Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Střely na branku v zápase

Nashville Predators: 28

New York Rangers: 22

To je z dnešního zápasu vše. Ve třetí třetině jsme sledovali přestřelku, padlo během ní celkem pět branek. Rangers se dvakrát dostali na dostřel jediného zásahu, ale pokaždé brzy inkasovali a ztratili naděje na body z Nashvillu. Můžeme říci, že domácí berou vítězství zaslouženě, protože byli většinu duelu aktivnější a tvořili si také více šancí. Hosty držel hlavně brankář Henrik Ludqvist. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu.

59:37
    Dohrávat se bude ve čtyřech na obou stranách. Domácí Ekholm dostává dvě minuty za hrubost, hostující Fast dvě minuty za vražení na hrazení.

59:35
    Přeci jen to ještě zkusil Fast, ale obrana Nashvillu jej u levého mantinelu zastavila. Potom ještě Pekka Rinne přerušil hru, načež se u jeho klece strhla menší mela.

59:03
    Hlasatel ohlásil poslední minutu třetí třetiny, už se spíše dohrává. Ani hosté se teď už zbytečně nikam netlačí.
    57:56 Kevin FIALA - 5:2

57:56
    Nashville právě vstřelil branku!
    Je hotovo, dva body za výhru v základní hrací době si dnes odnesou Nashville Predators. Roman Josi sice nejprve netrefil prázdnou branku, když minul levou tyčku. KEVIN FIALA už se ale z levého kruhu prosadil. Švýcarský útočník bez problému našel odkryté zařízení a poslal do branky Rangers pátý kotouč. Sám Fiala dnes skóruje podruhé. Asistence: Roman Josi, Kyle Turris.

57:14
    Jenže naděje Rangers jsou zase o něco menší. Michael Graber totiž inkasuje dvě minuty za držení a Nashviile čeká přesilovka. Tohle už si nejspíš domácí pohlídají.

57:14
    Druhé zakázané uvolnění po sobě, Nashvillu se nepovedlo ani jednou trefit prázdnou klec.

56:56
    New York Rangers už to zkoušejí bez brankáře a se šesti muži na ledě. Uvidíme, zda se jim risk vyplatí.

56:25
    Znovu už se hraje a Nashville drží puk dostatečně daleko od své branky. Pak sice Ragners vyrazili do protiútoku, ale minul střelou bez přípravy.

55:59
    Ještě jedna komerční přestávka, po jejím konci budeme pokračovat ve zbytku duelu.
    54:51 Viktor ARVIDSSON - 4:2

54:51
    Avšak podobně jako na začátku třetí části, ani teď jednobrankový rozdíl moc dlouho nevydržel. Pár vteřin po hostujícím gólu Predátoři vyrazili zkusit štěstí dopředu. A zkoušeli úspěšně. Nečekaně rychlou pecku z docela velké vzdálenosti na Henrik Lundqvista vyslal VIKTOR ARVIDSSON. Ten švédského gólmana překonal nejspíš někde mezi betony. Asistence: Ryan Johansen, Filip Forsberg.
    54:35 Mika ZIBANEJAD - 3:2

54:35
    Rangers právě vstřelili branku!
    Přesilovky jsou dnes pro Rangers opravdu velmi dobrou příležitostí skórovat. Tady je další důkaz. Docela dlouho už na Pekku Rinneho nešla střela, ale když přeci jen přišla, hned skončila v síti. Autorem snižující branky je MIKA ZIBANEJAD, který se napřáhl, vypálil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Čeká nás ještě drama? Asistence: Ryan McDonagh, J. T. Miller.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 21. P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson), 38. Fiala (C. Smith), 43. Sissons (P. K. Subban), 55. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 58. Fiala (Josi, Turris) – 41. J. T. Miller (Zuccarello, McDonagh), 55. Zibanejad (McDonagh, J. T. Miller)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Jemelin, P. K. Subban, Ekholm, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh, Holden, Skjei, M. Staal, Br. Smith, DeAngelo – Rick Nash, Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Zuccarello – Grabner, Holland, Fast – C. McLeod, Desharnais, Vesey.

Rozhodčí: St. Laurent, Rank – Alphonso, Murphy

Diváci: 17 543