Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)
Buffalo Sabres
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 04.02.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je ode mě vše, brzy na shledanou! (03:46:53)

Československá stopa
    Dmitrij Jaškin (St. Louis) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 10:58
    Vladimír Sobotka (St. Louis) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:32

1. Carter Hutton (St. Louis) – 100% úspěšnost zákroků, 27 zákroků.
    2. Robin Lehner (Buffalo) – 97% úspěšnost zákroků, 32 zákroků.
    3. Carl Gunnarsson (St. Louis) – 1 + 0

A je tu konec! Máme za sebou dramatickou poslední třetinu, ve které jsme viděli jeden gól, o který se postaral Carl Gunnarsson. Ke konci třetiny si domácí vytvořili několik šancí, ale Hutton zůstal bezchybný. Hostující brankář si tak připsal 2 nulu za poslední 4 zápasy! Blues tak berou 2 body a dotahují se v tabulce na Nashville.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 27, Hosté – 33.

59:52
    Zakázané uvolnění Blues.

59:40
    Kane nahrál Reinhartovi před prázdnou branku,ale ten nedokázal trefit odkrytou klec!

58:55
    Blues se konečně podařilo vyhodit.

58:30
    Sabres v 6ti s prázdnou brankou!

58:10
    Eichel střílel z jedničky,ale trefil pouze spoluhráče!

57:50
    Ryan O'Reilly ihned zamířil s kotoučem před branku,ale Hutton si poradil a zakročil betonem.

57:34
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Carl Gunnarsson – 2 min., nedovolené bránění).

57:10
    Jaškin skvěle sebral kotouč a vyvezl ho do třetiny soupeře.

56:30
    Hra se odehrává spíše ve středním pásmu, Sabres se nedaří dostat s pukem do třetiny Blues.

55:57
    Vladimir Tarasenko s kotouček za brankou Lehnera, ale jeho žabička před branku nenašla spoluhráče.

55:05
    Domácí inkasovaný gól nakopl a napadají rozehrávku Blues!
    54:19 Carl GUNNARSSON - 0:1

54:19
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Konečně jsme se dočkali gólu! Hosté vyhráli vhazování ve třetině, kotouč se dostal na modrou na volného CARLA GUNNARSSONA, který svou dělovku umístil do rohu branky! Lehner nic neviděl a neměl šanci zasáhnout! Asistence: Paul Stastny