Augsburg – Frankfurt 3:0 (kon.) | Hamburg – Hannover 1:1 (kon.)
3:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 04.02.2018, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 21. kolo

To je už ode mě pro tento zápas vše. Přeji hezký zbytek neděle. (17:34:59)

Augsburg překvapivě snadno porazil Frankfurt a poprvé si letos připsal tři body do tabulky. Frankfurt tak prováhal šanci dostat se na druhé místo tabulky, kde by se ocitl, kdyby vyhrál. Místo toho se musí spíše dívat za sebe, Augsburg už má za sebou jen o dva body. Domácí k výhře nakročili už v prvním poločase, kdy se prosadil po standardní situaci Ja-Čeol Ku. Hned poté následovala tyčka po hlavičce Joviče, takže hosté měli i smůlu. Ve druhém poločase Augsburg udeřil znovu po standardce, nádherně se z otočky prosadil Michael Gregoritsch. Pak Jovič trefil podruhé v zápase tyčku a následně definitivně rozhodl o třech bodech pro domácí mladík Marco Richter.

90+1

90
    Augsburg už ví, že tohle utkání vyhraje a i fanoušci už slaví.
    89. Marco RICHTER - 3:0

89
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Tak a je rozhodnuto. Dvacetiletý mladík MARCO RICHTER si počínal naprosto sebevědomě a zkušeně a rozhodně to nevypadalo, že tohle byl jeho první ligový gól v kariéře. Navedl si míč v rychlosti více na střed a pak zakončil přesně k tyči. Hradecky byl bez šance. Bez asistence.

88
    Nepřesný pas Augsburgu znamená ztrátu míče a zaútočit mohou hosté.

87
    Čas se pro Frankfurt už hodně krátí a on stále prohrává 0:2. A navíc nyní vhazuje domácí mužstvo.

86
    Daniel Baier hledal dlouhým centrem ze standardní situace Michaela Gregoritscha, ale ten se tentokrát k zakončení nedostal.
    85. Jovič dnes podruhé do tyče.

85
    Nebezpečná střela hostů! Luka Jović rychlým pohybem tělem zmátl obránce a pak vypustil přízemní ránu na branku soupeře. A trefil tyčku. Už dnes podruhé.

84
    Když měl ovšem Augsburg možnost, hned se vydal dopředu. Tentokrát však branku Frankfurtu neohrozil.

83
    Hosté obléhají pozorně se přesunující obranu domácího týmu. Augsburg se brání velice soustředěně a soupeře zatím nepustil do šance.

82
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marcel Heller, přichází Jonathan Schmid.
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sébastien Haller, přichází Danny da Costa.

81
    Frankfurt se přeci jen nyní dostává do mírného tlaku. Má ještě 10 minut na vyrovnání.

80
    Marius Wolf se dostal do velké šance a mohl vyrovnat. Krásně si prvním dotykem přichystal míč na střelu, ale pak zakončil jen do Hitze.