Plzeň – Kopřivnice 28:26 (kon.) | Hranice – Lovosice 24:27 (kon.)
Neděle 04.02.2018, 10:30Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (12:01:34)

TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice 24:27 (14:14)

Nejvíce branek: Stržínek 5, Mičkal 4/2, Kozlovský 4 – Motl 11, Malý 5, Bouček 5.
    Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
    Sedmimetrové hody: 4/3 – 0.
    Vyloučení: 5:3.

Je dobojováno. Po velmi vyrovnaném prvním poločase, po jehož většinu tahali za delší konec domácí, skončila první třicetiminutovka remízou 14:14.
    V úvodu druhé půle pokračovala vyrovnaná házená jen do 36. minuty. Od té doby domácí 13 minut nedokázali vsítit branku a Lovosice odskočily až na rozdíl sedmi gólů. Tuto ztrátu Hranice již úplně smazat nedokázaly a zmohly se jen na snížení. Lovci tedy mohou slavit dva body za výhru 27:24.

Konec zápasu. (24:27)
    60
    Rychlý brejk domácích zakončil Tomáš Pernička, ale to je již z domácí strany pro dnešek vše. (24:27)
    59
    David Bičiště ovšem z brankoviště opět vrací klid do lovosických řad. (23:27)
    58
    V posledních minutách drží střelecky svůj celek Jiří Kozlovský, jenž snižuje na rozdíl tří gólů. (23:26)

58
    Lovci se následně provinili prorážením a Hranice tak mohou ještě zadělat na jakési drama. (22:26)
    57
    Indrák po přihrávce do trháku skóruje z osmi metrů a je to již pouze o čtyři branky. (22:26)

56
    Navíc mohou ještě navýšit svůj náskok, protože se Hranice nedokázaly prosadit při následném útoku. Ztroskotaly totiž na výborném zákroku hostujícího brankáře. (21:26)
    56
    Jiří Motl však dává svou brankou z levého křídla větší klid do řad svého celku a tohle by již Lovci měli zvládnout. (21:26)
    55
    Risk Lovosic bez brankáře trestá střelou z půlky hřiště do odkryté brány Jiří Kozlovský. (21:25)

54
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák). (20:25)

54
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora). (20:25)
    54
    Jiří Kozlovský následně z rychlého brejku snižuje na rozdíl pěti branek. (20:25)

53
    Lovosice nepřidaly další branku díky výbornému zákroku Bavlnky proti ráně z brankoviště. (19:25)

52
    Brankář Hranic se opět zaskvěl výborným zákrokem, ale jeho spoluhráči ho nepodpořili brankou v útočné fází. Následuje oddechový čas Lovců. (19:25)
    51
    Tomáš Pernička nařízenou sedmičku proměňuje střelou k levé tyči. (19:25)
    50
    I přes vysoké bloky se ze středu ranou pod břevno prosadil znovu Jiří Motl. (18:25)