhradníci: Dupé – Alcibiade, Kačaniklić, Iloki, A. Touré, Kwateng, N'Gom.

Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet