Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)
Dallas Stars
6:1 (0:0, 4:0, 2:1)
Minnesota Wild
Neděle 04.02.2018, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:40:50)

Minnesota: 30.

Je konec, Dallas dnes smetl svého soupeře a po téměř třech letech tak může opět slavit domácí výhru nad Minnesotou. O osudu zápasu rozhodli domácí v polovině utkání, kdy v rozmezí 29. až 35 minuty nasázeli soupeři čtyři góly. V poslední dvacetiminutovce to byla již taková spíše udržovací taktika domácích, byť se Minnesota dočkala prvního gólu, na 5:1 zvýšil dnes výtečně hrající Radulov a konečnou podobu výsledku dal střelou od modré Hamhuis.

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání, hosté nastřelují puk do třetiny Dallasu.

58:29
    Puk ve středním pásmu, hokej bez tempa.

57:25
    Utkání se již dohrává v poklidném tempu, je rozhodnuto, domácí s pukem ve středním pásmu.

56:35
    Vhazování ve středním pásmu, hosté získali puk a snaží se usadit ve třetině Dallasu.
    56:02 Dan HAMHUIS - 6:1

56:02
    Dallas právě vstřelil branku!
    DAN HAMHUIS napřáhl na modré ke střele a puk prošel Dubnykovi mezi betony, demolice Minnesoty dokonána! Asistence: Greg Pateryn a Brett Ritchie.

55:50
    Puk za brankou Wild, domácí se nyní usadili v útočném pásmu.

55:02
    Probíhá již poslední pětiminutovka a zdá se, že Dallas získá velmi cenné tři body v boji o play-off.

54:24
    Obránce Dallasu vrací puk do středního pásma, ne, nyní se Minnesotě prostě nedaří dostat se do pásma soupeře.

53:38
    Minnesota s pukem ve vlastní třetině, trochu zmatečná rozehrávka, kdy puk míří na hokejky soupeře.

53:10
    Zach Parise nedostal puk do útočného pásma, znovu dobrá práce domácích ve středním pásmu.

52:02
    Čas se pomalu krátí, Minnesota je blízko porážce, domácím nyní stačí hlídat střední pásmo.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 29. Janmark (J. Klingberg, Spezza), 30. Johns, 32. Ja. Benn (D. Shore, Seguin), 35. Seguin (Ja. Benn, Radulov), 49. Radulov (Seguin), 57. Hamhuis (Pateryn, B. Ritchie) – 46. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon)

Dallas Stars: Lehtonen (Bow) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – Radulov, Seguin, Ja. Benn – D. Shore, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, Dickinson, Elie.
    Minnesota Wild: Stalock (41. Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Prosser, Reilly – Mikael Granlund, M. Koivu, Zucker – Ennis, E. Staal, Niederreiter – Coyle, J. Eriksson Ek, Parise – M. Foligno, Cullen, Winnik.

Rozhodčí: O'Rourke, Hanson – Murchison, Racicot

Diváci: 18 352