Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Liberec – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 5:4 (4:3 po s.n.)
Vítkovice – Jihlava 3:0 (kon.) | Olomouc – Třinec 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 6:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 04.02.2018, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 47. kolo

S konstatováním faktu, že Litvínov zásluhou dnešní výhry přerušil sérii třinácti proher, se s Vámi loučím.
    A zase někdy se těším napočtenou (18:20:42)

Nejlepší hráči zápasu: Viktor Hübl, Dominik Pacovský

60:55 František LUKEŠ - 4:3

60:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    František Lukeš se zasloužil o rychlý konec prodloužení! Hübl nahrál do jízdy FRANTIŠKU LUKEŠOVI, který našel volný prostor v hostující brance! Litvínov si tak z dnešního zápasu odnáší po výhře 4:3 dva body!
    Asistence: Viktor Hübl, Marek Baránek.

60:25
    Karel Kubát se ihned dostal do útočného pásma. Snažil se nahrát na levo svým spoluhráčům, kteří ale jeho záměr nepochopili.

60:01
    Kotouč pro sebe získali domácí hráči.

60:01

Ve třetí třetině se poprvé v zápase do vedení dostali domácí hráči, když svoji druhou branku vstřelil Viktor Hübl. Hosté dotáhli Litvínov až při závěrečné power-play, poté co se mezi střelce zápasu zapsal Lukáš Žejdl. Mladá Boleslav si tak vynutila prodloužení hry, ve kterém se bude rozhodovat o vítězi dnešního zápasu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:32 Lukáš ŽEJDL - 3:3

59:32
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté přeci jen svůj závěrečný tlak přetavují ve vstřelenou branku. Orsava poslal puk na LUKÁŠE ŽEJDLA, který propálil svou ranou vše, co mu stálo v cestě za úspěchem. Mladá Boleslav se tak vrací zásluhou Lukáše Žejdla zpátky do hry!
    Asistence: Jakub Orsava, Jakub Klepiš.

59:00
    Mladá Boleslav se už poskládala na pozice v útočném pásmu a začíná dávkovat svůj tlak na litvínovskou klec.

58:30
    Litvínov hned vyhazuje kotouč pryč až k prázdné brance, kterou ovšem domácí svým vyhozením netrefili.

58:19
    Růžička už je na střídačce a hosté hrají v šesti!

58:19
    Oddechový čas pro hosty.

58:19
    Kombinaci hotů přerušuje Pavel Kantor úspěšným zákrokem.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 20. Kubát (F. Lukeš, J. Mikúš), 27. V. Hübl (F. Lukeš), 48. V. Hübl (Čutta), 61. F. Lukeš (V. Hübl, Baránek) – 17. Orsava (Žejdl), 21. Pacovský (Klepiš, Dlapa), 60. Žejdl (Orsava, Klepiš)

HC VERVA Litvínov: Kantor (Soukup) – Baránek, Iberer, L. Doudera, Čutta, Kubát, Gula (A), Z. Sklenička – Marek Růžička, J. Mikúš, M. Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, Jurčík – F. Lukeš, V. Hübl (A), Jánský – Matoušek, Válek, Řehoř.
    BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Maxwell) – Hanzlík (C), Nedomlel, Němeček, Eminger, Dlapa, Hrdinka, J. Říha – Žejdl, Nahodil, Orsava – Pacovský, V. Němec, Klepiš (A) – Lenc (A), P. Musil, Pabiška – Valský, Urban, P. Kousal.

Rozhodčí: Hejduk, Pešina – Gerát, Hynek